RWLRE Бамбус Влакна Садови Цртан Филм Бебе Сад Симпатична Детска Градинка Храна Додаток Сад Деца Сад Со Лажица Млечни Говеда

RWLRE Бамбус Влакна Садови Цртан Филм Бебе Сад Симпатична Детска Градинка Храна Додаток Сад Деца Сад Со Лажица Млечни Говеда

DEN 428.80

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Бамбус Влакна Садови Цртан Филм Бебе Сад Симпатична Детска Градинка Додаток На Храна Сад Детски Сад Со Лажица. Материјал на производот : пченкарен скроб + бамбус, здрав материјал, природни материјали, бидете сигурни дека ќе користите, отпорност на висока и ниска температура, контакт со храна, без дамки од масло. Изгледот е симпатичен и стајлинг, така што децата можат да ја доживеат забавата на јадење. Не содржи бисфенол а, не содржи флуоресцентен агенс, погоден за температура-10-100 ° C, направени природни растителни бамбусови влакна, ве молиме избегнувајте готвење со висока температура, строго е забрането да се користи греење во микробранова печка. Продлабочување на дизајнот, побезбеден за употреба на бебињата, дното е подигнато и не се лизга, намалувајќи го триењето и спречувајќи лизгање. Шема : Цртан Филм Категорија На Производи : Сад Применливи Толпата : Детски Производ Спецификации : 17*16*4.8 См Спецификации : Сад За Стилизирање - Мал Лав (Испрати Лажица), Сад За Стилизирање - Крава (Испрати Лажица), Сад За Стилизирање - Жаба (Испрати Лажица), Сад За Стилизирање - Мал Мајмун (Испрати Лажица), Сад За Стилизирање - Црвена Панда (Испрати Лажица), Сад За Стилизирање - Жирафа (Испрати Лажица), Сад За Стилизирање - Љубовна Свиња (Испрати Лажица), Симпатична Чинија - Був (Испрати Лажица), симпатична Сад - Пони (Испрати Лажица) , Симпатична Сад - Кит (Испрати Лажица), Симпатична Сад - Лав Младенче (Испрати Лажица), Симпатична Сад - Слон (Испрати Лажица), Квадратни Сад - Малку Пингвин (Испрати Лажица), Квадратни Сад - Фламинго (Испрати Лажица), Амфора Сад - Кит (Испрати Лажица), Амфора Сад - Лав Младенче (Испрати Лажица), амфора Сад - Жирафа (Испрати Лажица) Површински Занает : Боја На Глазура.

Избор на клиент