Робин Извезува Антички Уникатен Џеб Од Цврст Месинг Монокуларен Бинокуларен Телескоп

Робин Извезува Антички Уникатен Џеб Од Цврст Месинг Монокуларен Бинокуларен Телескоп

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Монокуларна Големина : 3,8 х 5 х 1 инч, 9,5 х 12,5 х 2,5 см Прибл. Тежина : 0,260 кг Прибл. Материјал : Месинг И Стакло. Опис : Материјал : Месинг И Стакло Финиш : Антички Зголемување : 5x Приближна Тежина Со Случај : 0.260 кг Приближно Монокуларна Големина : 3.8 x 5 x 1 инч, 9.5 x 12.5 x 2.5 см Приближно Погледнете Фотографии За Вистинска Слика на Производот. Целата Работа Е Рачно Изработена Ова Е Репродукција, Не Се Продава Како Антички. Добар Дел Од Колекцијата. Најдобро за подарок. Корисно Во Времето На Патување. Погледнете Фотографии За Вистинска Слика На Производот. Целата Работа Е Рачно Изработена. Произведено Во Индија.

Избор на клиент

Монокуларен Телескоп XIXIAN 10-300X40mm Со Држач За Паметни Телефони Tr За Гледање Птици Лов Кампување Пешачење Патување Новак
Карсон Миниаура Дигитална Ноќна Визија Монокуларна Новак
Карсон Миниаура Дигитална Ноќна Визија Монокуларна

Миниаура Е Целосно Дигитална Со Слики што ќе се Појават Во ЦрноБело Исклучително Компактна и Лесна Тежи

DEN 2.33
Влез на студенти И Монокуларен Телескоп Мали Деца Ф36050 Телескоп Девојки Млади Лов Облека Новак
Влез на студенти И Монокуларен Телескоп Мали Деца Ф36050 Телескоп Девојки Млади Лов Облека

Статив : Главната Алуминиумска Легура 36см : 90 Е Мал Прекршувачки Астрономски Телескоп, Кој Не Зазема Про�

DEN 171.20
GHGHF 20x Зум Универзален Паметен Телефон Оптичка Камера Монокуларен Кампување Спорт Телефото Клип Телескоп Леќа Новак
Кенко 429051 ултравиуе јас Монокуларен, 7-21 х 21, 7-21х, 0,8 Инчен Дијаметар, Тип На Зумирање, Сино Новак
Кенко 429051 ултравиуе јас Монокуларен, 7-21 х 21, 7-21х, 0,8 Инчен Дијаметар, Тип На Зумирање, Сино

Ултра Компактен Тип : Тежи само 2,5 мл (74 гр) Лесен и компактен за да можете лесно да го однесете насекаде...

DEN 3.33
DINGZXC 90 СТЕПЕНИ F30070M Монокуларен Професионален Вселенски Астрономски Телескоп Со Статив Новак
DINGZXC 90 СТЕПЕНИ F30070M Монокуларен Професионален Вселенски Астрономски Телескоп Со Статив

Најмногу Високо : 38см Косо Огледало : 90 Степени Варп / Вефт Хајн и Алуминиумски статив Модел : F30070 M;Отвор

DEN 895.68
ДВОГЛЕД СО Големо Зголемување Hd Зум Брз Фокус Бинокуларен Монокуларен Лов Минимално Изобличување Издржлив Новак
Fzzdp 10x32 Моќна Оптичка Леќа Со Една Цевка Со 2 Бои ЗА Морска Употреба Призма БАК4 Со Клип Новак
Fzzdp 10x32 Моќна Оптичка Леќа Со Една Цевка Со 2 Бои ЗА Морска Употреба Призма БАК4 Со Клип

Модел : 10х32 Дијаметар на окуларот : 14мм призма материјал : БАК4 Дијаметар на излезната зеница : 4,2 мм.капак

DEN 3.33