Axcessables DDJ-FLX4 Controller Case | DDJ-REV1 свирка торба | Компактен DJ Controller Padded Carry Case со лента за рамо | Дизајнирано во САД | Компатибилен со Pioneer DJ DDJ-Rev1, DDJ 400, FLX4

Axcessables DDJ-FLX4 Controller Case | DDJ-REV1 свирка торба | Компактен DJ Controller Padded Carry Case со лента за рамо |

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Тешка најлон измислица за долгорочна издржливост. Со 2 предни џебови за кабли и слушалки. Внатре Димс : ширина од 12 инчи должина x 3 инчи висина x 21 инчи. Дизајниран во САД. Тимот со седиште во Лас Вегас, со седиште во Невада е тука подготвен да одговори на сите прашања во врска со оваа торба за свирка на DJ Controller. Дизајн на патент со басела со две надворешни патенти со патенти. Целосно поставено од секоја страна. Вклучен каиш на рамената. Оваа мека торба со поставеност е одлична алтернатива на крутниот случај за носење на DJ Controller без џебови. Дизајнирано со најпопуларните контролори на пионерски диџеј на ум. Компатибилен со моделите DDJ-FLX4, DDJ-REV1, DDJ-400, DDJ-200. Исто така, може да се користи како торба за носење миксер, или кутија за педали за гитара. Дополнителни производи Оваа торба за носење е исто така компатибилна со : Hercules DJ Control Inpulse 200, Control Inpulse 300. Тешка најлонска измислица за долгорочна издржливост. Со 2 предни џебови за кабли и слушалки. Внатре Димс : ширина од 12 инчи должина x 3 инчи висина x 21 инчи. Дизајниран во САД. Тимот со седиште во Лас Вегас, со седиште во Невада е тука подготвен да одговори на сите прашања во врска со оваа торба за свирка на DJ Controller. Дизајн на патент со басела со две надворешни патенти со патенти. Целосно поставено од секоја страна. Вклучен каиш на рамената. Оваа мека торба со поставеност е одлична алтернатива на крутниот случај за носење на DJ Controller без џебови. Дизајнирано со најпопуларните контролори на пионерски диџеј на ум. Компатибилен со моделите DDJ-FLX4, DDJ-REV1, DDJ-400, DDJ-200. Исто така, може да се користи како торба за носење миксер, или кутија за педали за гитара. Дополнителни производи Оваа торба за носење е исто така компатибилна со : Hercules DJ Control Inpulse 200, Control Inpulse 300.

Избор на клиент

MyVolts Beatsplitter - сплитер на сигнал со двојна излез Новак
MyVolts Beatsplitter - сплитер на сигнал со двојна излез

The Beatsplitter е единечен до двоен стерео сплитер со канали што може да се префрлат Може да ги дуплира излезит

DEN 0.67
Wire Wire Wire за 30 QT миксер 23525-2 Новак Попуст
Wire Wire Wire за 30 QT миксер 23525-2

Хобарт Wireица камшик 235252 Висок квалитет Не'рѓосувачки челик Белешки : Не може да се користи со адаптери з�

DEN 1407.68
Мајчин инструменти Traktor Kontrol S4 Mk3 DJ Controller, 21,34 x 13,35 x 2,38 инчи Новак
Мајчин инструменти Traktor Kontrol S4 Mk3 DJ Controller, 21,34 x 13,35 x 2,38 инчи

Нови големи моторизирани тркала за џогирање со хаптички повратни информации во три режими : почувствув�

DEN 0.67
JRJ300-SH Лабораторија Дигитални Со Голема Брзина Смолкнување Емулгација Хомогенизатор Миксер 40L 220V Новак
JRJ300-SH Лабораторија Дигитални Со Голема Брзина Смолкнување Емулгација Хомогенизатор Миксер 40L 220V

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе с�

DEN 0.33
Decksaver Pioneer DDJ-SX3 DJ Mixer Cover Новак
Decksaver Pioneer DDJ-SX3 DJ Mixer Cover

Дизајниран да одговара на контролорите Pioneer DDJSX3, SX2, SX и RX Силна, привлечна заштита за вашата конзола...

DEN 1.00
Roland Professional A/V мулти-формат видео менувач Новак
Roland Professional A/V мулти-формат видео менувач

Преносен, сепак, моќен мултиформат видео миксер со аудио обработка и видео ефекти Заменува неколку само

DEN 718.40
Случај Вакоко Пипамока, заштитен случај за Пипамока Новак
Случај Вакоко Пипамока, заштитен случај за Пипамока

Широка применливост случајот Пипамока е специјално дизајниран да се вклопи околу Пипамока...

DEN 2.33
ITHWIU DJ Controller Bag Fits DDJ 200, ddj-wego3, AKAI MK3, Native Maschine Mikro Mk3, Hercules DJ Control Inpulse 200, Numark Новак
ITHWIU DJ Controller Bag Fits DDJ 200, ddj-wego3, AKAI MK3, Native Maschine Mikro Mk3, Hercules DJ Control Inpulse 200, Numark

【Премиум материјал】 Тешка торба за носење на најлоните има функција на тешки, отпорни на солзи и водоо�

DEN 2.33
Mackie VLZ4 серија 802VLZ4 8-канален ултра компактен миксер Новак
Mackie VLZ4 серија 802VLZ4 8-канален ултра компактен миксер

Бутикквалитетен оникс микрофон Висока глава, низок шум Слична челична шасија Фантомска моќ за мики на к

DEN 3519.84
Bmgiant 20l Пневматски Боја Миксер Воздух Агитатор Мешалка Мешалка Мастило Мешање Машина Новак
Bmgiant 20l Пневматски Боја Миксер Воздух Агитатор Мешалка Мешалка Мастило Мешање Машина

Алуминиумска легура мешање сечилото, отпорни на хемиски растворувачи 1 / 4 прекинувач за довод на вентил,

DEN 4160.00
Weymic SE-60 професионален миксер за снимање на диџеј сцена караоке w/USB XLR микрофон Jackек, 48V моќност Новак
Weymic SE-60 професионален миксер за снимање на диџеј сцена караоке w/USB XLR микрофон Jackек, 48V моќност

6 Канал музички миксер, низок шум, пред засилувач со висока прецизност Аудио миксер Ултра Тин и силен те�

DEN 2.33