70682 Електрична Локомотива Повторно 475 425-5, БЛС Карго, Еп. ВИ

70682 Електрична Локомотива Повторно 475 425-5, БЛС Карго, Еп. ВИ

DEN 8736.00

Новак

Достапно за нарачка

1 парче. - Песна : H0-Епоха : VI - железничка компанија : BLS-Минимален радиус : 358 Mm - Должина над тампон : 218 mm - Број на управувани оски : 4 - Број на оски со лепливи гуми : 1 - Дигитален декодер : Plu X22 - тип На Декодер : ms. 450 P24502. Електроенергетски систем : 2 Л.Дигитален. Врвно светло : промена На швајцарската светлина. Спојување : Вратило НЕМ 362 со кк кинематика. Внатрешно осветлување : да, ЛЕР, дигитално префрлување, осветлување на бирото на возачот. Интерфејс : електричен интерфејс За погонски возила Plu X2. 2-Во Din DDigitally управувана со преклоплив долг зрак и индивидуално префрлување врвот или опашка светлина и кабината на возачот осветлување. Со примерен висок дизајн на контролната табла на штандот на возачот. Самостојна рачка барови, делумно изработени од метал. За прв пат во новиот " Алпинист? дизајн. Употреба во меѓународен товарен сообраќај.

Избор на клиент

Пико 38231 Пенсилванија Магнат 899 Парна Локомотива ' Новак
Пико 38231 Пенсилванија Магнат 899 Парна Локомотива '

101214 Пенсилванија Магнат #889 Парна Локомотива Карактеристики Детални 260 магнат парна локомотива Со Светл

DEN 2.00
Лионел Американски флаер Piggyback исто така Новак
Лионел Американски флаер Piggyback исто така

Карактеристики на натоварувачот / растоварувачот : Работи со американски флаер Fastrack или традиционална �

DEN 1692.80
Пико 59681 Митл, 1/2 класа Абим ДБ IV, железничко возило Новак
Пико 59681 Митл, 1/2 класа Абим ДБ IV, железничко возило

Средна, количка 1 / 2 класа Абим Песна H0 Код на производот Piko : 59681 Препорачана возраст : 14 години...

DEN 1566.24
Пико 59641 Дизајн количка 2 класа/багаж BDMS272 DB III железничко возило Новак
Пико 59641 Дизајн количка 2 класа/багаж BDMS272 DB III железничко возило

Дизајн Ваген 2 та класа / багаж за багаж BDMS272 Песна H0 Код на производот Пико : 59641 Препорачана возраст : 14 го

DEN 1.33
Џуеф ХЈ2372С Локо-Електрични, Мулти Боја Новак
Џуеф ХЈ2372С Локо-Електрични, Мулти Боја

1 : 87 Скала ХО Мерач Џуеф (Х0 1 : 87) СНЦФ, електрична локомотива класа ЦК 6517," Бетон руж " облека, ПЕРИОД IV, со DCC

DEN 10795.20