Топло Чоколадо Бања Масло Од Еклектичен Дама, 16 мл

Топло Чоколадо Бања Масло Од Еклектичен Дама, 16 мл

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Направено со Масло од Сладок Бадем, масло од Соја и Органско Масло Од Јојоба. Додадете го ова миризливо масло за капење во вашата бања или нанесете го на кожата после туширање. Нашиот Мирис На Топло Чоколадо е вкусна, пенлива чаша топло чоколадо со навестувања на карамела и кремаста ванила. Овој мирис е без фталат. Конзерванс И Боја Слободен. Рачно изработени ВО САД. Добредојдовте На Еклектичен Дама! Возбудени сме што ќе ви понудиме широк спектар на долготрајни, овошни и освежувачки етерични масла и мириси што можете самоуверено да ги користите во вашиот дом, автомобил или канцеларија. Еклектичната Дама е специјализирана за мали, нарачани домашни, бања и производи за тело кои се рачно изработени по нарачка во микро серии. Се е свежо и направено специјално за вас. Нашето есенцијално масло за Дишење е безбедно и направено за да ви овозможи максимално искуство за релаксација. Овде, кај Еклектичната Дама, сите наши масла за ароматерапија се премиум и 100% без фталат, така што можете да ги користите како спреј за освежување на воздухот, дифузер, свеќа или мирис на сапун без да се грижите за какви било негативни несакани ефекти. Сигурно ќе донесе пријатен мирис на вашето место без вие или вашите најблиски да добиете гадење или непријатно. За оние кои ги сакаат спомените На Дизни, нудиме специјално есенцијално масло за дифузери или навлажнувачи кои ќе ве вратат на најсреќното место на Земјата. Ќе ја најдете острата арома на зелен лист и бран на плажа прекрасно релаксирачка, лесна и освежувачка! Ќе ве потсети На одморалиштето На Дизни бич клуб, пандора рајд или неговиот хотел Гранд Флоридијан!. Ние исто така нудиме различни мириси кои ќе траат цел ден со нашите долготрајни чисти есенцијални масла. Искусете богат, росен зелен мирис на детелина со вкусни, трајни цветни ноти или овошен цветен мирис со шумски, слатки белешки од мошус. Изработени со подебела конзистентност, потребни ви се само неколку капки за да уживате во привлечната и смирувачка арома што мириса толку добро што ќе продолжите да се смеете и да ја користите!. Покрај нашите етерични масла, имаме и различни други производи кои ќе ве остават да се чувствувате освежени и подмладени. Нашите Масла За Капење, Спрејови За Тело, Миење На Телото, Дифузери За Автомобили, Спрејови За Автомобили, Рачно Изработен Сапун, Ленени Спрејови, Масла За Масажа, Парфеми, Спрејови За Соби, Сатен И Свилен Крем За Тело, Сапун За Шампон, Миризливи Желеа и Пилинг за Тело Од Орев се направени внимателно за да ви го дадат најдоброто можно искуство.

Избор на клиент

Р В Есенцијално Чисто Масло За Носење Морето 1250мл-Хипофи Рамноиди Новак
Р В Есенцијално Чисто Масло За Носење Морето 1250мл-Хипофи Рамноиди

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Ладно Цедено Загарантирана Чистота...

DEN 3199.84
2.0 Мл Смирување бања &засилувач; Тело Масло-Сончогледово Масло. Масло Од Шафран, Масло Од Грозје, Масла Од Авокадо Новак
Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Цитронела 10мл-Цимбопогон Нардус Новак
Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Цитронела 10мл-Цимбопогон Нардус

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Терапевтско Одделение Загарантирана Чистот�

DEN 3.33
Деве Хербес Чисто Есенцијално Масло Од Ким Природно Терапевтско Одделение Пареа дестилирана 100мл Новак
Деве Хербес Чисто Есенцијално Масло Од Ким Природно Терапевтско Одделение Пареа дестилирана 100мл

НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТНИ ПАРИ МОЖАТ ДА КУПАТ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО И ЧИСТОТАние, производителот, Де�

DEN 1.33
Есенцијално масло Од Смрека Од Бобинки 30мл ЈУНИПЕРУС КОМУНИС ЛИН И ЏУНИПЕР Новак
Есенцијално масло Од Смрека Од Бобинки 30мл ЈУНИПЕРУС КОМУНИС ЛИН И ЏУНИПЕР

Повеќе од десетина ароматични билки се наведени во античките текстови, од кои многу се дестилираат во е�

DEN 160.00
Авон Кожата Толку Мека Оригинална, 25 мл Новак
Авон Кожата Толку Мека Оригинална, 25 мл

Ја омекнува сувата кожа со специјални омекнувачи Брави во ВлагаУбав Оригинален Мирис Ја остава кожата �

DEN 223.68
Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Ајваин 1250мл-Трахисперма Амони Новак
Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Ајваин 1250мл-Трахисперма Амони

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Терапевтско Одделение Загарантирана Чистот�

DEN 3615.84
Пеперминт Еукалиптус Бања Масло Од Еклектичен Дама, 16 мл Новак
Пеперминт Еукалиптус Бања Масло Од Еклектичен Дама, 16 мл

Направено со Масло од Сладок Бадем, масло од Соја и Органско Масло Од Јојоба Додадете го ова миризливо м�

DEN 2.00
Деве Хербес Чиста Може Да Се Промени Есенцијално Масло   Природни Терапевтски Одделение Пареа Дестилирани 630ml Новак
Р В Есенцијално Чисто Масло За Носење Сусам 50мл-Индикум За Сусам Новак
Р В Есенцијално Чисто Масло За Носење Сусам 50мл-Индикум За Сусам

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно Сертифициран Квалитет Ладно Цедено Загарантирана Чистота Р В Есенц

DEN 3.33