Зетилинг Диспензерот За Вратот Ленти, Вратот Ролна Хартија Кутија, Хигиенски Бербер Вратот Лента, Хартија Јака Лента Диспензерот Ролна Носителот Вратот Покривање

Зетилинг Диспензерот За Вратот Ленти, Вратот Ролна Хартија Кутија, Хигиенски Бербер Вратот Лента, Хартија Јака Лента Диспензерот

DEN 229.76

Новак

Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВ и ПРАКТИЧЕН : кутијата за диспензерот за хартија за вратот е издржлив и практичен дизајн на контејнери што лесно може да ја навива хартијата за вратот за да ја одржува лентата за вратот / хартијата / хартиената крпа сува и чиста. СТРАНИЧЕН ШТЕКЕР ЗА ХАРТИЈА : садот за хартија за вратот е дизајниран со страничен излез за хартија, што е лесно да се извади хартијата и директно да се извлече. Едноставен е за употреба и практичен, погоден за употреба во фризерски салони. ДИЗАЈН НА ДОЛНАТА ВШМУКУВАЧКА ЧАША : има морон на дното на внатрешната хартиена кутија. Можете да го закачите на рамна површина или огледало за да го стабилизирате и да спречите лизгање и кршење. ШИРОКО КОРИСТЕН : дизајнот На Држачот За Ролна Хартија е лесен за чистење на кршење на косата и прашина. Погоден и за професионален стилист за коса во фризерски салон, салон, стилист, личен, бербер. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Кутијата За Хартија За Вратот Е Изработена од абс пластика, извонредна изработка, долго време на употреба, не е лесна за носење, антикорозивна, удобна и издржлива, може да обезбеди максимална издржливост, сигурен квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите.

Избор на клиент

Ентони Бричење Крем, 6 Fl Oz, И Ентони После Бричење Мелем, 3 Fl Oz Новак
Ентони Бричење Крем, 6 Fl Oz, И Ентони После Бричење Мелем, 3 Fl Oz

Овој богат, Шлаг За Бричење се лади при контакт, лесно се шири преку кожата и ги омекнува влакната на бра�

DEN 0.67
Хром Метал Рачка 5 Сечилото Рачно Брич Брич Анти Лизгање Рачка Црна Завршница Новак
Хром Метал Рачка 5 Сечилото Рачно Брич Брич Анти Лизгање Рачка Црна Завршница

Оваа рачка за бричење може да користи редовно сечило 5 кои лесно се менуваат Екстра долга метална рачка �

DEN 0.67
Нивеа Мажи По Бричење Мелем Чувствителни 100 МЛ Произведено Во Германија Новак
Нивеа Мажи По Бричење Мелем Чувствителни 100 МЛ Произведено Во Германија

Нивеа Мажи По Бричење Мелем Чувствителни 100 МЛ Направени Во Германија Нивеа Мажи По Бричење Мелем Чувст�

DEN 2.67
Ив Roер Пена За Бричење И Мелем За После Бричење За Мажи Со Алое Вера И Камилица Новак
Ив Roер Пена За Бричење И Мелем За После Бричење За Мажи Со Алое Вера И Камилица

Заштитува и запира иритација Оваа Пена за Бричење против изгореници од брич и ги смирува иритациите за �

DEN 3.00
Ив Roер Мелем За После Бричење За Мажи Со Алое Вера и Камилица, 100 мл./3.3 fl.оз. Новак
Ив Roер Мелем За После Бричење За Мажи Со Алое Вера и Камилица, 100 мл./3.3 fl.оз.

Навлажнува и смирува Овој Мелем за После Бричење веднаш ја смирува кожата навлажнувајќи ја за максимал�

DEN 2.33
Харли Машки После Бричење - Ладење Ментол Пост Бричење Мелем, Големина 6оз, Ментол Новак
Харли Машки После Бричење - Ладење Ментол Пост Бричење Мелем, Големина 6оз, Ментол

Смирувачки и Навлажнувачки : Овој лесен и брзо апсорбирачки мелем за после бричење ја лади кожата и го с�

DEN 127.84
Дрво колиба голи кокос вар пост бричење магла, 4,8 fl oz, по спреј за бричење, смирено и мазно против испакнатини од жилет и Новак Попуст