OFI Молив Острилка Тешки Рачни Рачни Рачни Чудак Молив Острилка за #2 &засилувач; qu6-8,5 mm

OFI Молив Острилка Тешки Рачни Рачни Рачни Чудак Молив Острилка за 2 &засилувач; qu6-8,5 mm

DEN 414.24

Новак

Достапно за нарачка

Издржлив и пренослив. ОСТРИЛКА За Моливи ОД Чудак опремена со алуминиумски механизам за внатрешна опрема за леење,со кој само треба да ставите молив во држачот и да ја чудите во насока на стрелките на часовникот додека го држите острилката, моливчето почнува да се движи внатре во острилката со секоја чудак. Кутија за пакување*1. Острината на врвката може да се прилагоди со ротирање на копчето на рачката. Острината на врвката може да се прилагоди со ротирање на копчето на рачката. Специјален дизајн на агол на острење молив за потребите на долгите точки на молив кои се движат од 0,9 см до 2,1 см. Достапни се пет ножеви . ✍●Омилен уметник или студенти по уметност. Ве молиме проверете ја компатибилноста на вашите моливи пред да ја купите. ОСТРИЛКА За Моливи ОД Чудак опремена со алуминиумски механизам за внатрешна опрема за леење,со кој само треба да ставите молив во држачот и да ја чудите во насока на стрелките на часовникот додека го држите острилката, моливчето почнува да се движи внатре во острилката со секоја чудак. Благодарам. - Должината на оловото на моливот се движи од 0,9-2,1 см. Тешки прецизни спирален сечилото. тоа е сосема ново. - Вградена структура за автоматско внесување на молив. Можете да изберете од долга точка до подолга точка за различни потреби за скицирање и цртање. ️ ● Професионален Острилка За Моливи За Скицирање .

Избор на клиент

Азееда Силуетирано Борово Дрво Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Силуетирано Борово Дрво Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 499.20
- Метален Острилка За Моливи, Метално Сребро Новак
- Метален Острилка За Моливи, Метално Сребро

******** Комбинира прецизно економично острење и привлечно алуминиумско куќиште Усовршено сечило...

DEN 95.84
Азееда Лижавче Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Лижавче Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 3.00
Азееда Божиќ Фламинго Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Божиќ Фламинго Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 0.67
Богатство Гуруа Бронзен Метал Абе Линколн Статуа Острилка За Моливи Новак
Богатство Гуруа Бронзен Метал Абе Линколн Статуа Острилка За Моливи

Совршено, целосно функционално изложбено дело што се удвојува како острилка за моливи, прави одличен по

DEN 1.33
Елмеровиот Магнетски Острилка За Моливи Х-Акто, Избрани Бои Новак
Елмеровиот Магнетски Острилка За Моливи Х-Акто, Избрани Бои

Компактен магнетски острилка држи брзо на речиси секоја метална површина Залепете еден на вашиот кабин

DEN 88.96
Електричен Острилка За Моливи СО УСБ Или Батерија, 1 дупка, Совршена За Дома, Канцеларија, Училиште Новак
Електричен Острилка За Моливи СО УСБ Или Батерија, 1 дупка, Совршена За Дома, Канцеларија, Училиште

БРЗО ДИЗАЈНИРАН : ова е пренослив острилка за моливи што помалку од 10 секунди создава професионален фин

DEN 3.00
Мачка во Џемпер Компактен Острилка За Моливи Новак
Мачка во Џемпер Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 3.33