Диего дала Палма Структатуто, Масло За Чистење Шминка За Детоксикација-Чистење На Кожата - Текстурата Со Брзо Дејство Веднаш Ги Отстранува Сите Траги Од Шминка И Се

Диего дала Палма Структатуто, Масло За Чистење Шминка За Детоксикација-Чистење На Кожата - Текстурата Со Брзо Дејство Веднаш

-50 %

DEN 283.04

Новак

Достапно за нарачка

Одете природно или смело : имаме се што ви треба за да го постигнете вашиот изглед со потпис, за секоја пригода. Луксузна квалитетна убавина наменета за професионални перформанси, за да можете совршено да ги подобрите вашите индивидуални карактеристики. Ние нудиме : Прајмери За Очи, Коректори, Подлога, Пудри, Руменило, Сенки за Очи, Ајлајнери, Моливи, Кајал, Маскари, Сјаеви за Усни и Кармини. ДЛАБОКО ИСЧИСТЕТЕ ЗА НЕВЕРОЈАТЕН ТЕН. Ова средство за чистење нежно ја чисти секоја пора за да го отстрани метежот и да ги открие неговите осветлувачки ефекти. ДОБИЈТЕ СЈАЈ ОД ПРОТОКОТ НА КИСЛОРОД. Ова масло за чистење го подобрува снабдувањето со кислород до клетките и ја зголемува отпорноста на штетните ефекти на надворешните агресори и стресните ситуации, оставајќи ја кожата блескава и сјајна. ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА ОНА ШТО Е СЛЕДНО. Кожата е подготвена да прима и да извлече максимум од она што го правите следно, за максимална ефикасност во вашата шминка или максимално задржување на третманите за убавина. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ И ПРОФЕСИОНАЛНИ РЕЗУЛТАТИ. Дизајнирани и тестирани во лабораторија, производите на овој иконски бренд создадоа сеопфатна реалност за убавина позната по високиот професионализам и перформанси. ЛУКСУЗ ПРОИЗВЕДЕН ВО ИТАЛИЈА. Диего дала Палма е историски италијански бренд познат по својата експертиза во шминка, нега на кожа и нега на коса. Сите производи содржат извонредност произведено во Италија. Диего Дала Палма Милано Структатуто Маслото за Чистење Шминка За Детоксикација Е текстура со брзо дејство која веднаш ги отстранува сите траги од шминка и себум од кожата. Збогатен Со Ситишилд, специјален комплекс против загадување кој ги отстранува сите траги од загадувачки честички и го спречува нивното лепење, за кожата со помлад изглед која е слободна да дише. Формулиран со Проток на Кислород за подобрување на снабдувањето со кислород до клетките, истовремено зголемувајќи ја отпорноста на кожата на штетните ефекти на надворешните агресори и стресни ситуации. Ја остава кожата мека, чиста, сјајна и прочистена без мрсни остатоци, без парафин, минерално масло и други оклузивни материи.

Избор на клиент

Мајкл Најважните Се Соочуваат СО Тоа Аха Чистење На Лицето, 8 Унца Новак
Мајкл Најважните Се Соочуваат СО Тоа Аха Чистење На Лицето, 8 Унца

Аха Чистење Чисти Нечистотија и нечистотија за појасно лице Дебела И Неверојатно Средство за Чистење С�

DEN 3.00
Боби Браун Екстра Поправка Чистење Мелем 100мл Новак
Боби Браун Екстра Поправка Чистење Мелем 100мл

Екстра богат, прочистувачки, кондиционирачки мелем за чистење кој ја топи шминката и нечистотиите на ли

DEN 691.20
Анмари Ресторативно Масло За Чистење Новак
Анмари Ресторативно Масло За Чистење

Органски и Дивинашите производи за нега на кожата се природно формулирани, со органски одгледувани и ди

DEN 1.33
ЦИКАТРИКУР МИЦЕЛАРНА ВОДА 13.5 МЛ ТРИ ПАКЕТ, 3 Брои Новак Попуст
ЦИКАТРИКУР МИЦЕЛАРНА ВОДА 13.5 МЛ ТРИ ПАКЕТ, 3 Брои

3Во1 чистење на лицето : мицелите се агрегати на молекули кои работат како магнет за да ја заробат нечист�

DEN 591.84
Пена &засилувач; Дрво Хидратантна крема И Пилинг Лице Миење За Мажи Пакет Новак Попуст
Пена &засилувач; Дрво Хидратантна крема И Пилинг Лице Миење За Мажи Пакет

Отклучете ја вашата најздрава кожа со нашите машки навлажнувачки крем за лице и комбо за чистење...

DEN 575.68
Колосол Не Плакнење Чистење &засилувач; Омекнување Млеко 400мл Новак
Колосол Не Плакнење Чистење &засилувач; Омекнување Млеко 400мл

Одлично за сите типови кожа Парабен слободенсуровост слободенвеган Разбудете ги вашите сетила со коло�

DEN 819.20
ЕЛЕМИС Динамичен Обновување На Кожата Измазнување Ноќен Крем, 1.6 Fl Oz Новак Попуст
ЕЛЕМИС Динамичен Обновување На Кожата Измазнување Ноќен Крем, 1.6 Fl Oz

Чекор 1 : масирајте количина со големина на грашок во дланките и топли раце заедно Чекор 2 : Измазнете го л

DEN 2560.00
Вештачки: 2 Комплети Ракавици За Пилинг, Спречува Појава На Акни и Се Бори Против Мирисот, Станува Подобар Човек Новак
Пчелите На барт Мицеларна Вода За Чистење На Лицето Со Розова Вода, 8 Мл Новак
Пчелите На барт Мицеларна Вода За Чистење На Лицето Со Розова Вода, 8 Мл

ВОДА ЗА ЛИЦЕ : со Рафали пчели некомедогена ботаничка мешавина од мицеларна чистење на лицето розова во�

DEN 159.84