Безжичен полнач на Otterbox Dash & Whindsthield Mount for Magsafe - црна и перформанси за автомобили и шофершајбна за магсафе - црна

Безжичен полнач на Otterbox Dash & Whindsthield Mount for Magsafe - црна и перформанси за автомобили и шофершајбна за магсафе

DEN 1304.00

Новак

Достапно за нарачка

Производ 1 : Наменет за непречена интеракција со технологијата Magsafe, силно магнетно усогласување и приврзаност. Производ 1 : 15 W QI Безжичен полнач обезбедува оптимална брзина на полнење со 7,5 W; Монт се напојува со брзо полнење полнач за автомобили 20 W и 2м (6,6ft) USB-C до USB-C кабел (вклучен). Производ 1 : Безбедна приврзаност кон таблата или шофершајбната, вклучува опционален диск за монтирање за поддршка на безбедно монтирање на цртичката. Производ 1 : Лесно се прилагодува за оптимално гледање и пристап; Телефонот го држи безбедно во позициите на пејзаж и портрет. Производ 2 : Материјал : Поликарбонат. Производ 2 : Случај се продаден одделно (работи со или без кутија Otterbox); Наменето за непречена интеракција со технологијата Magsafe, со силно магнетно усогласување и приврзаност - за најдобро искуство и заштита, приврзаност кон Otterbox за Magsafe Case. Производ 2 : Силна магнетна усогласување и прицврстување, се прицврстува безбедно на контролната табла или шофершајбната (не обезбедува полнење на уредот). Производ 2 : Лесно се прилагодува за оптимално гледање и пристап, го држи телефонот безбедно во позициите на пејзаж и портрет. Производ 1 : Наменет за непречена интеракција со технологијата Magsafe, силно магнетно усогласување и приврзаност. Производ 1 : 15 W QI Безжичен полнач обезбедува оптимална брзина на полнење со 7,5 W; Монт се напојува со брзо полнење полнач за автомобили 20 W и 2м (6,6ft) USB-C до USB-C кабел (вклучен). Производ 1 : Безбедна приврзаност кон таблата или шофершајбната, вклучува опционален диск за монтирање за поддршка на безбедно монтирање на цртичката. Производ 1 : Лесно се прилагодува за оптимално гледање и пристап; Телефонот го држи безбедно во позициите на пејзаж и портрет. Производ 2 : Материјал : Поликарбонат. Производ 2 : Случај се продаден одделно (работи со или без кутија Otterbox); Наменето за непречена интеракција со технологијата Magsafe, со силно магнетно усогласување и приврзаност - за најдобро искуство и заштита, приврзаност кон Otterbox за Magsafe Case. Производ 2 : Силна магнетна усогласување и прицврстување, се прицврстува безбедно на контролната табла или шофершајбната (не обезбедува полнење на уредот). Производ 2 : Лесно се прилагодува за оптимално гледање и пристап, го држи телефонот безбедно во позициите на пејзаж и портрет.

Избор на клиент

Boxwave Car Mount for Cubot Note 20 Pro - мобилен рачен автомобил за монтирање, мобилна монтажа на мобилни автомобили за мобилни Новак
SlipGrip U-Bolt Mount дизајнирано за Apple iPad Pro 12.9 во таблета 3-та таблета UAG Metropolis BB Case Новак
SlipGrip U-Bolt Mount дизајнирано за Apple iPad Pro 12.9 во таблета 3-та таблета UAG Metropolis BB Case

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

DEN 2.33
Петок знаме со црвен петел Клип Магнетски држач за мобилни телефони со сите паметни телефони Новак
Петок знаме со црвен петел Клип Магнетски држач за мобилни телефони со сите паметни телефони

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

DEN 3.00
Телефонски случај за Motorola G Stylus 2021 4G, тенок мек дво-слој Moto G Stylus 2021 Case со вграден 360 ° држач за прсти на Новак
Телефонски случај за Motorola G Stylus 2021 4G, тенок мек дво-слој Moto G Stylus 2021 Case со вграден 360 ° држач за прсти на

Случај Desgin за Motorola Moto G Styl G само, не е компатибилен со другите модели Магнетна монтажа на автомобили : Вгр

DEN 1.00
Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Телефонски монтирање за автомобил, држач за мобилни телефони за шофершајбна Новак
Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Телефонски монтирање за автомобил, држач за мобилни телефони за шофершајбна

Телефонски монтирање за автомобил : Овој држач за држач за телефони со автомобили го усвојува најновиот

DEN 3.00
Елегантна гроздобер сива пеперутка позадина телефонска паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак