Негувајте Комплет За Колаген | шунгит &засилувач; Миење Лице Со Дијамантски Сапун, Мелем За Поддршка На Волуминиш Колаген, Маска Какао Хидра &засилувач; Среден Ден Ц?

Негувајте Комплет За Колаген | шунгит &засилувач; Миење Лице Со Дијамантски Сапун, Мелем За Поддршка На Волуминиш Колаген, Маска

DEN 3088.00

Новак

Достапно за нарачка

КОМПЛЕТ ЗА НЕГА НА КОЛАГЕН ЗА КОЖА : Комплетот За Негување Колаген комбинира Сапун Сонгаа за зајакнување на влагата на кожата, Мелем За Волуминирање За поддршка на колаген и сјај бакнат од сонце, Маска За Хидра Какао За чистење и Цветен Спреј За освежување На Средината на Денот. ИСЧИСТЕТЕ, ХИДРИРАЈТЕ И ОСВЕЖЕТЕ : Изработен од растенија, билки и ботанички производи, секој производ за комплет за лице ефикасно ја прочистува, освежува и оживува вашата кожа. Формулите додаваат поддршка и хидратација со додадено тонирање. СИНЕРГИЈА НА ЦЕЛОТО РАСТЕНИЕ : Нашите вегански формули во Овој комплет За Колаген се дизајнирани со комплекси од цели растенија. Ние црпиме од нашето знаење за интелигенцијата на растенијата за да користиме природни состојки во нивните најефикасни форми, начинот на кој Мајката Земја ги дизајнираше да работат. ПРОИЗВОДИ ЗА НЕГА НА КОЖА ПОГОДНИ ЗА ЗЕМЈАТА : овој комплет за нега на кожа доаѓа во биофотонично стакло со минимално пластично пакување за одржување на потенцијата. Со формули кои користат хармонична резонанца и света геометрија, нашата нега на кожата ја подигнува врската помеѓу телото и духот. ВИСТИНСКА ПРИРОДНА УБАВИНА СЕКОЈ ДЕН : негувајте ги производите за нега на кожата се направени од најавтентичните природни состојки достапни користејќи етички одгледувани и собрани суровини и антички техники. Нашите производи ја лекуваат вашата кожа и внатре и надвор. Комплет За Негување Колаген Сапун Сонга - Антиоксидантно Миење На Лицето (6,75 fl oz 200 ml) Сонга-што значи јачина-сапунот се создава како енергичен тоник на кожата за да помогне во поддршката на вродената виталност на кожата и да се заштити од елементите на животната средина. Уникатниот комплекс на антиоксидантни растителни ботанички средства ја хидрира бариерата за влага на вашата кожа, природна одбрана од несаканите слободни радикали кои го разградуваат колагенот и предизвикуваат линии и брчки. Користејќи комерцијална мешавина од масло и древна техника за правење сапун, овој сапун ја прочистува и освежува вашата кожа, оставајќи ја писклива чиста, еластична и блескава. Волуминиш-Мелем За Поддршка На Колаген (1 fl oz 30 ml) Колагенот е природен структурен протеин кој се намалува како што старееме. Волуминиш користи Витамин Ц од растително потекло за да ја нахрани кожата со малку колаген, така што изгледа поеластично, цврсто и младешко. Маска за хидра какао (1 fl oz 30 ml) оваа омекнувачка маска содржи уникатна мешавина на растенија и ботанички производи познати по нивното изобилство на антиоксиданси, витамини Ц, Е и К, сквален, калиум, линолеински киселини и Омега-6 масни киселини кои ја негуваат вашата кожа. Користете ја оваа маска за длабоко хидрирање и заживување на вашата кожа. Среден Ден Цветен Спреј (1,7 fl oz 50 ml) нашето повеќенаменско освежување на лицето, косата и телото ќе го заживее и негува вашето тело, ум и дух со својата ретка и егзотична синтеза на стимулирачки и балансирачки масла. Возбудлив тоник кој го намалува стресот и подпухналоста и ги неутрализира нечистотиите, тој е доволно моќен да ве подигне на поголема фреквенција додека ја остава кожата да се чувствува поцврста.

Избор на клиент

Трговец џос Спа Лице Измијте со масло од чајно дрво И Чисто Масло Од Витамин Е Новак
Трговец џос Спа Лице Измијте со масло од чајно дрво И Чисто Масло Од Витамин Е

Комплетот вклучува : едно шише Со Миење Лице од 8,5 мл, еден сад со 50 Влошки за Чистење и едно шише Со Е Масл

DEN 510.40
Мајкл Најважните Се Соочуваат СО Тоа Аха Чистење На Лицето, 8 Унца Новак
Мајкл Најважните Се Соочуваат СО Тоа Аха Чистење На Лицето, 8 Унца

Аха Чистење Чисти Нечистотија и нечистотија за појасно лице Дебела И Неверојатно Средство за Чистење...

DEN 3.00
Боби Браун Екстра Поправка Чистење Мелем 100мл Новак
Боби Браун Екстра Поправка Чистење Мелем 100мл

Екстра богат, прочистувачки, кондиционирачки мелем за чистење кој ја топи шминката и нечистотиите на ли

DEN 691.20
Дксн Ганожив Крем За Длабоко Чистење Новак
Дксн Ганожив Крем За Длабоко Чистење

120гр по цевка Благ крем за чистење без сапун кој длабоко ги отстранува нечистотиите и мртвите клетки, бе�

DEN 11264.00
Крај - Цит Контрола На Флеки Чистење За Третман На Акни, 8-Унца Новак
Крај - Цит Контрола На Флеки Чистење За Третман На Акни, 8-Унца

Длабоко Чисти Ја Отстранува Влагата ја хидрира кожата Земја на потекло е Сад Чистење за контрола на дам�

DEN 1.67
Анмари Ресторативно Масло За Чистење Новак
Анмари Ресторативно Масло За Чистење

Органски и Дивинашите производи за нега на кожата се природно формулирани, со органски одгледувани и ди

DEN 1.33
Актаме Ц Миење Лице-Пакување од 2 Новак
Актаме Ц Миење Лице-Пакување од 2

Третира тврдоглави траги од акни и акни Неговата ефикасна формула ја чисти кожата од длабоко во себе и п

DEN 374.72
Колосол Не Плакнење Чистење &засилувач; Омекнување Млеко 400мл Новак
Колосол Не Плакнење Чистење &засилувач; Омекнување Млеко 400мл

Одлично за сите типови кожа Парабен слободенсуровост слободенвеган Разбудете ги вашите сетила со коло�

DEN 819.20