Tru-Flate 96520 Display Gauge Display

Tru-Flate 96520 Display Gauge Display

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Овој дисплеј за привлекување око вклучува стандардни мерачи на гуми на Tru -flate во 5 живописни метални бои - црвена, сина, црна, хром и зелена боја. Наменето да се смести на PEG Hook или Countertop Display, каде и да е најтежок сообраќајот на вашата продавница. Екранот за мерач на гума од 10 парчиња (17509). Овој дисплеј за привлекување око вклучува стандардни мерачи на гуми на Tru -flate во 5 живописни метални бои - црвена, сина, црна, хром и зелена боја. Наменето да се смести на PEG Hook или Countertop Display, каде и да е најтежок сообраќајот на вашата продавница. Екранот за мерач на гума од 10 парчиња (17509). Auto_part.

Избор на клиент

Совршена опрема - TAL обложена со комерцијална тежина на Zn 4,0 мл. Новак
Совршена опрема - TAL обложена со комерцијална тежина на Zn 4,0 мл.

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 681.12
Производи за трки со Quickcar 56-020 мерач на притисок на гуми со вртливата чак и олеснувачки вентил Новак
Производи за трки со Quickcar 56-020 мерач на притисок на гуми со вртливата чак и олеснувачки вентил

Димензии на пакетот : 2.0 H x 16.0 L x 11.0 W (инчи) Земја на потекло : Соединетите држави Тип на вклопување : Специф

DEN 0.67
Надувување на гуми Sealey SA302 со мерач, 311mm x 132mm x 86mm Новак
Надувување на гуми Sealey SA302 со мерач, 311mm x 132mm x 86mm

Опсег : 012 Bar (0175psi) Влез : 1 / 4 "БСП Висина : 311мм Ширина : 132мм Должина : 86мм Опсег : 012 Bar (0175psi) Влез : 1 / 4" bsp Висин�

DEN 2.67
Совршена опрема - I7 Неконкретна комерцијална тежина 6,0 мл. Новак
Совршена опрема - I7 Неконкретна комерцијална тежина 6,0 мл.

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 1245.60
Маличка 1023-А мерач на гуми за моливи, 10-50 psi Новак
Маличка 1023-А мерач на гуми за моливи, 10-50 psi

Чита 1050 psi точно и ефикасно Телата на мерачот доаѓаат во разни бои : црна, сина, сребрена, портокалова, црв

DEN 1.33
Мерач на гуми со моливи со капаци на вентили Новак
Мерач на гуми со моливи со капаци на вентили

Совршен подарок за оние што сакаат разно Одлично занаетчиство Совршен подарок за оние што сакаат разно.

DEN 207.84