Tapecase 3M 2A825C 24 x 1500ft чиста ко-екстрактивна заштитна лента, 24 x 1500 'ролна

Tapecase 3M 2A825C 24 x 1500ft чиста ко-екстрактивна заштитна лента, 24 x 1500 'ролна

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Отпорен на пункција. Супериорна јачина на пауза во споредба со филмот LDPE. Среден так. 3М Префериран конвертор : Tape Case е префериран конвертор од 3 метри; 3М се здружи со Tape Case за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во најразлични апликации. Јасна лента за заштитна лента со високи перформанси со 2 милји со систем за лепило со средно лепило. 3М високи перформанси привремена лента за заштита на површината 2А825 е лента за привремена заштита со средна адхезија дизајнирана за различни апликации за заштита на површината.

Избор на клиент

Снабдување со врвни пакувања 3М 2380 лента за маскирање, 7,5 мил, 1/2 x 60 години. Тан. Новак
Снабдување со врвни пакувања 3М 2380 лента за маскирање, 7,5 мил, 1/2 x 60 години. Тан.

Нежните, силни миникрепови се третираат со топлотен и растворувач отпорен на сатант погоден за повеќет�

DEN 1.67
TapeCase-2090 0.875 x 60yd 2090 лента за маскирање со долга маска, претворен од 3m 2090-0.875 in. X 180 ft. Новак
TapeCase-2090 0.875 x 60yd 2090 лента за маскирање со долга маска, претворен од 3m 2090-0.875 in. X 180 ft.

Лесна примена : Оваа средна лента за адхезија овозможува брза примена на мазни и полумазни површини Спе�

DEN 128.00
Површински штитови BT1180C Blue 1 x 180 'мулти -намена за маскирање лента Новак
Површински штитови BT1180C Blue 1 x 180 'мулти -намена за маскирање лента

Нуди 14 дена УВ заштита Има извонредна издржливост Нуди 14 дена УВ заштита Има извонредна издржливост...

DEN 2.33
3М 5451 11 x 36yd кафеава лента за стаклена ткаенина PTFE -100 до 500 степени F Температура на перформанси, дебела 0,0056 Новак
Лента Логика Маскирање Лента, 1/4 x 60 yd. Новак
Лента Логика Маскирање Лента, 1/4 x 60 yd.

Практични диспензери за основни ленти од 3 инчи ги држат рацете слободни Издадете единечни или повеќе р�

DEN 760.48
カルチュア エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント iratoya маскирање лента сет од 2 Новак
カルチュア エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント iratoya маскирање лента сет од 2

(В) Мифун Такаши (В) Мифун Такаши Печатот на линијата има запечатен дизајн! Сет од 2 мачки и кучиња, зајаци

DEN 297.60
Скочка оригинална лента со повеќе површини на сликар, 1,88 инчи x 60 двор, 2 ролни Новак Попуст
Скочка оригинална лента со повеќе површини на сликар, 1,88 инчи x 60 двор, 2 ролни

Подготвени Поставете Насликајте! Лента за сликање без оштетување : Леплива лента може да остане на повр�

DEN 235.84
AEXIT 2PCS CREPE Електрична опрема хартија за маскирање со општа намена за маскирање, ширина од 10 мм, долга x 50 метри Новак
3м 201+ лента за маскирање [пакет од 50 компјутери.] - 4 in. X 10,5 in. Лента за лента со лепило без растворувач, поткрепа Новак
3м 5 транспарентна електрична лента, 4 ширина x 72yd должина Новак
3м 5 транспарентна електрична лента, 4 ширина x 72yd должина

Една единствена обложена лента, има систем на лепило што нуди отпорност на најчестите растворувачи за ч

DEN 657.60
Брејди цврста лента за обележување на подот со преклопна, должина од 100 ', ширина 1-1/8 , бела Новак
Брејди цврста лента за обележување на подот со преклопна, должина од 100 ', ширина 1-1/8 , бела

Вклучува 1 ролна лента и 1 ролна на преламинат Постојано лепило засновано на гума Бел полиестерски матер

DEN 0.67
Mt 1p деко - Tsugihagi h Новак
Mt 1p деко - Tsugihagi h

Декоративна лента за белешка и други креативни активности Боја : Сина Материјал : хартија Тип : Лепички л

DEN 357.28
Набавка на картата креп хартија Општа намена за маскирање лента зелена, ширина од 15 мм должина од 50 метри Новак
uxcell 3Pcs 10mm 0.4 Инчен Широк 20m 21 Дворови Маскирање Лента Сликари Лента Ролни Светло сина Новак
uxcell 3Pcs 10mm 0.4 Инчен Широк 20m 21 Дворови Маскирање Лента Сликари Лента Ролни Светло сина

Спецификации : Боја : Светло сина;Материјал : Хартија;Должина : 20 Метри / 21 дворови;Ширина : 10мм / 0,4 инчи;Д

DEN 0.67
3M ™ 201+ лента за маскирање, 4,4 мил, 3 x 60 yds, тен, 12/case, 3m акции 7000124844 Новак
3M ™ 201+ лента за маскирање, 4,4 мил, 3 x 60 yds, тен, 12/case, 3m акции 7000124844

За лесна до средна должност во затворен простор Мазна и прилагодлива Лесен за ракување, нанесување и от�

DEN 3.33