24 х 48 Инчен Проѕирен Пластичен Заштитник За Трпезарија Чаршав За Маса Подлога За Биро Дрвен Мебел Стакло За Кафе Крај Кревет Софа Страничен Бар Бистро Крпа За Трпез

24 х 48 Инчен Проѕирен Пластичен Заштитник За Трпезарија Чаршав За Маса Подлога За Биро Дрвен Мебел Стакло За Кафе Крај Кревет

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

●БЕЗ ПЛАСТИЧЕН МИРИС●Нова надградена дебела 2. Ставете тешки предмети со притискање на насоката на обратна ролна на заштитникот на масата во денови; 3. Користете додатоци за додатоци за да го поправите заштитникот на масата; 4. Ако треба да го исечете за да одговара, користете молив за да ја означите точната големина прво, сечењето е со остар нож или ножици. ●ТОПЛИ СОВЕТИ●ЗАШТИТНИКОТ ЗА ПРОЅИРНИОТ капак на масата е најдобриот избор за текстурирани масички или на врвот на чаршавот, може да остави воздушни меури на сјајни, стаклени, мермерни, бели или други мазни врвови на масата, ве молиме изберете заштитник за матирана маса или ставете крпа за маса одоздола за да избегнете воздушни меури. Пред да поставите заштитник за маса на ЛАКИРАНИ ИЛИ полирани НОВИ дрвени врвови, ве молиме осигурајте се дека обоените масла се доволно суви или ставете чаршав под подлогата за маса, за да го задржите насликаното масло на вашата нова дрвена маса дишење;. ●ГОЛЕМИНА 24 Х 48 Инчи. ●БЕЗ ПЛАСТИЧЕН МИРИС●Нова надградена дебела 2. Ставете тешки предмети со притискање на насоката на обратна ролна на заштитникот на масата во денови; 3. Користете додатоци за додатоци за да го поправите заштитникот на масата; 4. Ако треба да го исечете за да одговара, користете молив за да ја означите точната големина прво, сечењето е со остар нож или ножици. ●ТОПЛИ СОВЕТИ●ЗАШТИТНИКОТ ЗА ПРОЅИРНИОТ капак на масата е најдобриот избор за текстурирани масички или на врвот на чаршавот, може да остави воздушни меури на сјајни, стаклени, мермерни, бели или други мазни врвови на масата, ве молиме изберете заштитник за матирана маса или ставете крпа за маса одоздола за да избегнете воздушни меури. Пред да поставите заштитник за маса на ЛАКИРАНИ ИЛИ полирани НОВИ дрвени врвови, ве молиме осигурајте се дека обоените масла се доволно суви или ставете чаршав под подлогата за маса, за да го задржите насликаното масло на вашата нова дрвена маса дишење;. ●ГОЛЕМИНА 24 Х 48 Инчи. Заштитете Ја Вашата Скапа Маса За Мебел Од Оштетувања Преку Заштитник На Масата + Заштита Користете заштитна подлога за маса, или како покривка за чаршав на вашиот мебел или маса,ја покажува својата оригинална убавина, го продолжува својот животен век. Заштитете го горниот дел од масата од деца гребнатини, гребнатини,дамки од масло,истурање вода, изгореници од топла чинија изгореници; + Водоотпорен +Мулти-Применлива Добра заштита на дрвени, стаклени или мермерни, нерѓосувачки метални маси +Еколошки Топли Совети 1. Големина? Нарачајте иста големина Како ширината На масата Б. Тешки предмети притискање на насоката на обратна ролна во денови; В. Користете точки за лента за да ја поправите; Внимание! За цел на здивот, Препорачајте да користите украсна Ткаенина чаршав под чистиот заштитник на масата кога ќе го ставите на ЛАКИРАНИ ИЛИ Полирани НОВИ Дрвени Врвови или Мазни Врвови на Масата(стакло, мермер, бела маса)!.

Избор на клиент

Јасен Акрилен Лим Од Плексиглас 47х23, 6-Заштитна Покривка На Масата За Биро, Пластична Подлога За Подлога Новак
Јасен Акрилен Лим Од Плексиглас 47х23, 6-Заштитна Покривка На Масата За Биро, Пластична Подлога За Подлога

УНИКАТЕН! Бидејќи овој проѕирен пластичен капак е изработен од тврд цврст акрилик, ќе можете да ја зашти

DEN 176.00