200 Парчиња Кафеава Крафт Хартија За Еднократна Употреба Душеци За Хартија За Еднократна Употреба Правоаголник За Еднократна Употреба Рустикален Занает Печатено П

200 Парчиња Кафеава Крафт Хартија За Еднократна Употреба Душеци За Хартија За Еднократна Употреба Правоаголник За Еднократна

DEN 415.84

Новак

Достапно за нарачка

Безбеден и Сигурен : овие рефус пакувања крафт плакети за еднократна употреба се изработени од Крафт-хартија со квалитет од 80 гр, Не се лесни за кршење или деформирање, покрај тоа што се за еднократна употреба, нема потреба од повторно перење и ви носат многу погодност, доволно класичен за украси за забави и занаетчиски пласмани. Подлога за Хартија За Еднократна употреба : овие рустикални кафеави душеци за место се дизајнирани со класична декоративна аголна рамка, што го подобрува декорот на вашата маса; Исто така, можете да ги користите овие душеци за маса за кафеава Крафт за еднократна употреба за брзо и ефикасно чистење по забавите. Многу Количина : ќе добиете 200 парчиња душеци за кафеава Крафт хартија за еднократна употреба, доволна количина може да ги задоволи вашите потреби за секојдневна употреба, идеални за свадба, годишнина и други материјали за забави. Спецификации : Материјал : 80гр квалитет Крафт хартија Боја : Кафеава Големина : како Што е прикажано на Сликата Пакетот вклучува : 200 х еднократна употреба кафеава Крафт хартија место душеци Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Широка Употреба : овие подлоги за еднократна употреба за забава се идеални за рустикална свадба, туш за бебиња, роденденска забава, банкет, вечера со тематика во земјата, ресторан, невестински туш, пензија, вечера за проба, прием, дом, кујна, плажа, хотел и деловна канцеларија. Подлога за Хартија За Еднократна употреба : овие рустикални кафеави душеци за место се дизајнирани со класична декоративна аголна рамка, што го подобрува декорот на вашата маса; Исто така, можете да ги користите овие душеци за маса за кафеава Крафт за еднократна употреба за брзо и ефикасно чистење по забавите. Безбеден и Сигурен : овие рефус пакувања крафт плакети за еднократна употреба се изработени од Крафт-хартија со квалитет од 80 гр, Не се лесни за кршење или деформирање, покрај тоа што се за еднократна употреба, нема потреба од повторно перење и ви носат многу погодност, доволно класичен за украси за забави и занаетчиски пласмани. Широки апликации : овие подлоги за еднократна употреба за забава се идеални за ресторани со морска храна, барови, туш за бебиња, роденденска забава, банкет, вечера со тематика во земјата, невестински туш, дипломирање, пензионирање, вечера за проба, прием и многу повеќе.

Избор на клиент

SunMoonSky Памучна Праска Дизајн Placemats-14 x 19 Инчен, Сет на 2 Колекција На Елегантни Стилови и Квалитетни Ткаенини Новак
Нагоре Бебешка Храна За Бебиња Фаќање На Подлога За Плакета И Вшмукување Сад За Мали Деца Новак
Нагоре Бебешка Храна За Бебиња Фаќање На Подлога За Плакета И Вшмукување Сад За Мали Деца

€СОВРШЕН СЕТ ЗА ВРЕМЕ НА ПРВИОТ ОБРОК ЗА БЕБИЊА нашиот сет за вшмукување храна за вшмукување нагоре и с

DEN 1.67