4Д Маскара За Трепки Од Свилени Влакна Природни Водоотпорни Дамки Доказ За Продолжување На Маскарата И Густа Долготрајна Формула За Натрупување Супер Зделка Лифт ?

4Д Маскара За Трепки Од Свилени Влакна Природни Водоотпорни Дамки Доказ За Продолжување На Маскарата И Густа Долготрајна Формула

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

①Благи и неалергенски влакна од Свилена Маскара Направени од Природни Благи Состојки, Тоа е Многу Погодно и , Погодно за Ваша Секојдневна Употреба и не Е Лесно Да Бидете Алергични, Да Ги Користите И Пријателски Расположени за Чувствителните Очи и Носители. ●Совршен Подарок●Прекрасно Дизајнирана, Најдобрата Маскара За Вашите Трепки. Подарок За Секоја Девојка, Жена Или Мајка. ●Веднаш Дебели И Долги Трепки ● 4д Маскара за Трепки ОД Свилени Влакна, Силна Црна Боја, Брзо Формирање Филм, Може Веднаш Да Создаде Густи и Долги Трепки, Да Ги Зголеми Очите и Да Ги Направи Вашите Очи Пошармантни и Завиткани. ●Природна и Трајна Цел Ден, Доказната Маскара По Нанесувањето Е Како Природни Трепки, Многу Природна и Може Да Трае Цел Ден, Многу Долготрајна, Дури и ако Сте Зафатени Со Излегување, Не Мора да се Грижите дали ќе Ве Излупат. Лесен Е За Употреба, А Мал е. Исто Така Е Погодно За Носење. Q & - & Non-cakiking Функцијата Ви Овозможува да Не Влијаете На Шминката на Трепките кога Врне Или Плива. Нема Да Се Размачка Или Агломерира Кога Е Изложен На Вода И Ќе Ја Задржи Почетната Состојба На Виткање. Тоа Е Добар Избор За Девојки Кои Сакаат Забава Со Вода. 4д Маскара За Трепки Од Свилени Влакна Природни Водоотпорни Дамки Доказ За Продолжување На Маскарата И Густа Долготрајна Формула 10мл Супер Зделка Подигнете Ги врвните 4 чекори за да ги исчистите интензивните електрични очи1. Користете виткач за трепки за виткање на трепките2. Земете соодветна количина и четкајте од основата на трепките до основата на трепките во форма "З "3. Четкајте преклопувачки за да го подобрите ефектот4. За долните трепки, застанете ја четката и четкајте напред-назад на 90 нормално на големината на трепките : како што е прикажано На фигуратаинклуир : 1 х Маскара.

Избор на клиент

Фарма Останете Видливи Разлика Волумен До Маскара Новак
Фарма Останете Видливи Разлика Волумен До Маскара

Создава супер волумен без грутки Идеална црна отпорна заситена боја дава експресивни очи Силиконска че

DEN 3.00
Шминка За Очи Со Маскара За Перење, Маскара За Издолжување Волуменска Маскара Маскара За Маскара Црна Новак
Шминка За Очи Со Маскара За Перење, Маскара За Издолжување Волуменска Маскара Маскара За Маскара Црна

Маскара за волумен И Издолжување : оваа маскара за волумен и издолжување обезбедува целосен раб на треп�

DEN 111.84
Корист Двојна Зделка Тие се Вистинска Маскара-2 парчиња 8,5 г / 2 маскари со целосна големина Новак
Корист Двојна Зделка Тие се Вистинска Маскара-2 парчиња 8,5 г / 2 маскари со целосна големина

Добијте долги трепки и голема работа со ова дуо со целосна големина на Бенефит Козметика' #1 маскара за и�

DEN 819.36
4Д Свилени Влакна Маскара За Трепки Продолжување Шминка Црни Водоотпорни Трепки За Очи Новак
4Д Свилени Влакна Маскара За Трепки Продолжување Шминка Црни Водоотпорни Трепки За Очи

Тајна Контрола На Xpress Црна Маскара Со Трепки ОД 4 D Свилени Влакна Нема повеќе лажни трепки! ОВАА 4д маска�

DEN 1.33
Мејбелин Њујорк Шминка Волумен ' Изразете Ги Лажните Влакна Што Се Перат Маскара, Многу Црна Новак
набалм Нуит Дуо Веганска Маскара Новак
набалм Нуит Дуо Веганска Маскара

Високо Пигментирана Полноќна Црна Боја ДВЕ МАСКАРИ СО ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ВеганЧиста Убавина и Зелено Пак

DEN 384.00
Мејбелин Трепки Сензационална Претрупан Маскара, Црна, 0,32 Унца Новак
Мејбелин Трепки Сензационална Претрупан Маскара, Црна, 0,32 Унца

Може да се пофали со ексклузивна четка за вентилација со десет слоеви влакна Збогатен со мешавина од ск�

DEN 2.33