Научни риболовци за пастрмка за амплитуда, стандардна линија за летање

Научни риболовци за пастрмка за амплитуда, стандардна линија за летање

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Карактеристики на револуционерниот додаток на AST Plus Slickness за супериорна способност за стрелање и зголемена издржливост. Лебдечка текстура на делот за врвот за крајната флотација; Едноставно ги задржува сувите муви што лебдат подолго. Линијата за трчање текстура за снимање испорачува подолги касти, благодарение на намалувањето на триењето. Идеално за сиво и пастрмка. Плетенка со јадро на мултифиламент. Карактеристики на револуционерниот додаток на AST Plus Slickness за супериорна способност за стрелање и зголемена издржливост. Лебдечка текстура на делот за врвот за крајната флотација; Едноставно ги задржува сувите муви што лебдат подолго. Линијата за трчање текстура за снимање испорачува подолги касти, благодарение на намалувањето на триењето. Идеално за сиво и пастрмка. Плетенка со јадро на мултифиламент. Стандард за пастрмка на амплитудата, оптички зелена / врба / dk wilow, WF-2-F.

Избор на клиент

Комплет за производи во Рио Производи Rio Cranky Новак
Комплет за производи во Рио Производи Rio Cranky

Брза, удобна станица за летање / складирање на летање Ергономски обликувани рачки за мазна, удобна работ

DEN 3.00
Научни риболовци сонар титан мијалник за мијалник Тип III Новак
Научни риболовци сонар титан мијалник за мијалник Тип III

Две линиски големини тешки за брзо вчитување и испорака на најголемите муви на најоддалечените цели; Ко

DEN 2.67
Линија на летање со солена вода во Рио Премиер Тарпон Новак
Линија на летање со солена вода во Рио Премиер Тарпон

Совршен избор на линија за риболовци кои ги таргетираат Тарпон и други големи тропски видови, со ултра м

DEN 2.00
Рио мува риболов мува линија 10 'Совет за замена на интикулацијата Новак
Рио мува риболов мува линија 10 'Совет за замена на интикулацијата

Совети за замена од 10ft за линиите за верско и Skagit Советите се изградени на Ultraнискиот стрип на Rio на Rio за �

DEN 3.00
Rio производи елита под-површина и плови, езерска серија на летање за риболовци на слатководни води Новак
Рио производи од мејнстрим пастрмка, линија за летање, целосна линија за летање, лесно кастинг Новак
Рио производи од мејнстрим пастрмка, линија за летање, целосна линија за летање, лесно кастинг

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мијалник за мијалник на пастрмка :

DEN 447.84
Научни риболовци за мајсторство експерт за далечинска линија за летање Новак
Научни риболовци за мајсторство експерт за далечинска линија за летање

Научни риболовци за мајсторство Експертска линија за летање на далечинаWF5F Научни риболовци за мајстор�

DEN 1.00
Линија за летање на индикаторот Rio Elite WF8F Новак
Линија за летање на индикаторот Rio Elite WF8F

Совршено за риболов на Вејд или закотвен брод Превртува големи показатели и тешки муви...

DEN 2079.84
SF летачка линија за риболов тежина напред лебдечка линија заварена јамка 100ft без пилиња Новак
SF летачка линија за риболов тежина напред лебдечка линија заварена јамка 100ft без пилиња

Големина за вас : WF4 F, 100ft Премиум материјал : Посебниот дизајн на риболов на летање и различни формулации

DEN 1.67
Универзални линии со лебдечки летачки летања на Airflo Superflo Новак
Универзални линии со лебдечки летачки летања на Airflo Superflo

Airflo Superflo Universal Taper Floating Fly Lines wf3f Опис : Со затегнување родена од стотици на стотици часови тестирање на бу�

DEN 1.00
Rio Elite дозвола WF9F, лесен песок/портокал/аква сина боја Новак
Rio Elite дозвола WF9F, лесен песок/портокал/аква сина боја

Лесно кастинг за кастинг што нежно претставува типични модели на рак Долг грб за брзо, 2 ри шут...

DEN 2079.84