Редоленс Ароматерапија Кадифен Комплет За Маска за Спиење w/ 2-5ml Чисти Есенцијални Масла-Лаванда И Нане, 5 Влошки За Полнење И пар чепчиња за уши од пена

Редоленс Ароматерапија Кадифен Комплет За Маска за Спиење w/ 2-5ml Чисти Есенцијални Масла-Лаванда И Нане, 5 Влошки За Полнење

DEN 399.84

Новак

Достапно за нарачка

Маска за Спиење со Ароматерапија која користи чисти есенцијални масла кои ќе ви помогнат да спиете удобно. Користете масло од лаванда што ќе ви помогне да се опуштите и да предизвикате сон. Користете нане кога се чувствувате затнато или ако имате главоболка за да помогнете во ублажување на притисокот или користете комбинација од двете масла за крајно искуство со спиење!. Користете 1-3 капки есенцијално масло на една од целулозните влошки и оставете да отстои неколку секунди, така што маслата целосно ќе се впијат во подлогата. Ставете ја подлогата внатре во џебот на маската за спиење и уживајте во сонот!. Вклучува 5мл Лаванда, 5мл Масла Од Нане, 5 влошки за полнење и еден сет чепчиња за уши од пена за целосно искуство со спиењето. Маска за Спиење со Ароматерапија која користи чисти есенцијални масла кои ќе ви помогнат да спиете удобно. Користете масло од лаванда што ќе ви помогне да се опуштите и да предизвикате сон. Користете нане кога се чувствувате затнато или ако имате главоболка за да помогнете во ублажување на притисокот или користете комбинација од двете масла за крајно искуство со спиење!. Користете 1-3 капки есенцијално масло на една од целулозните влошки и оставете да отстои неколку секунди, така што маслата целосно ќе се впијат во подлогата. Ставете ја подлогата внатре во џебот на маската за спиење и уживајте во сонот!. Вклучува 5мл Лаванда, 5мл Масла Од Нане, 5 влошки за полнење и еден сет чепчиња за уши од пена за целосно искуство со спиењето. Комплетот за маска За спиење За ароматерапија За диви Најважни Работи Вклучува 1 маска За спиење Со Раскош, 1 – 5мл шише есенцијално масло од лаванда, масло од пеперминт од 1-5мл, 5 влошки за полнење целулоза и еден пар чепчиња за уши. Оваа премиер луксузна маска за спиење е тенка линија, ултра удобна и 100% блокирање на светлината. Микро-кадифената маска за спиење има вграден џеб за подлога за ароматерапија што ќе ви помогне да заспиете и да заспиете. Користете лаванда за да ви помогне да се опуштите и да предизвикате сон. Користете нане кога се чувствувате затнато или ако имате главоболка за да помогнете во ублажување на притисокот или користете комбинација од двете масла за крајно искуство со спиење! Насоки Користете 1-3 капки есенцијално масло на една од целулозните влошки и оставете да отстои неколку секунди, така што маслата целосно ќе се впијат во подлогата. Ставете ја подлогата внатре во џебот на маската За спиење ставете ја маската За спиење и уживајте во сонот! Маската може да се мие рачно и да се остават Влошките за сушење на воздухот да се отфрлат кога ќе почнат да губат апсорпција (влошките за полнење се достапни за купување одделно) Карактеристики На Маската за спиење ременот за глава е широк еластичен и прилагодлив со додаток За Велкро 100% блокирање на светлината За ефикасен сон И релаксација Ултра удобно користење на природен памук за чувствителна кожа На лицето Удобен Вграден џеб За влошки За Ароматерапија Внатре Во Маската ткаенината која се потпира над пределот околу очите и на лицето е кадифен, целосно дише, 100% памучна обвивка што ги амортизира очите без притисок. Ткаенина за затемнување е зашиена во телото на луксузната маска за спиење за да се осигура дека светлината не стигнува до очите. Надвор Од Маската ткаенината од надворешната страна на маската е мека, свиленкаста микро-кадифен. Надворешната ткаенина го дефинира изгледот и чувството на маската. Ад

Избор на клиент

Unisex Sleep Eye Mask 3D-Black-White-White-Chess-Battle Night Sleep Новак
Unisex Sleep Eye Mask 3D-Black-White-White-Chess-Battle Night Sleep

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 1523.20
Божиќни Снегулки Зелена Маска За Спиење Маска За Затемнување На Очите за Спиење Со Еластична Лента Новак
Божиќни Снегулки Зелена Маска За Спиење Маска За Затемнување На Очите за Спиење Со Еластична Лента

Големина : 10,5 х 20,5 см / 4,1 х 8,1 инч.Лесен за прилагодување на лентата за глава, Флексибилен и издржлив за уд

DEN 163.20
Сликајте ја маската за очи за спиење на очите, симпатична слепи очи за очи, за очила за очила за жени, подароци Новак
Lakaps Mask Mask 2 PCS Цртан филм за очи за спиење со прилагодлива лента за удобно патување за очи, црвено Новак
Lakaps Mask Mask 2 PCS Цртан филм за очи за спиење со прилагодлива лента за удобно патување за очи, црвено

Ова е маска за спиење направена од имитација на свила, која е дише и удобна, лесна и лесна за носење и ефи�

DEN 1.00
Маскирна воена маска за спиење Трајни занишани меки маски за очи ги покрива со прилагодлива лента за жени жени Новак
Црвен линичар за спиење маска со очи, симпатична слепи очи, ја опфаќа сенката за очила за жени подароци Новак
Црвен линичар за спиење маска со очи, симпатична слепи очи, ја опфаќа сенката за очила за жени подароци

полиестер Направени во САД или увезени Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, тенок

DEN 648.00
Баки 40 Трепка Без Притисок Цврста Маска За Очи за Спиење &засилувач; Патување, Црна, Една Големина Новак Попуст
Баки 40 Трепка Без Притисок Цврста Маска За Очи за Спиење &засилувач; Патување, Црна, Една Големина

Увезени УЛТРА МАЛА ТЕЖИНА нашата контурна маска за очи е широка 3,5" висока за 9,5", совршена за мажи, жени и

DEN 239.84