YALLS 1PCS ОД 12mm Бесшевни Челични Цевки Челични Хидраулични 1020 Хром-молибден Легура Прецизни Челични Цевки

YALLS 1PCS ОД 12mm Бесшевни Челични Цевки Челични Хидраулични 1020 Хром-молибден Легура Прецизни Челични Цевки

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Експлозија-доказ цевка од 12мм.материјал : 1020. Експлозија-доказ цевка од 12мм.материјал : 1020. Цевка отпорна на експлозија од 12ммматеријал : 1020вредно во продавницата на Шуангшуанг. Вашето задоволство е нашата вечна потрага.

Избор на клиент

К&засилувач; С 8115 Круг Бакарна Цевка, 7/32 ОД х 0.014 Ѕид х 12 Долго, 1 Парче, Направени Во САД Новак
К&засилувач; С 8115 Круг Бакарна Цевка, 7/32 ОД х 0.014 Ѕид х 12 Долго, 1 Парче, Направени Во САД

Легура 122 н е (мелница заврши) беспрекорна Висок Квалитет; Чист Бакар ДОСТИГНЕ / РОХС / Опасни Минерали Во

DEN 1.33
К&засилувач; С 1146 Круг Месинг Цевка, 5/32 ОД х 0.014 Ѕид х 36 Долги, 5 Парчиња, Направени Во САД Новак
К&засилувач; С 1146 Круг Месинг Цевка, 5/32 ОД х 0.014 Ѕид х 36 Долги, 5 Парчиња, Направени Во САД

Тркалезни метални телескопски цевки за вклопување во цевки со следната големина нагоре или надолу за з�

DEN 1067.20
2.25 од 6061 - Т6 Алуминиумска Цевка, Б210, 16 Мерач , Мазна Нацртана, МИЛ ПРОЕКТ/Од - 1' Дел Новак
2.25 од 6061 - Т6 Алуминиумска Цевка, Б210, 16 Мерач , Мазна Нацртана, МИЛ ПРОЕКТ/Од - 1' Дел

Цевка ОД : 21 / 4" (2.25") Материјал : 6061 Т6 Алуминиум Ѕид : 0.065 "(16 Мерач) Заврши : МИЛ ПРОЕКТ / ОД Должина : 1 стапк�

DEN 2.33
МАНХОНГ Градина Црево Конектор Додатоци 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 Внатрешен Дијаметар Од 16мм 99,9% Бакар Крај Испрати Калај За Новак
3/16 OD X 6 ft. Беспрекорни 316 цевки од не'рѓосувачки челик Новак
3/16 OD X 6 ft. Беспрекорни 316 цевки од не'рѓосувачки челик

Предмет : Цевка, Дебелина на wallидот : 0,035 во, материјал за цевка : 316 не'рѓосувачки челик Предмет : Цевка, Де�

DEN 1.00
Додатоци за конектор за црево на Менхонг Гарден 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 15 mm Внатрешен дијаметар 99,9% Бакар крај Испрати калај Новак
27mmTitanium Цевка Титаниум цевки Легура Цевки Ти Беспрекорна Цевки Висока јачина Цевки ID23mm 21mm 20mm Издувни Цевки Новак
2-1/4 ОД 304/304Л Цевки Од Нерѓосувачки Челик, 16 Мерач, Заварени, А269, МИЛ ПРОЕКТ, Светла Жарена Од - 5' Должина Новак
2-1/4 ОД 304/304Л Цевки Од Нерѓосувачки Челик, 16 Мерач, Заварени, А269, МИЛ ПРОЕКТ, Светла Жарена Од - 5' Должина

Цевка ОД : 21 / 4" Материјал : 304 / 304Л нерѓосувачки Челик Ѕид : 16 Мерач (0.065") Заврши : МИЛ ПРОЕКТ / Светла Жариш�

DEN 3.00
месинг цевка uxcell 7,5мм ОД 1мм Дебелина на wallидот од 30мм цевки со цевки за цевки за DIY 10 компјутери Новак
месинг цевка uxcell 7,5мм ОД 1мм Дебелина на wallидот од 30мм цевки со цевки за цевки за DIY 10 компјутери

[Големина на цевката] Надворешен дијаметар : 7,5мм / 0,30 инчи; Дебелина на wallидот : 1мм / 0,04инчи; Вкупна дол�

DEN 0.67
HVAC рачни алатки и капацитети KIT-CPS BlackMax BTB300 Premium Ratcheting Tube Bender со обратна свиоци и BTLDTW прилагодлив Новак
HVAC рачни алатки и капацитети KIT-CPS BlackMax BTB300 Premium Ratcheting Tube Bender со обратна свиоци и BTLDTW прилагодлив

ПРОИЗВОД 1 : ПРЕМИУМ РАТЕТИНГ ТУБЕ БЕНДЕР w / Обратно свиткување : 1 / 4 ″, 5 / 16 ″, 3 / 8 ″, 1 / 2 ″, 5 / 8 ″, 3 / 4 ″, 7 / 8

DEN 0.33
Додатоци за конектор за црево на Менхонг Гарден 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 15 mm Внатрешен дијаметар 99,9% Бакар крај Испрати калај Новак
К &Засилувач; Прецизност Метали Алуминиум Цевка, 3/32 &засилувач; 1/8 &засилувач; 5/32, 12 Свитлива 5073 Новак
К &Засилувач; Прецизност Метали Алуминиум Цевка, 3/32 &засилувач; 1/8 &засилувач; 5/32, 12 Свитлива 5073

ВКЛУЧУВА : 3 Свитливи Алуминиумски Цевки Од К&С КАРАКТЕРИСТИКИ : Може Да се свиткаат до посакуваната форм

DEN 351.84
Метаксичност 316 цевка од не'рѓосувачки челик 2 парчиња, директно цевки - за мебел за домови, машини Новак
Метаксичност 316 цевка од не'рѓосувачки челик 2 парчиња, директно цевки - за мебел за домови, машини

[1] : Пријавете се на најчесто користени во мебел за домови, цевководи, занаети за DIY, модели, итн Одлично з

DEN 508.80
МЕТАЛИКСИТИ 304 Нерѓосувачки Челик Цевка, Директно Цевки-За Дома Мебел, Машини Новак
МЕТАЛИКСИТИ 304 Нерѓосувачки Челик Цевка, Директно Цевки-За Дома Мебел, Машини

[1] : СЕ ПРИМЕНУВААТ наНајчесто се користи во домот мебел, цевководи, САМ занаети, модели, итн...

DEN 151.84
YALLS 1pcs 304 Бесшевни Нерѓосувачки Челик Цевка Од16x2mm Надворешен Дијаметар 16mm Ѕид Дебели 2mm Внатрешен Дијаметар 12mm Новак
HPS 1.75 OD, 1 'Должина, 6061 T6 Беспрекорна Алуминиумска Права Цевка 16 Мерач, Дебелина На Ѕидот: 0.065, ALT-91562, 1.75 OD, Новак
HPS 1.75 OD, 1 'Должина, 6061 T6 Беспрекорна Алуминиумска Права Цевка 16 Мерач, Дебелина На Ѕидот: 0.065, ALT-91562, 1.75 OD,

Цевки надворешен дијаметар : 13 / 4 инчи (45мм) должина : 1 нога 6061 Т6 беспрекорен алуминиум Дебелина на ѕидот

DEN 0.33
uxcell Ладење Цевки 9/128 OD x 1/32 ID x 6,5 Стапки Должина Бакарни Цевки Серпентина Новак
uxcell Ладење Цевки 9/128 OD x 1/32 ID x 6,5 Стапки Должина Бакарни Цевки Серпентина

●9 / 128" ОД Х 1 / 32" ИД Х 6,5 СТАПКИ ● надворешната диа за ладење е 1,8 мм / 9 / 128", внатрешната диа е 0,8 мм / 1 / 32", в

DEN 1401.60
uxcell Месинг Тркалезна Цевка 15mm OD 1mm Дебелина На Ѕидот 200mm Должина Цевки Цевки 2 Парчиња Новак
uxcell Месинг Тркалезна Цевка 15mm OD 1mm Дебелина На Ѕидот 200mm Должина Цевки Цевки 2 Парчиња

[ГОЛЕМИНА] Надворешен Дијаметар : 15мм / 0,59инчен; Дебелина На Ѕидот : 1мм / 0,04инчен; Вкупна Должина : 200мм /

DEN 2.00
уксел 304 Тркалезна Цевка Од Нерѓосувачки Челик 1мм од 0,3 мм Дебелина на Ѕидот 300мм Должина 6 Парчиња Новак
уксел 304 Тркалезна Цевка Од Нерѓосувачки Челик 1мм од 0,3 мм Дебелина на Ѕидот 300мм Должина 6 Парчиња

[Материјал] Изработен од нерѓосувачки челик 304 за висока јачина, заварливост, отпорност на абење, отпорн

DEN 2.33