Море 4 Парчиња Чаши за Миење Уста, Чаши За Четкање Заби, Чаши За Миење Уста, Чаши За Вода, Чаши За Четкање Дома

Море 4 Парчиња Чаши за Миење Уста, Чаши За Четкање Заби, Чаши За Миење Уста, Чаши За Вода, Чаши За Четкање Дома

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне. Рачка-тип чаша за четкање, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за различни стилови на декорација. Прекрасно поставување, лесно за решавање на чистотата на бањата.

Избор на клиент

Листерин ултрајлеан антисептична миење на устата за гингивитис, плакета и татар, нане, 1,5 л Новак
Листерин ултрајлеан антисептична миење на устата за гингивитис, плакета и татар, нане, 1,5 л

1,5литарско шише со листерин ултраклеан ладно нане антисептичен гингивитис третман со уста за борба про�

DEN 0.67
Листеринска антисептична ладна уста за нане, 1,5 л, 50,72 мл Новак
Листеринска антисептична ладна уста за нане, 1,5 л, 50,72 мл

Убива микроби кои предизвикуваат лош здив, плакета и заболување на непцата гингивитис Антисептик...

DEN 870.40
ДЕЈСТВУВА Деца Антикавитет Флуорид Исплакнете Меур Гума За Џвакање 16.9 fl. оз. Точна Чаша За Дозирање, Без Алкохол Новак
Оригинално масло за заби на Орамд - природна алтернатива за миење на пастата за заби и уста Новак
Оригинално масло за заби на Орамд - природна алтернатива за миење на пастата за заби и уста

100% чисти основни и ботанички масла; Остава да се чувствувате како да сте ги исчистиле забите Формулиран

DEN 399.52
Пена За Миење Уста, Пена За Белење На Паста За Заби За Уста 2023, Отстранување На Калкулус, Белење На Заби Новак
Пена За Миење Уста, Пена За Белење На Паста За Заби За Уста 2023, Отстранување На Калкулус, Белење На Заби

Природни Состојки Ова Миење на Устата содржи комбинација од растителни екстракти кои го освежуваат зд�

DEN 0.33
ACT TC CLN MNT MTHWASH Големина 18Z Акт вкупна нега ледена чиста нане миење на устата Новак
ACT TC CLN MNT MTHWASH Големина 18Z Акт вкупна нега ледена чиста нане миење на устата

Негори формула без алкохол ACT TC CLN MNT MTHWASH Големина 18 Z АКТ ВКУПНО ГРАДЕЕ СОЦИЈА НА УСЛОВИТЕ НА УСЛОВИТЕ НА

DEN 1.00
Компанија за заби на билки - Заби и непцата за миење на устата Новак
Компанија за заби на билки - Заби и непцата за миење на устата

Намалува и спречува крварење и воспалени непцата Тониќ за заби и непца содржи чисти есенцијални масла �

DEN 2.00
Чаша за миење на устата нераскинлива геометриска форма Компактна рачка за миење на устата пар чаша за бања Новак