Mhyfc Електричен Острилка ЗА Моливи USB Полнење Автоматски Острилка За Моливи Учење Канцелариски Материјал

Mhyfc Електричен Острилка ЗА Моливи USB Полнење Автоматски Острилка За Моливи Учење Канцелариски Материјал

DEN 2918.40

Новак

Достапно за нарачка

Лесно острење, острење веднаш запре. Автоматски острилка за моливи, десктоп гума за остатоци. Независна мрежа за прашина,за да спречи излетување прашина. Две прилагодливи брзини. Директно во острењето на алуминиумското пенкало исечете рамномерно во насока на стрелките на часовникот автоматско пенкало, едноставно и заштедува труд. Лесно острење, острење веднаш запре.Автоматски острилка за моливи, десктоп гума за остатоци.Независна мрежа за прашина,за да спречи излетување прашина.Две прилагодливи брзини.Директно во острењето на алуминиумското пенкало исечете рамномерно во насока на стрелките на часовникот автоматско пенкало, едноставно и заштедува труд.Име на производ : острилка за моливи големина на производот : 85*85ммсингле нето тежина / бруто тежина : 194,5 g / 305g Battery m A : Две Број 5 Батерии Список на пакети : 1 Еез Острилка За Моливи (не вклучува други додатоци)Забелешка : ве Молиме дозволете 1-2см да се разликува поради рачно мерење.Поради и различна светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Овој острилка за моливи е погоден за многу видови пенкала, тој е мултифункционален острилка за моливи.

Избор на клиент

Азееда Силуетирано Борово Дрво Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Силуетирано Борово Дрво Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 499.20
Азееда Пингвин Зграда Снешко Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Пингвин Зграда Снешко Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 3.00
Азеда Го Сакам Либан Компактен Острилка За Моливи Новак
Азеда Го Сакам Либан Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини...

DEN 113.44
Кејт Спејд Њујорк Молив Случај Вклучувајќи 2 Моливи, Острилка, Гума за Бришење, И Владетел Училишен Прибор Новак
Азееда Производи За Чистење Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Производи За Чистење Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Азееда Божиќ Фламинго Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Божиќ Фламинго Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 0.67
Азееда Четка За Заби Компактен Острилка За Моливи Новак
Азееда Четка За Заби Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Азеда Сакам Книги Компактен Острилка За Моливи Новак
Азеда Сакам Книги Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Бостич Мпс1блк Контра-Монтирање/Рачен Острилка За Моливи За Монтирање На Ѕид, Црна Новак
Бостич Мпс1блк Контра-Монтирање/Рачен Острилка За Моливи За Монтирање На Ѕид, Црна

Продадени како 1 Секој HHC2 машина технологија за 6x подолг живот Технологијата За Заштеда на совети го про

DEN 2.00
- Метален Острилка За Моливи, Метално Сребро Новак
- Метален Острилка За Моливи, Метално Сребро

******** Комбинира прецизно економично острење и привлечно алуминиумско куќиште Усовршено сечило Лесен з�

DEN 95.84
Фабер-Кастел 183797 Зафат 2001 Молив И Мини Острилка Новак
Фабер-Кастел 183797 Зафат 2001 Молив И Мини Острилка

2 х Зафат 2001 Б Моливи + Зафат Мини Острилка Графитни моливи со мека зафат зона и ergономска триаголна форма

DEN 2.67