Лаијухуа Јога Мат Торба, Двојни Патенти Јога Теретана Торба За Жени и Мажи-Мазни Патенти, Голем Отвор Во Форма На Буквата У И Прилагодлив Ремен, Одговара На Повеќето

Лаијухуа Јога Мат Торба, Двојни Патенти Јога Теретана Торба За Жени и Мажи-Мазни Патенти, Голем Отвор Во Форма На Буквата У

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Димензии : мал-27,1" л х 6,3 "дијаметар; Голем-33,9" Л х 6,7 " дијаметар. Може да држи која било подлога до 27,1"/33,9" долга и 6,3"/6,7" во дијаметар кога ќе се навива. Материјал : Изработен од 100% висококвалитетен оксфорд. Тој е густ, силен, отпорен на абење, отпорен на кинење, лесен за чистење и брзо сушење. Лесно : 2 мазни и цврсти патенти, голем отвор Во Форма На Буквата У и прилагодлив и лесен ремен го олеснуваат пристапот и носењето. Уникатна Шема : моделите на оваа јога торба се живописни и привлечни, кои внесуваат повеќе енергија и виталност во вашата јога пракса и фитнес. Најдобри Подароци за Љубителите На Јога : Совршени за подароци за девојка и момче, подароци за сопруга и сопруг, подароци За Денот На Таткото и Денот на Мајката, Подароци заachенска Забава, Подароци За Јога, подароци За Роденден, Божиќни подароци. Спецификации : Големина : 6, 7х33, 9ин/17х86 см; 6, 3х27, 1 во/16х69 См Материјал : Мерки На Претпазливост На оксфордската ткаенина : ве Молиме користете благ Пакет за детергент : 1 € јога торба.

Избор на клиент

Торба за носач на јога со јога со рамо од рамо за јога торбичка торба торба за плажа торба за плажа Новак
Торба за носач на јога со јога со рамо од рамо за јога торбичка торба торба за плажа торба за плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 287.84
Коњи Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Новак
Коњи Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа

Димензии : Достапни во две големини, Големи 6, 7х33, 9ин / 17х86 см,Т Мали 6, 3х27, 1 во / 16х69 см, Погодни за јога подл

DEN 3.00
Бохо Африка Етничка Девојка Шема Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Новак
Очила За сонце Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Новак
Очила За сонце Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа

Димензии : Достапни во две големини, Големи 6, 7х33, 9ин / 17х86 см,Т Мали 6, 3х27, 1 во / 16х69 см, Погодни за јога подл

DEN 287.84
Црвена Божиќна снегулка шема јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба торба плажа торба Новак
Вежба Јога Мат Носете Торба Торба Превозникот Со Рамо Лаванда Лаванда, 6, 7х33, 9ин/17х86 см Јога Мат Торба Новак
Вежба Јога Мат Носете Торба Торба Превозникот Со Рамо Лаванда Лаванда, 6, 7х33, 9ин/17х86 см Јога Мат Торба

Оксфорд Ткаенина Одговара За Повеќето Големини На Подлоги : Целосните патентјога кеси се изработени сп�

DEN 0.67