Клик-Клик Редовен Клик Бело 20 Пакет Знак Магнет

Клик-Клик Редовен Клик Бело 20 Пакет Знак Магнет

DEN 1334.40

Новак

Достапно за нарачка

Лесно решение за закачување постери, дисплеи, декор, дизајни на балони и многу повеќе. Се препорачува за продавници за храна, стоковни куќи, декоратори на балони и секој што треба да закачи дисплеи од средни до високи тавани. Едноставно прикачете ја линијата за поддршка на Магнетот И прицврстете го магнетот на метален дел од таванот користејќи Го Столбот Маг. Кликмагнетите држат до 5 килограми. (2 килограми). Кликнете Магнет Боја : Бело. Димензии на магнет : 1 3/4 "х 1/2 " х 3/5". Бел Клик-Клик Кликмагнети.Поддржува до 5 килограми.1 3/4" Широк.

Избор на клиент

Закупни Магнетни Куки Тешки, 35 КИЛОГРАМИ Магнетни Куки За Закачување, Магнетни Куки За Скара, 4 Пакувања Куки За Магнет Во Новак Попуст