Мед Мечка Домаќинство 304 Нерѓосувачки Челик Мед Лажица Мечка Мешалка Мешање Стап Кујна Готвење Алатка

Мед Мечка Домаќинство 304 Нерѓосувачки Челик Мед Лажица Мечка Мешалка Мешање Стап Кујна Готвење Алатка

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Уникатен дизајн на лажичка, длабок жлеб, долга рачка, ergономски дизајн, удобно држење. Со исклучителна изработка и разумен дизајн, може да ви помогне брзо да извадите мед од садот за мед. Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, издржлив, отпорен на абење и отпорен на корозија. Погоден за мед, сируп, меласа, чоколадо, карамела или било која вискозна течност. Погоден е за истурање мед на леб или палачинки, а погоден е и за мешани пијалоци или вино. Функција : 1. Уникатен дизајн на лажичка, длабок жлеб, долга рачка, ergономски дизајн, удобно држење. 2. Со исклучителна изработка и разумен дизајн, може да ви помогне брзо да извадите мед од садот за мед. 3. Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик за храна 304, издржлив, отпорен на абење и отпорен на корозија. 4. Погоден за мед, сируп, меласа, чоколадо, карамела или која било вискозна течност. 5. Погоден е за истурање мед на леб или палачинки, а погоден е и за мешани пијалоци или вино. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Материјал За Мед Стап : 304 Површина Од Нерѓосувачки Челик : Боја За Обработка На Огледало : Црна, Жолта, Зелена (По Избор) Тежина : Прибл. 70гр / 2,5 Мл Големина : Прибл. 16х2х2см / 6, 3х0, 8х0, 8ин Дијаметар На Жица : Прибл. 5мм / 0.2 Во Пакетот Листа : 1 х Мед Стап Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2.Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Избор на клиент

Црвениот Копродукции. Шармантна Керамичка Мечка Мед Тенџере Со Бамбус Мед Мечка, Бела, 7-инчен Новак
Црвениот Копродукции. Шармантна Керамичка Мечка Мед Тенџере Со Бамбус Мед Мечка, Бела, 7-инчен

Чувајте го медот при рака во оваа прекрасна тегла со мед, со едноставен и привлечен дизајн во форма на ме

DEN 1.00
3 Инчен мини дрвени мед мечка стапчиња,Мед Тегла издаде посипете мед и свадба партија фаворизира. Новак
3 Инчен мини дрвени мед мечка стапчиња,Мед Тегла издаде посипете мед и свадба партија фаворизира.

мини 3 инчен дрво мед мечка стапчиња направени со 100% природно дрво, храна одделение безбедно Жлебовите н

DEN 0.33
ИСКИБОБ 4 Пакет Нерѓосувачки Челик Мед Стап Мечка, 19,6 см/7,7 Долго Новак
ИСКИБОБ 4 Пакет Нерѓосувачки Челик Мед Стап Мечка, 19,6 см/7,7 Долго

Безбедност и здравје на здравјето и заштита на животната средина, цврста текстура, издржлива, не деформ�

DEN 140.48
20 парчиња Дрвен Мешалка За Мешање Мед Стапче За Мед, 14,6 см/5,7 За Стапчиња За Мед Тегла Новак
20 парчиња Дрвен Мешалка За Мешање Мед Стапче За Мед, 14,6 см/5,7 За Стапчиња За Мед Тегла

Големина : Секој стап од саќе има димензии 14,6 см / 5,7".Материјал : мед сервер стапчиња се направени од прем�

DEN 217.44