Светилка за лесна терапија, Аилами Сончева ламба со 5 температура на бојата, 5 прилагодливи нивоа на осветленост, светло за терапија со 10000 луксузни терапии, 4 тајмер?

Светилка за лесна терапија, Аилами Сончева ламба со 5 температура на бојата, 5 прилагодливи нивоа на осветленост, светло за

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

10000lux осветленост. 5 Прилагодување на осветленоста. 5 температура на бојата. 4 Поставки за тајмер. Стабилен штанд. Светилката за лесна терапија со 5 нивоа на осветленост и температура на бојата обезбедува моќно и удобно осветлување. Целосен спектар од 10,000 луксузни осветленост одговара на оној на утринското сонце, без несаканите УВ зраци. Елегантен и лесен дизајн го олеснува вклопувањето на вашата работна маса, покрај масата и многу повеќе. Сончевата светлина е од суштинско значење за добар животен стил, но многумина од нас не ја добиваат количината на дневна светлина што треба да ги почувствуваме неговите придобивки. Светилката за терапија со светлина е прилагодлива, што ви дава искуство исто толку уникатно како вас. Користете го во вашиот дом, канцеларија, студентски дом или додека патувате за да можете секогаш да се чувствувате најдобро, без разлика каде сте.

Избор на клиент

Luxspire Light Terapion Larm, UV без целосен спектар 10000 Lux Sun Lamp, прилагодливи бои за осветленост, 4 тајмери, мемориска Новак
Luxspire Light Terapion Larm, UV без целосен спектар 10000 Lux Sun Lamp, прилагодливи бои за осветленост, 4 тајмери, мемориска

【УВбез, природно и безбедно】 до 10,000 луксузни интензитет, УВ бесплатен, безбеден за очите и кожата, симу�

DEN 319.84
DMMBMFC 54W Светилка за терапија со црвена светлина и панел за терапија со светло 45W Новак
DMMBMFC 54W Светилка за терапија со црвена светлина и панел за терапија со светло 45W

❤❤ 【Безбеден и преносен】 : Панелот за терапија со црвена светлина е многу удобен за употреба, може да с

DEN 621.28
Црвената светлина - врв Новак
Црвената светлина - врв

Добијте повеќе од црвената црвена боја : Сега вашиот сопружник, дете или најблиски можат безбедно да кор

DEN 3.00
25W 660Nm LED црвена светлина и 850nm во близина на инфрацрвени уреди за терапија со светлина, големи влошки што се носат за Новак Попуст
Verilux® Shappylight® Touch Plus - UV -без LED светло светло светло терапија ламба со 10,000 луксуз, прилагодлива осветленост, Новак
Moreanva 1MHz Home Опуштете се преносни физички машини за масажери за ерапија Новак
Moreanva 1MHz Home Опуштете се преносни физички машини за масажери за ерапија

Фреквенција : 1 MHz Излез на ултразвук : 15,21 акустичен Ултразвучна глава : 2,2 вати / cm2 Режим : Континуирано 3.0

DEN 644.80
Слушалка за микроглови на стока, терапија со црвена светлина за лице Новак
Слушалка за микроглови на стока, терапија со црвена светлина за лице

【Три режими и ергономски дизајн】 Овој уред за лице има три интензитети на вибрации, а рационализиранио

DEN 1.00