Вел ден маска за спиење Делфин ноќна сенка на очите покритие мека удобност за слепите блокада на светлина за прилагодување на каишот за мажи жени

Вел ден маска за спиење Делфин ноќна сенка на очите покритие мека удобност за слепите блокада на светлина за прилагодување на

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Мемориска пена - мека и удобна. Меморија за бавно враќање на меморијата е пријателска за кожата и лесна. Одлична еластичност оставете ја оваа маска за очи добро да ја задржи својата форма. Не е угнетувачки - специјален радијан за да се избегне притисок врз мостот на носот. Нема притисок врз очното јаболко и не дозволувајте бесплатно трепкање. Прилагодлива лента - Дизајн на Velcro, во комбинација со еластично мрежи, може да се прилагоди според различни потреби. Лесно се прилагодува и да не се фати коса. Удобно спиење - маските за очи можат да блокираат светлина, овозможувајќи ви да спиете побрзо и подлабоко. Секако, подобрување на вашето расположение, нивото на енергија и когнитивната функција. Применлива сцена - без разлика дали е во кревет, авион, тренер или кампување, можете да ја извадите оваа тенка и удобна маска за спиење/маска за очи за да уживате во непречен, длабок и мирен сон. Ова е за патување, семејство, хотел, воз или кое било место нарушено од светлина. Мемориска пена - мека и удобна. Меморија за бавно враќање на меморијата е пријателска за кожата и лесна. Одлична еластичност оставете ја оваа маска за очи добро да ја задржи својата форма. Не е угнетувачки - специјален радијан за да се избегне притисок врз мостот на носот. Нема притисок врз очното јаболко и не дозволувајте бесплатно трепкање. Прилагодлива лента - Дизајн на Velcro, во комбинација со еластично мрежи, може да се прилагоди според различни потреби. Лесно се прилагодува и да не се фати коса. Удобно спиење - маските за очи можат да блокираат светлина, овозможувајќи ви да спиете побрзо и подлабоко. Секако, подобрување на вашето расположение, нивото на енергија и когнитивната функција. Применлива сцена - без разлика дали е во кревет, авион, тренер или кампување, можете да ја извадите оваа тенка и удобна маска за спиење/маска за очи за да уживате во непречен, длабок и мирен сон. Ова е за патување, семејство, хотел, воз или кое било место нарушено од светлина. За производите : Може да има големина од 0-2 см во големина. Вистинската боја на производот можеби има различна од сликата поради разликата во екранот на екранот или одразот при снимање. Ако имате какви било прашања во врска со производите, само кажете ни, ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем сè додека не бидете задоволни.

Избор на клиент

Ебам патка спиење маска за очи, симпатична слепи очи, ја покрива сенката за жени за жени подароци Новак
Ебам патка спиење маска за очи, симпатична слепи очи, ја покрива сенката за жени за жени подароци

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

DEN 3.33
Lineman American Flag Mask Mask Mask Издржана мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени Новак
Lineman American Flag Mask Mask Mask Издржана мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за жени жени

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Стил : Лесен диз

DEN 2.00
Маска за спиење на ShamRock Masce ShamRock Mack Make Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени Новак
Маска за спиење на ShamRock Masce ShamRock Mack Make Soft Blindfold Portable Eye Mask со прилагодлива лента за мажи жени

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Дизајн�

DEN 3.00
Boo Print Eye Mask LIGHT Blocking Mask Mask со прилагодлива лента за работа за смена за спиење Новак
Boo Print Eye Mask LIGHT Blocking Mask Mask со прилагодлива лента за работа за смена за спиење

полиестер Направени во САД или увезени Големина : Големината на оваа маска за очи е 8,1 x 4,1 x 0,59 инчи, со при

DEN 1.33
Знаме на Германија маска за спиење мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за мажи жени Новак
Знаме на Германија маска за спиење мека маска за очи за очи со прилагодлива лента за мажи жени

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Дизајн�

DEN 195.04
Хумко 060594001 Лимонска Киселина Грануларна, УСП, Безводен, 4 мл. Новак
Хумко 060594001 Лимонска Киселина Грануларна, УСП, Безводен, 4 мл.

Лимонската Киселина има многу изразен лут кисел вкус што ја прави одличен кандидат за вклучување во бон

DEN 836.80
Знаме на маска за спиење во Либан, лесна маска за слепи маска за очи, со прилагодлива лента за мажи жени Новак
Знаме на маска за спиење во Либан, лесна маска за слепи маска за очи, со прилагодлива лента за мажи жени

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Стилск�

DEN 2.33
Сликајте ја маската за очи за спиење на очите, симпатична слепи очи за очи, за очила за очила за жени, подароци Новак
Гроздобер Boricua Pride Poreerto Rican PR Flag Lindfold Mask Sleeping Night Shade Cover Eye Прилагодлив каиш со смешна графика Новак
Гроздобер Boricua Pride Poreerto Rican PR Flag Lindfold Mask Sleeping Night Shade Cover Eye Прилагодлив каиш со смешна графика

✉ Уживајте во звук сон облечете ја лесната маска за спиење на полиестер и уживајте во „слатката дремка

DEN 207.84
Исценета 2 парчиња имитација свилена маска за очи деца маска за очи деца закрпи за очи за време Новак
Исценета 2 парчиња имитација свилена маска за очи деца маска за очи деца закрпи за очи за време

Спиење на џеб за очи : Практичен дизајн, удобен за носење, без непријатност, добра маска за очи за вас...

DEN 3.33