Алфапарф Милано Полу Ди Лино Кадрици За Подобрување На Маската За Брановидна И Кадрава Коса-Хидрира и Храни-Го Намалува Разлетувањето-Штити Од Влажност - Формула П?

Алфапарф Милано Полу Ди Лино Кадрици За Подобрување На Маската За Брановидна И Кадрава Коса-Хидрира и Храни-Го Намалува Разлетувањето-Штити

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Интензивниот, негување третман со маска за коса е идеален за брановидна и кадрава коса. Маската за длабоко уредување обезбедува сила, еластичност и хидратација на косата. Маската за коса со веганска формула се ослободува од разлетувањето и ја прави косата мека и лесна. Алфапарф милано кадрици линија на производи за нега на коса содржат пет уникатни комплекси и состојки кои ја штитат и ревитализираат косата. Полу Ди Лино е италијански за ленено семе. По повеќе од 20 години истражување, Алфапарф Милано го усоврши екстрактот од ленено семе и додаде ексклузивни активни состојки за подобрување и продолжување на сјајот, заштита и задржување на бојата и лекување и негување на косата. Иновации, истражување, близина на пазарот.. но и љубовта кон убавината, посветеноста, извонредноста, убедувањето Дека Како Италијанци можеме да одиме понатаму.. Тоа го натера Алфапарф Милано да биде врвен италијански бренд во индустријата за убавина ширум светот. Ние создаваме формули, изворни суровини и развиваме производи во нашата лабораторија. Ние не прескокнуваме никакви чекори или не преземаме никакви кратенки. Со децении имаме акумулирано техники и научивме од искуства. Се што создаваме е посветено на фризерите, страсните и паметни луѓе кои го заслужуваат најдоброто од нас. Сакаме да ја споделуваме нашата работа, знаење и инспирација со луѓе кои го делат истиот сон и истото патување што го започнавме пред многу години. Ова не се само едноставни производи за коса. Ова се конечниот резултат на истражување, знаење, искуство и повратни информации. Секој производ е убава приказна изградена од извонредност, ентузијазам, посветеност и добри вибрации.

Избор на клиент

Хербиш Х2 Комбо Про Кератин Маска За Коса 150 гм И Есенцијално Масло за Коса од Цвеќе 60мл за Мажи &засилувач; Жени | Комбо Новак Попуст
МОЈАТА ЦРНА Е УБАВА Маска за Коса 5.7 фл оз Новак
МОЈАТА ЦРНА Е УБАВА Маска за Коса 5.7 фл оз

Сината Колекција Ѓумбир линија за нега на коса Од Мојата Црна боја Е Прекрасни карактеристики богат со �

DEN 3.33
Шема Маска За Третман На Убавина за Кадрици, Калеми И Тесни Текстури, 15 Fl Oz Новак
Шема Маска За Третман На Убавина за Кадрици, Калеми И Тесни Текстури, 15 Fl Oz

Содржи Оризова Вода Фермент И Екстракт од Семе Од Моринга за надополнување и разгалување на кадрици...

DEN 399.84
Лолане Интензивна Нега Кератин Поправка Маска 7.05 мл. Новак
Лолане Интензивна Нега Кератин Поправка Маска 7.05 мл.

Додадете Кератин за да ја надополните оштетената коса од општи фактори; загадување, стареење и секојдне

DEN 2040.00
Sheamoisture Superfruit Комплекс 10-Во-1 Обновување Систем Маска За Коса | 12 мл. Новак
Sheamoisture Superfruit Комплекс 10-Во-1 Обновување Систем Маска За Коса | 12 мл.

ХРАНИ : Чудата На Сертифициран Органски Суров Шеа Путер Гарантираат Дека Косата Е Добро Нахранета и Хид�

DEN 0.67