Унисекс Тренинг Нараквици Дакел Сино Портокалово Куче Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента За Глава

Унисекс Тренинг Нараквици Дакел Сино Портокалово Куче Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента За Глава

DEN 494.40

Новак

Достапно за нарачка

полиестер. Увезени. Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот. Можете Да Носите Еден Секојдневно За Вежбање И Тие Можат Да Спречат Пот Да Тече По Лицето Или Ефикасно Да Капе На Вашиот Телефон Или Паметен Уред. Треба Да Ја Поставите Лентата За Глава Веднаш Над Увото И Над Ногата На Очилата (Ако Носите Очила) И Околу Челото Избегнувајќи Ја Косата Што Е Можно Повеќе. Совршен Избор За Вежбање И Џогирање, Пешачење Во Поладна Клима Или Тренинзи Со Интензитет На Светлина. Свртете Ја Облеката Внатре Кон Надвор Пред Миење. Секогаш Машинско Перење на 30 °c На Нежен Циклус, И Со Слични Бои. Не Паѓајте Сува И Бидете Сигурни Дека Кога Пеглате Користите Ниска Температура. Никогаш Не Користете Белила Или Омекнувачи И Никогаш Не Го Сушете Парчето На Директна Сончева Светлина. Препорачуваме Сушење На Воздухот За Продолжување На Животниот Век На Секој Производ.

Избор на клиент

Ванкроун Вратот Гамер Лента За Глава Глава Обвивка Маска За Лице Магична Шамија Бандана За Мажи И Жени Новак
Ванкроун Вратот Гамер Лента За Глава Глава Обвивка Маска За Лице Магична Шамија Бандана За Мажи И Жени

100% Полиестер (1).Големина : Должина х Ширина (Рамна)=18, 8х9, 4(Инчен) / 48х24 (СМ) / 1, 56х0, 78(Стапки), Високо растегли

DEN 303.84
Модна бура Ленти За Коса За Девојчиња За Бебиња Новак
Модна бура Ленти За Коса За Девојчиња За Бебиња

Мек најлонски материјал : Девојчињата Лакови Ленти за Глава е направен од мек најлон, тие се многу еласт�

DEN 2.67
Пакет од 60, Бебе Девојки Ленти За Коса Лакови Растеглива Најлон/Лента Ленти За Коса За Новороденче Дете Додатоци За Коса Новак Попуст
Дан Коса Обрач Женско Лице Миење Фиба Надвор Скршена Коса Слатка Широк Раб Прес Главата Нова Коса Обрач Новак
1мм Сребрена Тонска Жица Алис Бенд Коса Бенд Тиара База Лента За Глава-Еден Ред / Двоен Ред Новак
Мотични Додатоци Пејсли Турбани За Жени Со Преден Цветен Јазол Новак
Мотични Додатоци Пејсли Турбани За Жени Со Преден Цветен Јазол

100% Полиестер Увезени Миење Раце Само Мекиот И Удобен Женски Турбан За Коса е изработен од еластична и ме

DEN 1.33