Колегиумска кошула за кратки ракави на NCAA Mens

Колегиумска кошула за кратки ракави на NCAA Mens

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

100% памук. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење на копчето надолу, стил на колеџ : Создаден за функција, ќе го најдете нашиот колегиум инспириран од мажите со кратки ракави за кратки ракави од мажите од затворен простор до отворено настани со леснотија. Направено на риба : Кога сте надвор од водата, останувањето кул и суво е најголемо. Прилагодливо копче со вентилатор со вентилатор додава удобност за дишење во омилениот на овој рибар на овој ритам. Карактеристики на перформансите : Четири џебови за само-исцедување на летање, јамка за комунални услуги и држач за шипки ги одржуваат најважните работи на готово, додека ослободувате раце за да го обезбедите следното мами. 100% удобност од памук : Наменет за природна удобност и абење, и направен од 100% долготраен ткаен од памук на топон, оваа топла временска кошула ќе се чувствува добро, толку повеќе ќе ја носите. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е долготрајна кошула што ќе ја уживате за следните сезони. Рибата може да биде паметна, но популарната кошула за риболов со кратки ракави на Колумбија во колумбија е попаметна. Конструиран од памучен топон што е облека измиена за живеење во удобност, кошулата нуди такви карактеристики како џебови со затворени кутии за летање во градите, држач за алатки и јамка за комунални услуги и јамка за држач за прачки од левиот градите што се ослободува Вашите раце да работат со линии и мами. Во меѓувреме, отворите за мрежни мрежи на задното рамо се дизајнирани да ве одржуваат кул и удобни. Конечно, кошулата вклучува кука и јамка на врвот на јаката, што ви овозможува да ја свртите јаката за да го задржите сонцето од вратот. Машинско миење топло и суво суво на ниско ниво за лесна грижа.

Избор на клиент

Оптимална Унисекс Јуниор Окленд Рагби Шорцеви Новак
Оптимална Унисекс Јуниор Окленд Рагби Шорцеви

Не летај кратко Еластичен половината, џебови и повлечете кабел Аголното сечење на нозете му дава на нос�

DEN 239.84
Машки Лесен Тренингот Атлетски Качулка Спорт Дуксер Дуксери Обичните Маици Маици Пуловер Маици Блузи Новак
Чевли за трчање на машки GT-800 Новак
Чевли за трчање на машки GT-800

Гума ѓон I.G.S (Систем за водство на влијанија) Технологија : Филозофија за дизајн на ASICS која користи поврз

DEN 0.33
Под оклопни машки панталони за директни нозе Новак
Под оклопни машки панталони за директни нозе

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Мазна, истегната ткаена ткаенина е лесна, но

DEN 2.67
Адидас Машки Тиро 21 Песна Јакна Новак
Адидас Машки Тиро 21 Песна Јакна

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Машка јакна за фудбал Аеродромот што апс

DEN 2.33
Најк машки основни флекс -шорцеви Новак
Најк машки основни флекс -шорцеви

Тело : 96% полиестер / 4% спандекс Pocketебни кеси : 100% рециклиран полиестер Затворање на патент Машинско миењ�

DEN 2.00