Accuform MPL114CT100 PF-картон Класа 1/Дивизија 2F Dot Placard, легенда „Експлозиви 1.2F 1“ со графички, 10-3/4 ширина x 10-3/4 должина, црна на портокалова боја

Accuform MPL114CT100 PF-картон Класа 1/Дивизија 2F Dot Placard, легенда „Експлозиви 1.2F 1“ со графички, 10-3/4 ширина x 10-3/4

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Класа на опасност 1/дивизија 2 F точка плакард. Легенда „Експлозиви 1,2f 1“ со графички. Направено од PF-картон. Црна комбинација на портокалова боја. Мерки 10-3/4-инчи ширина со должина од 10-3/4-инчи. Класа на опасност 1/дивизија 2 F точка плакард. Легенда „Експлозиви 1,2f 1“ со графички. Направено од PF-картон. Црна комбинација на портокалова боја. Мерки 10-3/4-инчи ширина со должина од 10-3/4-инчи. Accuform знаци Класа на опасност 1/дивизија 2 F точка плакард, легенда „Експлозиви 1,2f 1“ со графички. Отпорен на солза и водоотпорен, PF-картон е без пулпа без дрво или содржина на хартија за разлика од стандардниот картон. За краткорочна употреба, излиениот поли-базиран од 10 милји нема да зрее или да се распаѓа во влагата. Плакатите се идеални како обележување на додатоци за да се идентификува опасен материјал во складирањето. Црна комбинација на портокалова боја. Мерки 10-3/4-инчи ширина со должина од 10-3/4-инчи.

Избор на клиент

Набавка на картата креп хартија Општа намена за маскирање лента зелена, ширина од 15 мм должина од 50 метри Новак
カルチュア エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント iratoya маскирање лента сет од 2 Новак
カルチュア エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント エンタテインメント iratoya маскирање лента сет од 2

(В) Мифун Такаши (В) Мифун Такаши Печатот на линијата има запечатен дизајн! Сет од 2 мачки и кучиња, зајаци

DEN 297.60
Брејди цврста лента за обележување на подот со преклопна, должина од 100 ', ширина 1-1/8 , бела Новак
Брејди цврста лента за обележување на подот со преклопна, должина од 100 ', ширина 1-1/8 , бела

Вклучува 1 ролна лента и 1 ролна на преламинат Постојано лепило засновано на гума Бел полиестерски матер

DEN 0.67
Ничибан 2541-24 запечатување лента за маскирање за стакло, 5 ролни, 0,9 инчи x 59,1 ft Новак
Ничибан 2541-24 запечатување лента за маскирање за стакло, 5 ролни, 0,9 инчи x 59,1 ft

Големина : ширина 0,9 инчи (24 мм) x 49,2 стапки (18 м) ролни; Количина : 5 ролни [Основни материјали / лепило] Тип �

DEN 2.67
3М лента за маскирање на општа намена 234, тен, 24 мм x 55 м, 5,9 мил, 36 по случај Новак
3М лента за маскирање на општа намена 234, тен, 24 мм x 55 м, 5,9 мил, 36 по случај

Силната поддршка е лесно да се искине, но сепак се спротивставува на лизгање и обезбедува отстранување �

DEN 304.00
Protapes Pro 950AS анти-статички полиимид филмски лента, 7500V диелектрична јачина, ширина со должина од 36 години x 1/4 Новак
Снабдување со врвни пакувања 3М 2380 лента за маскирање, 7,5 мил, 1/2 x 60 години. Тан. Новак
Снабдување со врвни пакувања 3М 2380 лента за маскирање, 7,5 мил, 1/2 x 60 години. Тан.

Нежните, силни миникрепови се третираат со топлотен и растворувач отпорен на сатант погоден за повеќет�

DEN 1.67
3M Scotch 2214 Crepe Paper Masking Tape, 150 степени F Температура на перформанси, 22 фунти/во јачина на затегнување, должина Новак
3M Scotch 2214 Crepe Paper Masking Tape, 150 степени F Температура на перформанси, 22 фунти/во јачина на затегнување, должина

Поддршка за хартија од креп со гума лепило Оваа лента ќе го задржи интегритетот кога се формира околу ед

DEN 201.12
3м 201+ лента за маскирање [пакет од 500 компјутери.] - 1 in. X 1,25 in. Лента за лента со лепило без растворувач, поткрепа Новак
Маскирање лента обична пастел Мет Греј 1,5 см x 7 m Новак
Маскирање лента обична пастел Мет Греј 1,5 см x 7 m

Декоративна лента за белешка и други занаети Боја : сива Материјал : хартија Тип : Ленти за маскирање Дим�

DEN 230.56
Скотска автомобилска тешка табла за сите временски канали, 03453NA Новак
Скотска автомобилска тешка табла за сите временски канали, 03453NA

Одлично за крпење, поправка на надворешни артикли и алатки за зајакнување Моќното лепило создава долго�

DEN 2.33
AEXIT 0,13 x лента 10мм PTFE лента со висока температура отпорна лента за маскирање нелеплива лента Новак
Скочка оригинална лента со повеќе површини на сликар, 1,88 инчи x 60 двор, 2 ролни Новак Попуст
Скочка оригинална лента со повеќе површини на сликар, 1,88 инчи x 60 двор, 2 ролни

Подготвени Поставете Насликајте! Лента за сликање без оштетување : Леплива лента може да остане на повр�

DEN 235.84
3M ™ 201+ лента за маскирање, 4,4 мил, 3 x 60 yds, тен, 12/case, 3m акции 7000124844 Новак
3M ™ 201+ лента за маскирање, 4,4 мил, 3 x 60 yds, тен, 12/case, 3m акции 7000124844

За лесна до средна должност во затворен простор Мазна и прилагодлива Лесен за ракување, нанесување и от�

DEN 3.33
TapeCase-2090 0.875 x 60yd 2090 лента за маскирање со долга маска, претворен од 3m 2090-0.875 in. X 180 ft. Новак
TapeCase-2090 0.875 x 60yd 2090 лента за маскирање со долга маска, претворен од 3m 2090-0.875 in. X 180 ft.

Лесна примена : Оваа средна лента за адхезија овозможува брза примена на мазни и полумазни површини...

DEN 128.00
Лента Логика Маскирање Лента, 1/4 x 60 yd. Новак
Лента Логика Маскирање Лента, 1/4 x 60 yd.

Практични диспензери за основни ленти од 3 инчи ги држат рацете слободни Издадете единечни или повеќе р�

DEN 760.48