Јога Мат торба за вежбање јога мат, вежбање јога мат носач со целосна зип-торба за носење со прилагодлива лента светилник албатрос силуета за зајдисонце, 6,7х33.9in/17x86 ?

Јога Мат торба за вежбање јога мат, вежбање јога мат носач со целосна зип-торба за носење со прилагодлива лента светилник албатрос

DEN 1017.60

Новак

Достапно за нарачка

Оксфордска крпа. Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално за да носат јога душеци во лесна, родова неутрална, форма на торбичка со ленти за рамо. Само лизгајте на рамото и одете. Двоен патент заоблен страничен отвор : Тој е дизајниран со 2 мазни и цврсти патенти, што го олеснува ставањето јога душек или други предмети. Лесно за носење наоколу : Прилагодлива лента за рамо за прилагодена должина и удобно носење, им овозможува на рацете и рамото да се опуштат и да ја држат раката бесплатно кога одите во јога студио или теретана. Торба за носење јога мат : Може да се користи за многу намени : торба за јога, торба за носач на јога, торба за рамо, торба за пилатес, торба за теретана, спортски торби, торба за плажа, носење торба и торба за патувања. Совршено за класа по јога, трева, патување на плажа, парк, итн. Разноврсна торба за салата за јога -мат -ога -ога -пилати -гим -перфектен подарок за loversубители на јога -многу повеќе начини за носење на торбата -Crossbody, лево -десно -десно -десно или десно рамо -Спецификации за носење Трајната ткаенина Изградбата е цврста со многу на просторија за јога мат. Совршена големина голема : 6,7x33.9in/17x86 cm; Мало : 6.3x27.1 во/16x69 см. Прилагодлива лента за рамо, чувајте ја вашата мат чиста, суво и преносно. Проширете го животот на вашата вредна јога -мат со тоа што ќе го заштитите во квалитетна конструирана торба за јога мат. Удобен дизајн пространа отворање и прилагодлив појас на рамото лесен за пристап и носење.

Избор на клиент

Илустрација Со Був Седи На Гранки Јога Мат Носач Торба Со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Новак
Бохо Африка Етничка Девојка Шема Јога Мат Носач Торба со Ремен За Рамо Јога Мат Торба Теретана Торба За Плажа Новак