Премиерот Линија 9130848 Машина Завртки, Метрички, Пан Главата, Филипс Диск, М2. 5-0, 45 Х 10ММ

Премиерот Линија 9130848 Машина Завртки, Метрички, Пан Главата, Филипс Диск, М2. 5-0, 45 Х 10ММ

DEN 819.20

Новак

Достапно за нарачка

Големина : М2, 5-0, 45 Х 10ММ. Пан Главата, Филипс возење. Користете со навртки или претходно навојни дупки со ист дијаметар и големина на конец. Често се користи во машини и апарати. Ореви и подлошки не се вклучени. Тип на конец : Груб, Класа На Конец : 6Ч, Стил На Точка : Тап. Машинските завртки имаат униформен дијаметар по целата должина и се дизајнирани да навртуваат во дупки со навој или да се користат во комбинација со шестоаголни навртки на машинската завртка. Тие често се користат во машини и апарати.

Избор на клиент

Мали Делови M425d7985ab Челик Тава Главата Машина Завртка, Црна Оксид Заврши, Ги Исполнува DIN 7985, 2 Филипс Диск, М4-0.7 Новак
Премиерот Линија 9027680 Лим Завртка, Еден Начин, 10 Х 1 во, Цинк Обложени Челик, Пакет од 75 Новак
Групата Хилман 8553 Овална Глава Од Нерѓосувачки Челик Филипс Машина Завртка 10-24Х1 3-Пакет Новак
Групата Хилман 8553 Овална Глава Од Нерѓосувачки Челик Филипс Машина Завртка 10-24Х1 3-Пакет

Земја На Потекло : Тајван, Провинција Кина Должина на пакетот : 4.2" Ширина На Пакетот : 1.7" Висина На Пакето�

DEN 1.33
LuiQiuFa100Pack M3x6mm Машина Завртки Пан Филипс Крст Главата Завртка 304 Нерѓосувачки Челик Сврзувачки Елементи Завртки Новак
Завртка База М3 х 25 А2 Нерѓосувачки Челик Дупчиња Сирење Главата Машина завртки Слот завртка ДИН 84 - 10 Пакет Новак
Ремен Завртка FMHXG 10PCS 10x4x6mm Кожа Занает Месинг Навртки Чикаго Завртки Обетка Главата Новак
Ремен Завртка FMHXG 10PCS 10x4x6mm Кожа Занает Месинг Навртки Чикаго Завртки Обетка Главата

Материјал : Изработен од висококвалитетен месинг, тврд и издржлив, светла површина, не е лесен за ' рѓа и �

DEN 2.67
ГРК 772691102171 Рсс Рефус 5/16 - Инчен со 2-1/2-Инчен Завртка Новак
ГРК 772691102171 Рсс Рефус 5/16 - Инчен со 2-1/2-Инчен Завртка

Главата за миење овозможува зглобови со нула јаз Климатек обложени; обезбедете отпорност на корозија в�

DEN 2.33
Отворенизградува Завртки Со Низок Профил М5-30мм Новак
Отворенизградува Завртки Со Низок Профил М5-30мм

Легиран Челик Црн Оксид Дебелина на главата само 1,5 мм Големина На КонецМ5 Темата Теренот0.8...

DEN 528.00
Траксас 2587 Завртки, 3х10мм Капа-Глава Машина Новак
Траксас 2587 Завртки, 3х10мм Капа-Глава Машина

Користете оригинални делови Од Traxxas за да извлечете максимум од моделите Traxxas Ве молиме погледнете го уп

DEN 2.33