Унисекс Маска За Очи За Спиење Јапонско-Големо-Сончогледово-Цветна Ноќна Маска За Спиење Удобен Капак За Сенка За Спиење На Очите

Унисекс Маска За Очи За Спиење Јапонско-Големо-Сончогледово-Цветна Ноќна Маска За Спиење Удобен Капак За Сенка За Спиење На

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Печатената страна е направена од топло чувствителна ткаенина која е поблиску до природната температура на телото за вистински длабок сон без сетила. Сјајната страна е фиксна црна боја со најлонска ткаенина со ладно чувство, која е кул и дише за подобра летна опција. Еластичната лента е точно, доволно цврста за да ја одржува на место, но незабележлива, не премногу затегната или лабава. тоа е меко,удобно и не се плетка со твоите очи. Специјална искривување за да се избегне притисок врз мостот на носот и пренос на светлина. Добар избор е ако ви треба вашата соба да биде речиси црна за да можете да заспиете или ви е тешко да заспиете, особено ако ги отворите очите среде ноќ и го фатите сјајот на будилникот или уличните светла што влегуваат низ вашиот прозорец. Печатената страна е направена од топло чувствителна ткаенина која е поблиску до природната температура на телото за вистински длабок сон без сетила. Сјајната страна е фиксна црна боја со најлонска ткаенина со ладно чувство, која е кул и дише за подобра летна опција. Еластичната лента е точно, доволно цврста за да ја одржува на место, но незабележлива, не премногу затегната или лабава. тоа е меко,удобно и не се плетка со твоите очи. Специјална искривување за да се избегне притисок врз мостот на носот и пренос на светлина. Добар избор е ако ви треба вашата соба да биде речиси црна за да можете да заспиете или ви е тешко да заспиете, особено ако ги отворите очите среде ноќ и го фатите сјајот на будилникот или уличните светла што влегуваат низ вашиот прозорец.

Избор на клиент

Гроздобер Boricua Pride Poreerto Rican PR Flag Lindfold Mask Sleeping Night Shade Cover Eye Прилагодлив каиш со смешна графика Новак
Гроздобер Boricua Pride Poreerto Rican PR Flag Lindfold Mask Sleeping Night Shade Cover Eye Прилагодлив каиш со смешна графика

✉ Уживајте во звук сон облечете ја лесната маска за спиење на полиестер и уживајте во „слатката дремка

DEN 207.84
Lineman American Flag Mask Mask Mask Издржана мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени Новак
Lineman American Flag Mask Mask Mask Издржана мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Стил : Лесен диз

DEN 2.00
Unisex Sleep Mask Eye Mask сино-навик-хибискус-тренер ноќ за спиење маска за удобно око за очи за спиење Новак
Unisex Sleep Mask Eye Mask сино-навик-хибискус-тренер ноќ за спиење маска за удобно око за очи за спиење

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 1176.00
Сликајте ја маската за очи за спиење на очите, симпатична слепи очи за очи, за очила за очила за жени, подароци Новак
Знаме на маска за спиење во Либан, лесна маска за слепи маска за очи, со прилагодлива лента за мажи жени Новак
Знаме на маска за спиење во Либан, лесна маска за слепи маска за очи, со прилагодлива лента за мажи жени

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Стилск�

DEN 2.33
Хумко 060594001 Лимонска Киселина Грануларна, УСП, Безводен, 4 мл. Новак
Хумко 060594001 Лимонска Киселина Грануларна, УСП, Безводен, 4 мл.

Лимонската Киселина има многу изразен лут кисел вкус што ја прави одличен кандидат за вклучување во бон

DEN 836.80
Божиќни Снегулки Зелена Маска За Спиење Маска За Затемнување На Очите за Спиење Со Еластична Лента Новак
Божиќни Снегулки Зелена Маска За Спиење Маска За Затемнување На Очите за Спиење Со Еластична Лента

Големина : 10,5 х 20,5 см / 4,1 х 8,1 инч.Лесен за прилагодување на лентата за глава, Флексибилен и издржлив за уд

DEN 163.20
Маска за спиење на ShamRock Masce ShamRock Mack Make Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени Новак
Маска за спиење на ShamRock Masce ShamRock Mack Make Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Дизајн�

DEN 3.00
Црвен линичар за спиење маска со очи, симпатична слепи очи, ја опфаќа сенката за очила за жени подароци Новак
Црвен линичар за спиење маска со очи, симпатична слепи очи, ја опфаќа сенката за очила за жени подароци

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

DEN 648.00
Апстрактна Кафеава Боја На Рѓа Маска За Спиење Симпатична Маска За Очи Со Врзани Очи За Жени Мажи Подароци Новак