Завртка 50 парчиња 1,5 мм Метален Женски Лопата Терминал За Најлон Мулти-Пински Конектор

Завртка 50 парчиња 1,5 мм Метален Женски Лопата Терминал За Најлон Мулти-Пински Конектор

DEN 1081.60

Новак

Достапно за нарачка

Метален материјал, ширина од 1,5 мм, неизолиран терминал, лесно се поврзува со електрична жица. Се користи широко користен во автомобил, мотоцикл, клима уред, фрижидер, машина за перење алишта, микробранова печка, компјутер, апарати за домаќинство итн. Самостојни материјали : Електрични. Стил на возење : Надворешен Шестоаголник. Тип на завртка : Машински Завртки. Метален материјал, ширина од 1,5 мм, неизолиран терминал, лесно се поврзува со електрична жица. Се користи широко користен во автомобил, мотоцикл, клима уред, фрижидер, машина за перење алишта, микробранова печка, компјутер, апарати за домаќинство итн. Самостојни материјали : Електрични. Стил на возење : Надворешен Шестоаголник. Тип на завртка : Машински Завртки. Име На производ Женски Терминал За Лопата За Машка Лопата Ширина на Терминалот 1,5 мм/0,1"За Опсег на Жица 0,5-0, 8мм2 вкупна Големина 17 х 5 х 4мм / 0,67" х 0,2" х 0,16"(Л*В*Ч)Материјал Металколор Сребрен Тонпакет содржина 50 парчиња х Женски Терминал Описи : Метален материјал, ширина од 1,5 мм, неизолиран терминал, Тоа Е Лесно Да Се Поврзете со електрична Жица. Се користи широко користен во автомобил, мотоцикл, клима уред, фрижидер, машина за перење алишта, микробранова печка, компјутер, апарати за домаќинство итн. Специфики на предметот : самостојни материјали : стил На Електричен Погон : Надворешен тип на Шестоаголник : стил На Машинска Завртка : Панматеријал : Пакет Од Нерѓосувачки Челик : под 50 парчиња број на модел : /е прилагодено : Дедимензии : м2*14.

Избор на клиент

Onvas 100pcs RV2-4 лопата изолирани Електрични Стегање Терминал Конектори Новак
Onvas 100pcs RV2-4 лопата изолирани Електрични Стегање Терминал Конектори

Прилагодено е : Да Тип : Стегање Терминал Број на модел : R24 Прилагодено е : Да Тип : Стегање Терминал...

DEN 1.33
IIVVERR 30PCS 12-10AWG 8 Обетка Жолта Изолирани Вилушка Лопата Терминал Електричен Конектор (30PCS 12-10AWG 8 Конектор Amarillo Новак
Најлон Изолирани Лопата Терминал, 16-14 Жица Големина, 10 Обетка Големина, 0.315 Ширина х 0.846 Должина Новак
Гарднер Бендер 10-113 Терминал Лопата, 16-14 AGG, Студ Sz 4-6, Сина Новак
Гарднер Бендер 10-113 Терминал Лопата, 16-14 AGG, Студ Sz 4-6, Сина

Оценето на 600 Волти Макс Температурен рејтинг : 167 °F (75 °C) Брзи и сигурни жичани врски од типот на стегање.

DEN 1102.40
uxcell FDD 1-187 Претходно Изолирани 5мм Ширина Женски Лопата Стегање Конектори 10 Парчиња Новак
uxcell FDD 1-187 Претходно Изолирани 5мм Ширина Женски Лопата Стегање Конектори 10 Парчиња

Име на производот : Стегање Терминали;Модел БР : ФДД 1187;Тип : Женски Лопата Конектор Боја на школка : Црвен

DEN 2.00
X - DREE 25pcs Најлон Изолирани Женски 16-14awg Кабел Жица Знаме Терминал Конектори (25 Unids Најлон Изолирани Женски 16-14awg Новак
Сара-у 270 парчиња Женски &засилувач; Машки Лопата Конектори Жица Стегање Терминали Во Собата 2.8 мм 4.8 мм 6.3 мм Новак
ЦБС-ТВ-1810-Терминал За Вилушка/Лопата, Цбс Серија, 22 АГ, 18 АГГ, М5, 10 Новак
ЦБС-ТВ-1810-Терминал За Вилушка/Лопата, Цбс Серија, 22 АГ, 18 АГГ, М5, 10

Палета на производи : Цбс Серија Жица Големина AGG Мин : 22 AWG Жица Големина AWG Макс : 18awg Големина На ОбеткаМе

DEN 3.33
X-DREE 100Pcs AGG 12-10 U-Тип Crimp Терминали Изолирани Жица Конектори Лопата Жолта Црна (100PCS AWG 12-10 Терминали crimpare Новак
X-DREE 100Pcs AGG 12-10 U-Тип Crimp Терминали Изолирани Жица Конектори Лопата Жолта Црна (100PCS AWG 12-10 Терминали crimpare

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Бакар, КалајОбложен, пвц Нето Тежина : 170гр; Содржина На Пакетот :

DEN 1113.60
Неизолиран Терминал За Лопата, 22-18 Големина На Жица, 6 Големина На Обетка, 0,224 Ширина, 0,630 Должина Новак
Неизолиран Терминал За Лопата, 22-18 Големина На Жица, 6 Големина На Обетка, 0,224 Ширина, 0,630 Должина

Неизолирани лопата терминал Оценето 600 волти, 149 степени Ц 2218 големина на Жица 6инчи обетка големина УЛ н�

DEN 2.33
Мекммцм 28-5981-Терминал За Вилушка/Лопата јазик, 22 АВГУСТ, 16 АВГУСТ, 6 Новак
Мекммцм 28-5981-Терминал За Вилушка/Лопата јазик, 22 АВГУСТ, 16 АВГУСТ, 6

ECCN : EAR99 Рохс Во Согласност : Да Рохс Фталати Во Согласност : Да + СВХЦ : Да Се Советува Карактеристики : Опс�

DEN 497.60
Onvas 280pcs/сет Електрични Жица Конектор Во Собата Избрани Изолирани Лопата Стегање Терминал Црвена Сина Жолта Новак
Аксицо 678 Парчиња Автомобил Електрични Жица Конектори Терминали Изолирани Стегање Лопата Новак
Аксицо 678 Парчиња Автомобил Електрични Жица Конектори Терминали Изолирани Стегање Лопата

350 Парчиња Терминали и 328 ПАРЧИЊА 2 : 1 Цевка За Собирање Топлина Избрана Кутија За Конектори, избрана кути

DEN 229.92
Морис Производи 11750 Прирабница Лопата Терминал, Неизолирани, 16-14 Жица Големина, 6 Обетка Големина Новак
Морис Производи 11750 Прирабница Лопата Терминал, Неизолирани, 16-14 Жица Големина, 6 Обетка Големина

Неизолирана Прирабничка Вилушка / Лопата ТерминалиНеизолирана Прирабничка Вилушка / Лопата Терминали �

DEN 1.00
Пандуит ПНФ14-8Ф-М Вилушка Терминал, Влез Инка, 16-14 AGG, 8 Обетка Големина, Најлон Изолирани Новак
Пандуит ПНФ14-8Ф-М Вилушка Терминал, Влез Инка, 16-14 AGG, 8 Обетка Големина, Најлон Изолирани

Дизајнот на вилушка обезбедува брза и лесна инсталација, без потреба од отстранување на прицврстувачот

DEN 1006.40