HP Z2 Mini G5 Работна Станица - 1 x Intel Core i7 Окта-core i7-10700 10th Gen 2.90 GHz-16 GB DDR4 SDRAM RAM-512 GB SSD-Мини КОМПЈУТЕР-Интел W480 Чип-Windows 11 Pro-NVIDIA Quadro T1000 4 GB

HP Z2 Mini G5 Работна Станица - 1 x Intel Core i7 Окта-core i7-10700 10th Gen 2.90 GHz-16 GB DDR4 SDRAM RAM-512 GB SSD-Мини

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Број На Поддржани Процесори : 1. Број На Инсталирани Процесори : 1. Производител На Процесор : Интел. Тип на процесор : Јадро i7. Генерација на процесор : 10-Ти Генерал Преглед Нашата најмоќна мини работна станица. Сега уште посилно.Добијте уште повеќе високи перформанси спакувани во лудо мал уред. Преземете 3д проекти за дизајн и лесно работете во повеќе про апликации. Широко разноврсна, тоа е очигледен избор за модерната workplace.Be бескомпромисни за перформансите со нови опции за процесор intel® и професионални графички опции, добивате сигурни перформанси во апликации со повеќе навои. Не грижете се за прегревање-нашите напредни термали ги одржуваат работите ладни и тивки.Ние го тестираме за да можеш да му веруваш. 24/7. Знаеме дека ви требаат перформанси на кои може да се потпрете. Затоа нашите производи издржуваат над 360 ИЛЈАДИ часа ригорозно тестирање, тестирање НА МИЛ-СПБ и софтверски сертификати.Совршено вклопување, насекаде Создадете идеално поставување - од канцеларијата до подот на продавницата до центарот за податоци. Монтирајте под биро или зад дисплеј, а потоа поврзете се со повеќе екрани и друг хардвер. Или централно управувајте со вашата флота на мини со разноврсни опции за монтирање на решетката.Најсигурната работна станица НА ХП. Напредните безбедносни карактеристики доаѓаат стандардно на секој Z2 Mini. Системски заштитни мерки како првиот биос за само-заздравување во индустријата помогнете цврсто да го заклучите уредот, податоците и идентитетот.Карактеристики Intel® Core i7 процесорот извршува неколку програми тешки за ПРОЦЕСОРОТ истовремено без да ги жртвува перформансите со intel® Core i7 процесор.Безбедноста е вашиот врвен приоритет Hp Wolf Pro Безбедносното Издание обезбедува претходно конфигурирана заштита НА КОМПЈУТЕР на ниво на претпријатие за мали и средни бизниси.NVIDIA® Quadro® Графика Искуство со висока визуелизација и беспрекорно ги прикажува вашите најголеми проекти со следната генерација NVIDIA® Quadro® t-Серија графика; Сертифициран и поддржан за апликациите што ги користите секој ден. Производител : HP Inc. Производителот Дел Број : 643З2УТ#АБА. Име на брендот : HP. Серија На Производи : .

Избор на клиент

Partaker Firewall, VPN, 1u Rackmount Заштитен Ѕид, Мрежен Безбедносен Апарат, Рутер КОМПЈУТЕР, 8 Intel Gigabit Lan Core I7 3520M, Новак
Partaker Firewall, VPN, 1u Rackmount Заштитен Ѕид, Мрежен Безбедносен Апарат, Рутер КОМПЈУТЕР, 8 Intel Gigabit Lan Core I7 3520M,

8 Етернет, (Тип На Кабинет), Со Верзија На Вентилаторот, Intel Core i7 3520m Процесор (4m Кеш, до 3.60 GHz) 1 СОДИМ ДДР3 1066

DEN 2.00
InuoMicro Milti-Wan Рутер G6412L4 Intel Celeron J6412, 2.0 Ghz 8GB DDR4 32GB SSD Со WiFi, 4 LAN, 5g Рутер Заштитен Ѕид Прокси Новак
InuoMicro Milti-Wan Рутер G6412L4 Intel Celeron J6412, 2.0 Ghz 8GB DDR4 32GB SSD Со WiFi, 4 LAN, 5g Рутер Заштитен Ѕид Прокси

1 x M 2 ЗА 5 G (б клуч, 3042 / 3052), ПРИСТАНИШТА : 4 x RJ45 Порта За GIGABIT LAN, 2 x USB3 0, 2 x USB2 0 Процесорот : Intel 10Ти Генерал Јадр

DEN 1.67
Dell OptiPlex 3000 СФФ Мала Форма Фактор Десктоп Компјутер - 12-Ти Генерал Intel Core i9-12900 16-Јадро до 5.10 GHz ПРОЦЕСОРОТ, Новак
Dell OptiPlex 3000 СФФ Мала Форма Фактор Десктоп Компјутер - 12-Ти Генерал Intel Core i9-12900 16-Јадро до 5.10 GHz ПРОЦЕСОРОТ,

12Ти Генерал Intel Core i912900 16Core 2.40 GHz Процесор (30mb Intel Smart Cache, Турбо Поттик до 5.10 GHz) 32gb DDR4 3200 MHz Меморија, 1tb NVMe SSD +

DEN 1545.60
HUNSN 4K Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, Сервер, Intel 6 Јадра I7 8750H, Windows 11 Pro или Linux Ubuntu, BM21b, DP, HDMI, Новак
HUNSN 4K Мини КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер, Сервер, Intel 6 Јадра I7 8750H, Windows 11 Pro или Linux Ubuntu, BM21b, DP, HDMI,

Компактен, целосно функционален, целата моќност и функционалност на десктоп компјутер во компактна, ст�

DEN 2.33
Мини КОМПЈУТЕР Windows 10 Pro 6GB DDR3 64GB SSD Intel Celeron J3455 Процесор Мини Компјутер Двоен Дисплеј НА 4K HD Gigabit Ethernet Новак
Мини КОМПЈУТЕР Windows 10 Pro 6GB DDR3 64GB SSD Intel Celeron J3455 Процесор Мини Компјутер Двоен Дисплеј НА 4K HD Gigabit Ethernet

●Мини КОМПЈУТЕР со висока ефикасност овој Мини компјутер доаѓа Со ЧетириЈадрен Процесор Intel Celeron J3455 (ос

DEN 2.67
MINISFORUM ELITEMINI TH80, Mini PC Intel Core i7-11800H, 32GB RAM МЕМОРИЈА, SSD PCIe 512GB, Wi-Fi 6E/Bluetooth 5.2, USB-C, HDMI, Новак
MINISFORUM ELITEMINI TH80, Mini PC Intel Core i7-11800H, 32GB RAM МЕМОРИЈА, SSD PCIe 512GB, Wi-Fi 6E/Bluetooth 5.2, USB-C, HDMI,

DDR4 16gb € 2 Двоен канал(поддржува максимум ДО 64 GB) М 2 2280 512ГБ PCle3 0 SSD М 2 2230 Wifi Поддршка(ДВОЕН ОПСЕГ WIFI, Син Заб)

DEN 6864.00
Заштитен ѕид Хардвер, VPN, Мрежен Апарат, РУТЕР КОМПЈУТЕР, Интел Celeron Кауд Јадро J4125, Hunsn RS17l, AES-NI, 4 x Intel I225-V Новак
Заштитен ѕид Хардвер, VPN, Мрежен Апарат, РУТЕР КОМПЈУТЕР, Интел Celeron Кауд Јадро J4125, Hunsn RS17l, AES-NI, 4 x Intel I225-V

Хунсн Рс17л опремен со процесор intel celeron quad cores j4125, компатибилен со многу системи за рутери базирани на freeb

DEN 4975.84
MSI Aegis RS Игри Десктоп КОМПЈУТЕР, Intel Core i7-12700KF, GeForce RTX 3060 Ти, 16gb Меморија, 1tb NVMe SSD, WiFi 6E, Течни Новак
MSI Aegis RS Игри Десктоп КОМПЈУТЕР, Intel Core i7-12700KF, GeForce RTX 3060 Ти, 16gb Меморија, 1tb NVMe SSD, WiFi 6E, Течни

Најсовремени Игри : 12Тиот Генерал Процесорите за оверклокување На I7 Core i7 со хибридна архитектура обезбе

DEN 458.08
Меле Без Вентилатор Мини Компјутер Celeron N4000, 4GB DDR4 64GB eMMC Ултра-Тенок Мини Десктоп Компјутер 4K@60Hz, 2X HDMI 2.0, Новак
Меле Без Вентилатор Мини Компјутер Celeron N4000, 4GB DDR4 64GB eMMC Ултра-Тенок Мини Десктоп Компјутер 4K@60Hz, 2X HDMI 2.0,

Ние нудиме доживотна техничка поддршка, 1 Година гаранција, 7 Дена и 24 Часа служење 5) Зошто сите 4k видеа н�

DEN 2.67
Beelink SEI11 Мини КОМПЈУТЕР 11-Та Генерација Intel i5 - 11320h Процесор, Мини Компјутер СО 16GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 500GB M. Новак
Beelink SEI11 Мини КОМПЈУТЕР 11-Та Генерација Intel i5 - 11320h Процесор, Мини Компјутер СО 16GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 500GB M.

●Процесор Со високи Перформанси ● Beelink SEI11 е опремен со 11Та Генерација Intel 35w Моќност i511320 H(4 Јадра 8 Теми,

DEN 6544.00
Dell Прецизност 3431 Десктоп Компјутер Windows 11 Pro Intel Hexa Core i5 9500 до 4.4 GHz 16GB RAM 480GB Ssd WiFi Новак
Dell Прецизност 3431 Десктоп Компјутер Windows 11 Pro Intel Hexa Core i5 9500 до 4.4 GHz 16GB RAM 480GB Ssd WiFi

Совршен за бизнис, дома и училиште, овој компјутер е професионално реновиран Дизајниран за тешка употре

DEN 1.67