Магнетски телефонски магнетски монтиран метал вграден 8x магнетски држач за магнетски телефон за автомобил лесно инсталирање супер леплива автомобилска монтирањ?

Магнетски телефонски магнетски монтиран метал вграден 8x магнетски држач за магнетски телефон за автомобил лесно инсталирање

DEN 1132.80

Новак

Достапно за нарачка

Кога инсталацијата, чистете ја подрачјето со темелно подлога за алкохол и оставете Се исуши целосно. Услуги за доживотно време : Ние нудиме гаранција од 12 месеци за овој производ и услуга за живот, ве молиме слободно испратете ни е -пошта со какви било прашања и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. LG V50 S Thinq 5 G / G8 X Thinq / Q70 / K30 (2019) / K20 (2019) / K40 S / K50 S / W30 PRO / W30 / W10 / Stylo 5 / V50 Thinq 5g / G8 S Thinq / G8 Think / Q60 / K50 / K40 / Q9 / V40 Thinq. Услуги за доживотно време : Ние нудиме гаранција од 12 месеци за овој производ и услуга за живот, ве молиме слободно испратете ни е -пошта со какви било прашања и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Вградени магнети со мала големина 8x, го држи телефонот безбедно и никогаш не го фрла. Не го држи вашиот телефон. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra 5 G / Note10 / Note10+ / S10 / S10+ / S10 E / S9 / S9+ / S8 / S8+ / Note 8 S7 / S7 Edge / S6 S6 Edge / S5 / S4 / A70 S / A20 S / M30 S / M10 S / A90 5 G / A30 S / A50 S. ? Над-врвна лепило за лепило од 3 метри : Бесплатно дополнително поголема големина 3 M лепила за компјутер, многу лепливост и издржлива, еднократна и миење, прекрасно прикачување на монтирање и вашата табла. Не се држи. Една рака, решавајте ги безбедносните опасности додека возите. 1x адипул метален магнетски мобилен телефон за мобилни телефони. Доаѓа со топка за прилагодување на конекторот од 360 степени, прилагодете го аголот на телефонот по волја. Ве молиме, не заборавајте да ги прочитате упатствата за инсталација јасно. Погодно за кој било автомобил, слободно залепете го на различни позиции и изберете го вашиот соодветен агол на гледање. Посебна карактеристика. 1x Дополнително 3М професионално лепило. Конструиран од издржлив, здрав метален материјал, магнети и гума, ова ќе го држи вашиот уред безбедно на место, дури и на груб терен. Може да има големи телефони стабилно, во меѓувреме, затвореното магнетно поле не би влијаело на телефонскиот сигнал. Тотално ослободете ги рацете и чувајте се безбедни кога возите. Монтанскиот мобилен телефон со магнетни автомобили е преносен додатоци и само големината на гума за џвакање. Google Pixel 4 XL / 4 / 3 A XL / 3 A / 3 XL / 3/2/2 XL / XL / PIXEL. ? Надградете го моќниот магнетски : Држач на автомобили Вграден 8 N52 Супер магнети со голема моќност, мала големина додека обезбедува големо магнетно поле. 2x метална подлога. Темелно исчистете ја областа со подлога за алкохол и оставете целосно да се исуши. Монтирањето на држачот на телефонот на автомобилот никогаш нема да го блокира вашиот поглед, затоа донесете го и уживајте во вашето патување што е можно поскоро!. Тотално ослободете ги рацете и чувајте се безбедни кога возите. Не заборавајте да почекате 12 часа пред да го користите, на лепило на 3М му треба време за лекување за ламиниране !!!. Нема да блокира никаков поглед при возење. ? Мал и лесен за инсталирање : Метална заграда за автомобили, прекрасен изглед и вашиот автомобил со совршен натпревар. Монтанскиот мобилен телефон со магнетни автомобили е преносен додатоци и само големината на гума за џвакање. Лесно за инсталирање и употреба, држачот на телефонот со автомобили може да инсталира за неколку секунди. Не заборавајте да почекате 12 часа пред да го користите, на лепило на 3М му треба време за лекување за ламиниране !!!. Пронајдете детални илустрации за инсталација на страницата за производи, соодветната инсталација може да избегне многу непотребни проблеми. Белешка : За да се обезбеди силна магнетна вшмукување, секој уред, дури и i Phone 13/12, мора да ја користи металната плоча што доаѓа со производот. Не може да се користи за вашиот автомобил. ? Над-врвна лепило за лепило од 3 метри : Бесплатно дополнително поголема големина 3 M лепила за компјутер, многу лепливост и издржлива, еднократна и миење, прекрасно прикачување на монтирање и вашата табла.

Избор на клиент

Елегантна гроздобер сива пеперутка позадина телефонска паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Прославете го Велики петок Канада за благослов телефонски паричник чанта што виси мобилна торбичка црн џеб Новак
Skyvik Truhold Stickon Правоаголен магнетски држач за мобилни телефони-канцеларија-дома Новак
Skyvik Truhold Stickon Правоаголен магнетски држач за мобилни телефони-канцеларија-дома

Truhold Multipursose Mobile ScholdersЛепете го вашиот уред на магнет безбедно во вашиот автомобил дома или канцеларија...

DEN 0.33