Splash во боја! Асортиман на листови со пена од џамбо пакет

Splash во боја! Асортиман на листови со пена од џамбо пакет

DEN 671.84

Новак

Достапно за нарачка

Совршено за скоро секоја занаетчиска апликација вашата група може да сонува. Лесно се сече со ножици. 15 листови Секоја од следниве бои : бела, жолта, портокалова, црвена, виолетова, сина, зелена, црна. Лист од пена. Лист од пена. Огромна пакет листови од пена Ева во нашите најпродавани бои! Совршено за скоро секоја занаетчиска апликација вашата група може да сонува. Лесно се сече со ножици. 15 листови секоја од следниве 8 бои : бела, жолта, портокалова, црвена, виолетова, сина, зелена, црна. Мерки дебела 9 "x 12" x 2mm. 120 вкупно чаршафи.

Избор на клиент

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ МАСОВНО-ЦС-ГГ7 - 18 Г-7 Гаролит Лист, 1/4 Висина, 24 Ширина, 24 Должина Новак
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ МАСОВНО-ЦС-ГГ7 - 18 Г-7 Гаролит Лист, 1/4 Висина, 24 Ширина, 24 Должина

Материјал : Гаролит Г7; Одделение : Стандард; Тип На Поддршка : Обичен; Облик : Лист Дебелина : 1 / 4"; Толеранц

DEN 1.00
Yiwango месинг метал тенок лист фолија чист бакарен лист Новак
Yiwango месинг метал тенок лист фолија чист бакарен лист

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �

DEN 1.33
Haoktsb Месинг Плоча Месинг Плоча На H59 Cu Цпу Рамка Модел Мувла DIY Дебелина На Конструкцијата: 10 Mm, Должина: 20Cm/7,87 Новак
Пластичен лист, најлон-нилатрон GS, 0,0625 Дебелина, ширина 12, должина од 12 , онлинематали Новак
Пластичен лист, најлон-нилатрон GS, 0,0625 Дебелина, ширина 12, должина од 12 , онлинематали

Најлоннилатрон GS нуди голема јачина, вкочанетост, цврстина, издржливост, добра отпорност на зрачење, тр�

DEN 2.33
60 Коњ Мрежа Лето Флеш Лист Пролет Проток На Воздух ВРАТОТ 731EE05 Новак
60 Коњ Мрежа Лето Флеш Лист Пролет Проток На Воздух ВРАТОТ 731EE05

60 инчи Сиво Црвено Челинџер комбо летачки лист изработен од мека поли најлонска мрежа што овозможува ци

DEN 1.67
Метална метална фолија метална метална метална метална метална метална метална плоча од Syzhiwujia Новак
Метална метална фолија метална метална метална метална метална метална метална плоча од Syzhiwujia

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1037.76
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, бел непроирен, 12 x 12 x 1/4 Новак
ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, бел непроирен, 12 x 12 x 1/4

Водоотпорен и УВ отпор Видов исечен Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложува

DEN 1.33
Јиванго Бакар Лим Фолија Месинг Метал Тенок Лим Фолија Плоча Цврстина Месинг Плоча Бакар Листови Новак
Јиванго Бакар Лим Фолија Месинг Метал Тенок Лим Фолија Плоча Цврстина Месинг Плоча Бакар Листови

Материјал : Месинг Димензии : 0.3ммх200ммх500мм,0.4ммх200ммх500мм Главно се користи За производство на прецизни

DEN 1192.32
Лакнајт Месинг Лист Перцизија Метали Суровини,1x100x150mm, Големина:1x100x150mm Месинг Плоча Новак
Лакнајт Месинг Лист Перцизија Метали Суровини,1x100x150mm, Големина:1x100x150mm Месинг Плоча

КАРАКТЕРИСТИКИ НА МАТЕРИЈАЛОТ : температура на топла обработка 750~830€; температура на жарење 520~650€, темп

DEN 1510.40
Nianxinn бакарен лим метал метарен лим со фолија, популарни водоотпорни слоеви за листови на покриви Новак
Nianxinn бакарен лим метал метарен лим со фолија, популарни водоотпорни слоеви за листови на покриви

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра организација Тешко

DEN 888.96
Falken Design Petg-CLR-06/2424 Petg Пластичен лист, пластика, 1/16 , 24 x 24 , чиста Новак
Falken Design Petg-CLR-06/2424 Petg Пластичен лист, пластика, 1/16 , 24 x 24 , чиста

Силен и отпорен на влијание Хемиски отпорен Временски отпор Леснотија на измислица Умрените намалувањ�

DEN 686.24