12 Парчиња Фудбалски Стап, Црн Спортски Стап За Очи Фудбалска Боја За Лице Спортска Боја За Лице За Бејзбол Софтбол Стадион Спортисти Ноќта На Вештерките Костими За?

12 Парчиња Фудбалски Стап, Црн Спортски Стап За Очи Фудбалска Боја За Лице Спортска Боја За Лице За Бејзбол Софтбол Стадион

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

За Пакетот : ќе добиете 12 стапчиња за фудбалски очи, количината е доволна и внимателна, погодна за употреба, доволно за да ги задоволите вашите дневни потреби и спортски потреби, можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели. Лесно Се Нанесува : спортскиот стап за очи лесно се нанесува, само нанесете го под очите, намалете го отсјајот, намалете го влијанието на осветлувањето на стадионот врз вашето движење, дозволете да се фокусирате повеќе на играта. Отпорен На пот и Лесен За Отстранување : мрсна водоотпорна текстура, здрави состојки, не иритирачки за очите; ве Молиме имајте предвид дека ова е спортски темен круг, кој може да се примени и за сенка за очи, сликање лице и на усните, работи исто како и кармин, но тоа не е секојдневен кармин. Лесно За Чистење : стапчето за фудбалско око лесно се чисти после спортување, лесно се отстранува и лесно се нанесува и лесно може да се отстрани со сапун и вода или едно бришење на лицето, за да можете да го користите со доверба или да го споделите со соиграчите. Широка Примена : безбол стапчиња за очи може да се нанесат во различни прилики, како што се фудбал, бејзбол, софтбол, стадион и многу повеќе, погодни за спортисти и спортски ентузијасти; исто така погоден за шминка на лицето, шминка со специјален ефект, за да создадете задоволителен ефект на шминка За Ноќта на Вештерките за вас. Карактеристики : ова е практичен стап за очи, кој може да се нанесе за спортски стапчиња за очи, шминка за усни и лице, а можете да ги споделите со вашите пријатели. Стапчињата за фудбалски очи се дизајнирани со фина изработка, погодни за употреба долго време. Спецификации : боја : црна Големина : Бидејќи прикажаниот Пакет слики вклучува : 12 x црни спортски стапчиња За очи Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Ве молиме држете се подалеку од децата и избегнувајте јадење по грешка.