LITLANDSTAR 4 ПАРЧИЊА Метал Мебел Нозе, 7 Инчен Тешки Метал Триаголник Мебел Нозе Модерен Стил Замена Нозе САМОСТОЈНИ Мебел Нозе За Троседот, Стол, Маса, Кабинет, Гардероб?

LITLANDSTAR 4 ПАРЧИЊА Метал Мебел Нозе, 7 Инчен Тешки Метал Триаголник Мебел Нозе Модерен Стил Замена Нозе САМОСТОЈНИ Мебел

-140 %

DEN 287.84

Новак

Достапно за нарачка

Тие можат да се инсталираат на маси, столови, кабинети, работна маса и многу повеќе, за да се ослободат од нишањето. ШИРОКО користени нозете за мебел од триаголник се широко користени за израмнување на тежок мебел, тие можат да помогнат лесно да го подигнете вашиот мебел до саканата висина, совршен за маси, работни маси, кабинети, софи, кревети, столови, гардероби и многу повеќе, погоден за целиот мебел во вашиот дом или канцеларија. Широко се користи во мебел, крајни маси, гради, клупи, столови, тв штандови, кабинети за чевли и зголемување на машината за перење.МОДЕРЕН ДИЗАЈНповршината на овие стапала за мебел од триаголник прифаќа повеќекратен процес на галванизација, фино четканата завршница ја подобрува отпорноста на корозија и ' рѓа за да направи површината да изгледа елегантно и сјајно. Овие Тешки Метални Ногарки За Мебел можат добро да го поддржат тешкиот мебел и да ја подигнат висината на вашиот мебел. Избегнувајте директен контакт помеѓу нозете на мебелот и земјата и заштитете го подот, плочката или тепихот од оштетување. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВовие ногарки на софата се изработени од железо со висока цврстина со дебелина од 1,8 мм за да обезбедат висока издржливост и силна носивост. Само затегнете ги завртките со електрична вежба или шрафцигер, лесни и удобни за инсталирање и расклопување. Многу едноставно и брзо за да ја завршите инсталацијата за да се ослободите од нерамнотежата. Само затегнете ги завртките со електрична вежба или шрафцигер, лесни и удобни за инсталирање и расклопување. Металната златна боја може да донесе сосема нов изглед и чувство на уникатна мода во вашиот мебел. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕпакетот доаѓа со 4 парчиња метален мебел стапала со претходно дупчат дупки и 16 соодветни завртки. СПРЕЧЕТЕ гребнатинина дното на заменската нога има тврда гумена подлога, која создава силен штит помеѓу мебелот и подот за да спречи гребнатини и бучава. Пакет Вклучени : 4 х Триаголник Мебел Нозе 16 х Појавување Завртки. МОДЕРЕН ДИЗАЈНповршината на овие стапала за мебел од триаголник прифаќа повеќекратен процес на галванизација, фино четканата завршница ја подобрува отпорноста на корозија и ' рѓа за да направи површината да изгледа елегантно и сјајно. Секоја нога за мебел може да издржи максимум 440 фунти/200 килограми ако е правилно инсталирана, можете да инсталирате повеќе оние ногарки за мебел ако сакате да ги користите за поголем тежок товар. Тоа би било интересно да се прилагоди биро, стол, полица за книги или друг мебел ЗА ДОМАШНА САМОДОВЕРБА од вашите неверојатни креации. Секоја нога за мебел може да издржи максимум 440 фунти/200 килограми ако е правилно инсталирана, можете да инсталирате повеќе оние ногарки за мебел ако сакате да ги користите за поголем тежок товар. Тоа би било интересно да се прилагоди биро, стол, полица за книги или друг мебел ЗА ДОМАШНА САМОДОВЕРБА од вашите неверојатни креации. Функција : 1. Гумената подлога што не се лизга работи одлично за сите катови, како што се подови од тврдо дрво/плочки/теписи. Изработено од железо со висока цврстина, може добро да поддржува тежок мебел. СПРЕЧЕТЕ гребнатинина дното на заменската нога има тврда гумена подлога, која создава силен штит помеѓу мебелот и подот за да спречи гребнатини и бучава. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВовие ногарки на софата се изработени од железо со висока цврстина со дебелина од 1,8 мм за да обезбедат висока издржливост и силна носивост. Гумената подлога што не се лизга е љубезна за сите видови подови, вклучувајќи дрвени, ламинатни и плочки подови. Металната златна боја може да донесе сосема нов изглед и чувство на уникатна мода во вашиот мебел. Гумената подлога што не се лизга е љубезна за сите видови подови, вклучувајќи дрвени, ламинатни и плочки подови.

Избор на клиент

Јахоф Прилагодлива Нога За Маса, 55-90см, 22-36 инчи, Нога За Биро За Мебел За Домашна Канцеларија Новак
Јахоф Прилагодлива Нога За Маса, 55-90см, 22-36 инчи, Нога За Биро За Мебел За Домашна Канцеларија

ГОЛЕМИНАЈахоф Прилагодливата Нога на Масата има прилагодлива должина на 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90 км Можете да �

DEN 1.00
Метална Маса Нозе 28 Инчен Висина x 17.7 Инчен Широк Со Прилагодливи Заштитник Нозе, Индустриски &засилувач; Рустикален Стил Новак Попуст
Реал Прилагодливи Ногарки За Мебел, Метални Ногарки За Мебел Од 10 -17 За Софа Кауч Кабинет Кревет, Комплет од 4 Новак