Нибиру 1 парчиња Сребрена Искра Кршен Кристал Подлога За Поставување Тркалезен Глам Украсни Душеци За Трпезариска Маса Свадбени Банкети

Нибиру 1 парчиња Сребрена Искра Кршен Кристал Подлога За Поставување Тркалезен Глам Украсни Душеци За Трпезариска Маса Свадбени

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

Сјај Изглед : Екстра Брилијантни сребрени подлоги, групирани со микро кристали во облик на дијамант, сребро, и лесно е да ви дадете сјајно чувство за предметите кога украсувате со него, лесно да ја направите вашата маса посебна и привлечна. ●Висок Квалитет : нашите подлоги за украсување се изработени од ФВ и кристали, квалитетот е доверлив. Не само практични и пенливи, туку и со добра флексибилност. ●Лесен и Удобен : големината на смачканиот дијамантски подлога на оваа подлога е околу 14 инчи. Бидејќи партнерот за маса е мек, ќе откриете дека е прилично лесно да се навива и да се стави во торба, што е многу преносливо. ~Совршена Декорација На Домот : Сјаен таблет со убав декоративен ефект и практичност, може да се користи во низа ситуации, како што се празници, угостителство, свадби, вечери, бранчи, грнчари, скара, бифе, забави и така натаму. Уникатните душеци за дизајн и шлаканица ќе додадат жив допир во вашиот дом. Достапни Се Различни Стилови : ние ви нудиме избор на сребрени винилни подлоги во различни стилови и бои, злато, сребро, розово злато, 2 пакувања, 4 пакувања, 6 пакувања и 8 пакувања за да ја задоволите секоја ваша потреба . Нашите кристални подлоги се издржливи, куќишта и лесни за чистење, само исплакнете со вода и нежно избришете со крпа (Забелешка : не се перат во машина). Боја : Злато/Сребро/Розово Злато. Овие подлоги се многу погодни за различни прилики и ќе изгледаат многу модерно на забави, роденденски забави и други прилики. Исклучителна изработка на сечење, секој момент кристалите се пенливи, правејќи уникатни и високи десктоп украси.

Избор на клиент

Комплет За Јадење за мали деца мунккин, Вклучува Чинии, Чинии, Чаши, Прибор и Силиконски Подлоги Новак Попуст
САРО Животен СТИЛ Аква Камшик Зашиен Дизајн Плацемат - 13 х19 Триаголник, 4 Кт, 13 х 19, 4 парчиња Новак
САРО Животен СТИЛ Аква Камшик Зашиен Дизајн Плацемат - 13 х19 Триаголник, 4 Кт, 13 х 19, 4 парчиња

Машина За Перење Увезени Колекција целена Овој камшик зашиен дизајн подлога има изглед на поскап рачно

DEN 303.84
Мекензи-Детски Петел За Изгрејсонце Плута Назад Подлоги-Сет од 4 Новак
Мекензи-Детски Петел За Изгрејсонце Плута Назад Подлоги-Сет од 4

На врвот на вашата маса со нашиот сет од четири Подлоги За Грб Од Плута Од Изгрејсонце Лакираната површи

DEN 1408.00
Нагоре Бебешка Храна За Бебиња Фаќање На Подлога За Плакета И Вшмукување Сад За Мали Деца Новак
Нагоре Бебешка Храна За Бебиња Фаќање На Подлога За Плакета И Вшмукување Сад За Мали Деца

€СОВРШЕН СЕТ ЗА ВРЕМЕ НА ПРВИОТ ОБРОК ЗА БЕБИЊА нашиот сет за вшмукување храна за вшмукување нагоре и с

DEN 1.67
Гугрида Место Душеци Пвц Сет од 6, Табела Пласмани Во собата на 6 Пвц Маса Душеци Природна Боја Новак
Гугрида Место Душеци Пвц Сет од 6, Табела Пласмани Во собата на 6 Пвц Маса Душеци Природна Боја

Полиестер Гугрида пвц место душеци Големина : 18"X12" (45cm X30cm); Пакет : Во собата на 6 macemats Трпезарија маса душ�

DEN 2.00