Тркач на маса, Бохо Тркач На Трпеза Украси За Памучна Ленена Маса, Тркачи На Маси Во Фарма Со Реси За Боемски Свадбен Невестински Туш Рустикален Декор За Домашна Трп

Тркач на маса, Бохо Тркач На Трпеза Украси За Памучна Ленена Маса, Тркачи На Маси Во Фарма Со Реси За Боемски Свадбен Невестински

DEN 239.84

Новак

Достапно за нарачка

Gxfctys е посветен на обезбедување квалитетни Производи За Кујна и Подобрување на Домот, Посветени на давање Живи иновации со додавање квалитетни производи. Овие бохо тркачи на маса се одлични за заштита на вашата маса од дамки и гребнатини, продолжувајќи го животниот век на вашата маса. Користете прекрасен тркач со природна текстура и прскање пригушени тонови за да создадете мирна средина за јадење. Направете го ова прекрасно место за собирање пријатели и семејство цела сезона или преку целата година. Рачно изработен тркач за маса е јасна текстура, често пријателска за кожата, носи и густа. Совршен бод за шиење, извонредна изработка, додадете сјај во разни прилики и импресионирајте го вашиот гостин. Тркач на маса е 90% крем памук и 10% Лопатка, пријателска за планетата и без мирис, без хемиски бои, овие тркачи на маса се внимателно стилизирани и рачно изработени ткаени,што е потрајно. Природниот бохо тркач на маса со реси одговара и на боемски, природен стил, како и на рустикална куќа на фарма, совршена за масичка, трпезариска маса, кујнски остров или дури и на вашиот комода. 90%памук. ●Големина : тркач На Пролетна маса мери прибл.12 х 72 инчи( вклучувајќи ги и ресните), одговара на трпезариска маса на која се сместени 4-8 луѓе, создава прекрасно поставување на масата, тркачите на масата можат добро да одговараат со другите украси на вашата куќа. €Уникатен Дизајн : рустикален декорации тркач на маса карактеристики нежна беж и бура ткаени шупливи шарени памучна ткаенина со ресни, давајќи минималистичко чувство и додава уникатен модерен рустикален стил на декор на фарма во вашата декорација на домот, нека вашето семејство или пријатели изненадат и пофалат. €Премиум Материјал : бохо фарма тркачот за памучна маса е изработен од висококвалитетен 100% природен памук и материјал од бура, умерена дебелина и издржлив, ја штити површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и излевања. Рабовите на овој декор за маса на фарма се внимателно зашиени, така што не треба да се грижите за абење или лесно олабавување на конецот. €Широко Примена : бохо домашниот декор ќе ја краси секоја пригода и ќе додаде на празничниот изглед, совршено декорација на масата за соба и надворешен декор, како што се кујнска маса, трпезариска маса, биро за книги, маса за складирање, свадбена маса, маса за пикник, масичка за кафе на отворено и маса за чај итн. ●Прилики : нашиот тркач на маса е погоден за домашен декор, свадбена услуга, боемска тематска забава, брида, туш, туш за бебиња, рустикална свадба, селска свадба, годишнина, роденден, подарок за загревање на куќата, празник, есенски декор, Божиќ, градинарски декор, ќе ги импресионира вашите гости.

Избор на клиент