Маска за Очи Со Ѕвездено Печатење Со Еднорог Маска За Спиење Со Блокирање На Светлината Со Прилагодлив Ремен за Патување Работа Во Смена За Спиење

Маска за Очи Со Ѕвездено Печатење Со Еднорог Маска За Спиење Со Блокирање На Светлината Со Прилагодлив Ремен за Патување Работа

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на оваа маска за очи е 8,1 х 4,1 х 0,59 инчи, со прилагодлива тока, погодна за секоја големина на главата. Материјал : ова е маска за очи од полиестерски материјал. Ткаенината е дише и удобна, лесна и лесна за носење, ефикасно засенчување, помошник за спиење, се пере, помага во спиењето и го ублажува заморот на очите. Дизајн : нашата маска за очи со прилагодлив ремен може да ја затегне маската за спиење, дополнително да ја отстрани светлината, без притисок врз очите и да ви обезбеди удобна средина за спиење, погодна за жени и мажи. Повод : добар помошник за да го елиминирате заморот, да го подобрите квалитетот на спиењето и да ви дадете повеќе енергија за работа и учење. Погоден за Патување, Работа Во Смени, Медитација, Јога итн. Погоден за различни видови прилики како што се внатрешни, надворешни и кампување. Сервис : симпатичната маска за спиење прави совршен подарок за вашите сакани да уживаат во здравиот сон што го заслужуваат. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, и ние ќе ги решиме за вас на време. полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на оваа маска за очи е 8,1 х 4,1 х 0,59 инчи, со прилагодлива тока, погодна за секоја големина на главата. Материјал : ова е маска за очи од полиестерски материјал. Ткаенината е дише и удобна, лесна и лесна за носење, ефикасно засенчување, помошник за спиење, се пере, помага во спиењето и го ублажува заморот на очите. Дизајн : нашата маска за очи со прилагодлив ремен може да ја затегне маската за спиење, дополнително да ја отстрани светлината, без притисок врз очите и да ви обезбеди удобна средина за спиење, погодна за жени и мажи. Повод : добар помошник за да го елиминирате заморот, да го подобрите квалитетот на спиењето и да ви дадете повеќе енергија за работа и учење. Погоден за Патување, Работа Во Смени, Медитација, Јога итн. Погоден за различни видови прилики како што се внатрешни, надворешни и кампување. Сервис : симпатичната маска за спиење прави совршен подарок за вашите сакани да уживаат во здравиот сон што го заслужуваат. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, и ние ќе ги решиме за вас на време. Печатење Маска За Очи Маска За Спиење Што Ја Блокира Светлината Со Прилагодлив Ремен За Патување Работа Во Смена За Спиење Капак За Сенка За Спиење, Ја Блокира Светлината Ги Намалува Подароците За Подуени Очи.

Избор на клиент

Kisangel Mask Mask Mask Night Mask 3 парчиња Eyemask 3D контурирана чаша за спиење Маска ноќ, покритие за слепите очи за очи Новак
Kisangel Mask Mask Mask Night Mask 3 парчиња Eyemask 3D контурирана чаша за спиење Маска ноќ, покритие за слепите очи за очи

3 парчиња спиење на очите 3 D контурирана чаша за спиење Маска ноќ, покријте ја слепите очи за очи за очи з�

DEN 126.24
Унисекс спиење маска за очи Марди-Грас-златна ноќ за спиење маска за удобно око за очи за спиење Новак
Унисекс спиење маска за очи Марди-Грас-златна ноќ за спиење маска за удобно око за очи за спиење

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 590.40
Ебам патка спиење маска за очи, симпатична слепи очи, ја покрива сенката за жени за жени подароци Новак
Ебам патка спиење маска за очи, симпатична слепи очи, ја покрива сенката за жени за жени подароци

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

DEN 3.33