Маска за спиење на ShamRock Masce ShamRock Mack Make Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени

Маска за спиење на ShamRock Masce ShamRock Mack Make Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Дизајн : Дизајнот за прилагодлива лента им овозможува на маската за очи совршено да ги вклопи очите, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење. Удобно : Мекиот материјал носи нови промени во вашиот живот, лесен за чистење и може да се врати во неговата оригинална форма по многу миења, совршени додатоци за патувања. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време. Совршен подарок : Персонализираната маска за очи е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна. Дизајн : Дизајнот за прилагодлива лента им овозможува на маската за очи совршено да ги вклопи очите, обезбедувајќи ви удобна околина за спиење. Удобно : Мекиот материјал носи нови промени во вашиот живот, лесен за чистење и може да се врати во неговата оригинална форма по многу миења, совршени додатоци за патувања. Повод : Стилската маска за очи е погодна за разни прилики во секојдневниот живот, одмор дома, деловно патување, патување, одмор, маската за очи ќе ве придружува за да поминете пријатно време за слободно време. Совршен подарок : Персонализираната маска за очи е совршена како подарок за вашето семејство, пријатели, подарок за да ја искажете својата убов. Маските за очи носат нови промени во вашиот живот. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

Избор на клиент

Unisex Sleep Eye Mask Kawaii-Green-јајце-сланина ноќ за спиење маска за удобно око за очи за спиење Новак
Unisex Sleep Eye Mask Kawaii-Green-јајце-сланина ноќ за спиење маска за удобно око за очи за спиење

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 1097.60
Unisex Sleep Eye Mask 3D-Black-White-White-Chess-Battle Night Sleep Новак
Unisex Sleep Eye Mask 3D-Black-White-White-Chess-Battle Night Sleep

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 1523.20
Unisex Sleep Mask Mask Eye Burning-Guitar-Flame Night Sleep Новак
Unisex Sleep Mask Mask Eye Burning-Guitar-Flame Night Sleep

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 0.33