Ailkin Micro USB кабел 6ft долг, најдобра замена USB на микро-USB Андроид кабел Брзо полнење за таблети Kindle Fire и Kindle E-Readers [Најновата поттикне хартија бела, HD, HDX, 7, 8, 10, итн]

Ailkin Micro USB кабел 6ft долг, најдобра замена USB на микро-USB Андроид кабел Брзо полнење за таблети Kindle Fire и Kindle

DEN 95.84

Новак

Достапно за нарачка

1. Сите нашите кабли поддржуваат брзо полнење кога го користите приклучокот за брзо полнење. 2.продукциите можат да се продаваат само со испорака на Аилкин од. Ние нудиме поврат од 12 месеци или замена за сите кабли за полнење во случај на неисправен производ. Трае до 6 пати подолго од другите USB кабли, најсигурен кабел за полнење. Пренесете ги податоците на и од сите ваши микро USB уреди со брзина до 480 Mbps. Овој микро кабел нема да биде компатибилен со USB-уредите Type-C и сите уреди на Apple. [Компатибилни уреди] Официјална замена на стандардниот кабел за Android за USB-кабелот со таблета Kindle E-Reader и Fire (8-та генерација, 7-та генерација и претходни генерации) Микро USB кабелот работи со кој било уред опремен со микро USB-центар, други како Samsung Galaxy S7/S6 Edge, J8/J7/J3 паметни телефони и таблети, HTC One и Motorola Moto G6 Play, Droid Smartphones, Windows Tablets, GPS уреди, Nexus 7 таблети и безжични тастатури, камери, камкордери, MP3 плеери. [Брза полнење и синхронизација на податоците] Кабелот за брзо полнење на Ailkin Micro обезбедува струја за безбедно полнење до 5 V/2.4 A, со што брзината на полнење се зголеми за 30% и ја пренесува брзината на податоците на 480 Mbps преку USB 2.0. [Засилен кабелски спој] Со тест на 10000+ свиоци, стилскиот дизајн го прави кабелот потрајни, што дури може да носи миленичиња. Флексибилниот и отпорен на абење најлон материјал нуди посилна заштита. [Совршено 6ft] : Со совршена должина од 6ft, можете да легнете на троседот и да ги користите вашите уреди додека се полнат во исто време. Дозволете ви да бидете слободно во спална соба, канцеларија, па дури и во задниот дел на вашиот автомобил. [Што добивате] 1x Ailkin Autgrade Series USB микро кабел. [Компатибилни уреди] Официјална замена на стандардниот кабел за Android за USB-кабелот со таблета Kindle E-Reader и Fire (8-та генерација, 7-та генерација и претходни генерации) Микро USB кабелот работи со кој било уред опремен со микро USB-центар, други како Samsung Galaxy S7/S6 Edge, J8/J7/J3 паметни телефони и таблети, HTC One и Motorola Moto G6 Play, Droid Smartphones, Windows Tablets, GPS уреди, Nexus 7 таблети и безжични тастатури, камери, камкордери, MP3 плеери. [Брза полнење и синхронизација на податоците] Кабелот за брзо полнење на Ailkin Micro обезбедува струја за безбедно полнење до 5 V/2.4 A, со што брзината на полнење се зголеми за 30% и ја пренесува брзината на податоците на 480 Mbps преку USB 2.0. [Засилен кабелски спој] Со тест на 10000+ свиоци, стилскиот дизајн го прави кабелот потрајни, што дури може да носи миленичиња. Флексибилниот и отпорен на абење најлон материјал нуди посилна заштита. [Совршено 6ft] : Со совршена должина од 6ft, можете да легнете на троседот и да ги користите вашите уреди додека се полнат во исто време. Дозволете ви да бидете слободно во спална соба, канцеларија, па дури и во задниот дел на вашиот автомобил. [Што добивате] 1x Ailkin Autgrade Series USB микро кабел. Забелешка : .

Избор на клиент

АМАЗОН Основи USB-C До Молња Кабел, Мфи Сертифициран Кабел За Полнење За apple iPhone 14 13 12 11 Xs Pro, Pro Max, Плус, iPad, Новак Попуст
АМАЗОН Основи USB-C До Молња Кабел, Мфи Сертифициран Кабел За Полнење За apple iPhone 14 13 12 11 Xs Pro, Pro Max, Плус, iPad,

APPLE MFi СЕРТИФИЦИРАН : Обезбедува целосна компатибилност со i Phone 14 / 13 / 12 / 11 / X / X / XS / 8 / 7 / 6 / 6s / 5 / 5s / 5c, Iphone Pro 1

DEN 129.44
Vecho PEBBLE USB-CÉ до Молња Полнење И Синхронизација 20cm Кабел | MFi Молња Кабел | Црна | 1.0 m / 3.3 ft Новак
Vecho PEBBLE USB-CÉ до Молња Полнење И Синхронизација 20cm Кабел | MFi Молња Кабел | Црна | 1.0 m / 3.3 ft

20см Наполнете и синхронизирајте важни преносни уреди како што се камери, паметни телефони, таблети на В�

DEN 2.33
Anker 543 USB C ДО USB C Кабел, USB 2.0 Био-Базирани Кабел за Полнење &засилувач; Anker USB-C До Молња Кабел, 541 Кабел, Мфи Новак
Anker 543 USB C ДО USB C Кабел, USB 2.0 Био-Базирани Кабел за Полнење &засилувач; Anker USB-C До Молња Кабел, 541 Кабел, Мфи

БиоБазиран Дизајн : надворешноста на телото на кабелот е изградена со користење на биобазирани материј�

DEN 3.00
АНКЕР УСБ Ц До Молња Кабел, 310 УСБ-Ц До Молња Кабел, Мфи Сертифициран, Брзо Полнење Кабел за iPhone 14 плус 14 14 Pro Max 13 Новак Попуст
[Apple MFi Сертифициран] 6Pack[3/3/6. 1/6. 1/6. 1/10FT] Iphone Полнач Молња Кабел Компатибилен iPhone 14pro/14/13Pro/13/12Pro/12/11Pro/11/XS Новак
[Apple MFi Сертифициран] 6Pack[3/3/6. 1/6. 1/6. 1/10FT] Iphone Полнач Молња Кабел Компатибилен iPhone 14pro/14/13Pro/13/12Pro/12/11Pro/11/XS

+ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : 6пак [Apple MFi Сертифициран] молња кабел [3+3+6.1+6.1+6.1+10 СТАПКИ] Со Доживотна Замена и 24*7

DEN 0.33
Iphone Полнач, [Apple MFi Сертифициран] 5pack iPhone Молња Кабел iPhone Постот Кабел-Најлон Плетенка Компатибилен со iPhone Новак
Monoprice Apple MFI Сертифициран молња до USB Charge & Sync Cable - 3 стапки - Сина компатибилна со iPhone X 8 8 Plus 7 7 Plus Новак
Monoprice Apple MFI Сертифициран молња до USB Charge & Sync Cable - 3 стапки - Сина компатибилна со iPhone X 8 8 Plus 7 7 Plus

Плетенка јакна : Најлонската плетенка јакна помага да се заштити кабелот од никови, исечоци и затегнува�

DEN 223.84
ТЕЛУР ГРАФИТИ УСБ ДО Молња Кабел, 3А, 1м Новак
ТЕЛУР ГРАФИТИ УСБ ДО Молња Кабел, 3А, 1м

Живописни бои што одговараат на вашиот стил Компатибилен со сите производи Од Јаболко со пристаниште З�

DEN 398.40
30w USB C Брз Полнач За iPhone, Блок За Полнење Адаптер За Напојување Со Двојна Порта Со 5ft USB-C До Кабел За Молња [Apple Новак
Белкин Ав10172бт03-БЛК 3,5 мм Аудио Кабел Со Молња Конектор, Црн, Паметен Телефон Новак
Белкин Ав10172бт03-БЛК 3,5 мм Аудио Кабел Со Молња Конектор, Црн, Паметен Телефон

Разликата Во Белкин : Пионер во технологијата и иновациите повеќе од 30 години Пуштете музика од вашиот i

DEN 2.67
USBead За Apple Бренд Молња Кабел Новак
USBead За Apple Бренд Молња Кабел

Обезбедува подобар стисок за каблите За Молња Од Брендот "Епл" Кабел додаток изгледа и се чувствува одли

DEN 2.33
30 -пински до USB кабел Apple MFI Сертифициран синхронизиран полнење краток кабел 8 20см за iPhone ipad ipod classic ipod nano Новак
30 -пински до USB кабел Apple MFI Сертифициран синхронизиран полнење краток кабел 8 20см за iPhone ipad ipod classic ipod nano

Краток кабел за i Pod Флексибилен 8 инчен кратка должина исполнете ја вашата разновидност на дневна употр

DEN 191.84
Iphone Полнач [Apple MFi Сертифициран] МОЛЊА Кабел 6PACK-3/3/6/6/6/10 FT Најлон Плетенка USB Кабел За Полнење Кабел Со Голема Новак
2pack 10 ft Iphone Полнач, [Apple MFi Сертифициран] Hcoob Молња Кабел 10 Нозете Брзо Полнење Кабел, 10 Нога Голема Брзина Кабел Новак
LED кабел за полнач на iPhone, осветлен кабел за молња | MFI овластен полнач на Apple | Кул USB брзо полнење за iPhone 12 11 Новак