ОФОВИН [10 Парчиња] Месинг Тркалезна Цевка 30мм Должина 9мм Од0, 5мм Дебелина На Ѕидот, Метални Бакарни Беспрекорни Цевки За Цевки ЗА Сам Нацрт Декорација Рамка

ОФОВИН [10 Парчиња] Месинг Тркалезна Цевка 30мм Должина 9мм Од0, 5мм Дебелина На Ѕидот, Метални Бакарни Беспрекорни Цевки За

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

[Параметар] - Надворешен Дијаметар : 9мм / 0,35". Дебелина на ѕидот : 0,5 мм / 0,01". Вкупна Должина : 30мм / 1.29". Количина : 10 Парчиња. [Материјал] - Изработен од месинг со завршна обработка на полирање и површинска обработка на пасивација за одлична отпорност на оксидација и корозија, висока јачина, заварливост и долготрајна издржливост. [Апликации] - Одлично За хоби, занаети, уреди за осветлување, Самостојни Проекти, градежни модели, украси за домови, рамки, градинарски производи, индустрија и така натаму. [ Сечење и Заварување] - може да се сече и удира според должината што ви треба и може да се заварува со соодветна опрема. [Без Конструкција На Цвест] - и површината и внатрешноста се мазни без спој и можат да бидат достапни во екструдирана конструкција или нацртана беспрекорна месинг тркалезна цевка за сите видови прецизни апликации. Надворешен Дијаметар : 9мм / 0,35 "Дебелина На Ѕидот : 0,5 мм / 0,01" Вкупна Должина : 30мм / 1,18 Содржина На Пакетот : 10 Х Месинг Тркалезни Цевки.

Избор на клиент

К &Засилувач; Прецизност Метали Алуминиум Цевка, 3/32 &засилувач; 1/8 &засилувач; 5/32, 12 Свитлива 5073 Новак
К &Засилувач; Прецизност Метали Алуминиум Цевка, 3/32 &засилувач; 1/8 &засилувач; 5/32, 12 Свитлива 5073

ВКЛУЧУВА : 3 Свитливи Алуминиумски Цевки Од К&С КАРАКТЕРИСТИКИ : Може Да се свиткаат до посакуваната форм

DEN 351.84
Mssoomm 1.2 инчи 1.2 Алуминиум Квадратни Цевки Цевки 30mm x 30mm x 11.02 инчен / 280mm Должина Ѕид Дебелина 3mm 1 Пакет, 6063 Новак
Mssoomm 1.2 инчи 1.2 Алуминиум Квадратни Цевки Цевки 30mm x 30mm x 11.02 инчен / 280mm Должина Ѕид Дебелина 3mm 1 Пакет, 6063

1 парчиња алуминиумска квадратна цевка, 1,2" квадратни цевки 30мм х 30мм х 11,02 инчи / 280мм долга, со дебелина �

DEN 0.67
Винстон 02287АА51 Цевка Новак
Винстон 02287АА51 Цевка

Вистински оем замена дел Винстон е иновативен производител на опрема за храна која дизајнира, гради и м�

DEN 710.08
МАНХОНГ Градина Црево Конектор Додатоци 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 Внатрешен Дијаметар Од 16мм 99,9% Бакар Крај Испрати Калај За Новак
МЕТАЛИКСИТИ 304 Нерѓосувачки Челик цевка 3 парчиња, Директно Цевки-За Мебел За Дома, Машини Новак
МЕТАЛИКСИТИ 304 Нерѓосувачки Челик цевка 3 парчиња, Директно Цевки-За Мебел За Дома, Машини

[1] : СЕ ПРИМЕНУВААТ наНајчесто се користи во домот мебел, цевководи, САМ занаети, модели, итн Одлично за с�

DEN 151.84
Метаксичност 304 цевка од не'рѓосувачки челик 4 парчиња, директно цевки - за мебел за домови, машини Новак
Метаксичност 304 цевка од не'рѓосувачки челик 4 парчиња, директно цевки - за мебел за домови, машини

[1] : Пријавете се на најчесто користени во мебел за домови, цевководи, занаети за DIY, модели, итн Одлично з

DEN 2.00
3/16 OD X 6 ft. Беспрекорни 316 цевки од не'рѓосувачки челик Новак
3/16 OD X 6 ft. Беспрекорни 316 цевки од не'рѓосувачки челик

Предмет : Цевка, Дебелина на wallидот : 0,035 во, материјал за цевка : 316 не'рѓосувачки челик...

DEN 1.00
Метаксичност 316 цевка од не'рѓосувачки челик 2 парчиња, директно цевки - за мебел за домови, машини Новак
HVAC рачни алатки и капацитети KIT-CPS BlackMax BTB300 Premium Ratcheting Tube Bender со обратна свиоци и BTLDTW прилагодлив Новак
HVAC рачни алатки и капацитети KIT-CPS BlackMax BTB300 Premium Ratcheting Tube Bender со обратна свиоци и BTLDTW прилагодлив

ПРОИЗВОД 1 : ПРЕМИУМ РАТЕТИНГ ТУБЕ БЕНДЕР w / Обратно свиткување : 1 / 4 ″, 5 / 16 ″, 3 / 8 ″, 1 / 2 ″, 5 / 8 ″, 3 / 4 ″, 7 / 8

DEN 0.33
Quickun Бакарна Цевка 1/8 ID ® 5/32 Од Бесшевни Тркалезни Цевки За Цевки Новак
Quickun Бакарна Цевка 1/8 ID ® 5/32 Од Бесшевни Тркалезни Цевки За Цевки

Од (3 4мм) Ѕид На Цевка : 1 / 8" ИД5 / 32" Од (34мм) Должина На Цевката : 1 / 64" : 3,28 Стапки ●Двоен Материјал : мека бак�

DEN 2.00
YALLS 1PCS ОД 12mm Бесшевни Челични Цевки Челични Хидраулични 1020 Хром-молибден Легура Прецизни Челични Цевки Новак