10 Парчиња 4.5511 мм Ултра Мини Микро Вибрации Мотор Еднонасочен Масажер 1.5-3в А1

10 Парчиња 4.5511 мм Ултра Мини Микро Вибрации Мотор Еднонасочен Масажер 1.5-3в А1

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Пакетот вклучува 10 вибрациони мотори is_customized : Да Бренд Име : OEM Континуирана Струја(А) : 1.5 v 0.09 a; 3 v 0.2 Употреба : Брод,Автомобил,Електричен Велосипед,Вентилатор,Излезна Моќност На Апаратот За Домаќинство : 0.6 W Заштитна Карактеристика : Целосно Затворен Тип : Микро Моторна Конструкција : Сертификација На Постојан Магнет : Ce Комутација : Напон На Четка(V) : 1.5-3v Број На Модел : оем мотор спецификација : 4.5*5*11 ММ напон, струја : 1,5 в 0,04 А; 3 в 0,09 а должина на моторот : 17 мм ова е супер минијатурен мотор на роторот со ексцентрично тркало. Општа спецификација : 4.5 * 5 * 11 мм (со школка и ексцентрично тркало) спецификации На Лесен мотор : 4*7,5 ММ Напон : 1,5 V струја : 0,04 А (штанд е 0,04 А) Напон : 3 V струја : 0,09 А (штанд е 0,09 А).

4.5*5*11 MM voltage ,current: 1.5 v 0.04 A; 3 v 0.09 A motor length

Избор на клиент

DC DIY Motor Smart Electronics 28BYJ-48 12V 4 Фаза Еднонасочна Струја Степер Мотор + ULN2003 Возач Одбор ЗА DIY Комплет Новак
DC DIY Motor Smart Electronics 28BYJ-48 12V 4 Фаза Еднонасочна Струја Степер Мотор + ULN2003 Возач Одбор ЗА DIY Комплет

Одлично за проекти за роботика, автомобили на соларна енергија / батерии, роботи со четки, вентилатори / �

DEN 1.33
15ММ Вратило ЕДНОНАСОЧНА Струја Метална Опрема 12в 300В За Клупа За Сечење за Новак
15ММ Вратило ЕДНОНАСОЧНА Струја Метална Опрема 12в 300В За Клупа За Сечење за

Излезното вратило на моторот е спирална опрема со голема површина за контакт, добра флексибилност и под

DEN 1140.80
IIVVERR 4.5 V 18000RPM 2 Пин 0.34 А 11g.cm Магнетски ЕДНОНАСОЧЕН Микро Мотор ЗА САМОСТОЈНИ Играчки (4.5 V 18000RPM 2 Пин 0.34 Новак
IIVVERR 4.5 V 18000RPM 2 Пин 0.34 А 11g.cm Магнетски ЕДНОНАСОЧЕН Микро Мотор ЗА САМОСТОЈНИ Играчки (4.5 V 18000RPM 2 Пин 0.34

Име на производот : ЕДНОНАСОЧЕН Мотор;Модел : N20;Номинален Напон : DC 4.5 V Номинална Струја : 0.34 A;Номинална Б�

DEN 664.00
АЛЕН БРЕДЛИ 22б-Д010Н104 POWERFLEX Drive 40 380-480V-AC 0-400HZ 0-460V-AC 5HP Новак
АЛЕН БРЕДЛИ 22б-Д010Н104 POWERFLEX Drive 40 380-480V-AC 0-400HZ 0-460V-AC 5HP

Влезен Напон( НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА) : 380 480 VAC Излезна Фреквенција : 0400 Hz Излезен Напон : 0460 VAC Моќност : 5 КС...

DEN 473.60
Давиту Степер Мотор-34 40kg.cm 4.9 хибриден степер мотор 86ХБТ114-4906А Новак
Давиту Степер Мотор-34 40kg.cm 4.9 хибриден степер мотор 86ХБТ114-4906А

Тековна / фаза : 4.9 а држење На Вртежен Момент : 40 Kg.cm чекор агол( степен) : 1.2 Фаза : 3 Модел бр : 86ХБТ1144906А...

DEN 1480.00
Хилетго 4.5 А ТБ6600 ТБ6600ХГ Единечна Оска Степер Мотор Возач Контролер Замени ТБ6560 Новак
Хилетго 4.5 А ТБ6600 ТБ6600ХГ Единечна Оска Степер Мотор Возач Контролер Замени ТБ6560

Tb6600 TB6600 HG Еден Оска Степер Мотор Возачот Контролер Работен напон : DC 10 V45 V номинален максимален излез дос

DEN 3.00
УРБЕРИ Дц Мотор 24в МБ37РГ 12в Еднонасочна Струја Мотор ексцентрично Вратило 520 Еднонасочна струја мотор Новак
УРБЕРИ Дц Мотор 24в МБ37РГ 12в Еднонасочна Струја Мотор ексцентрично Вратило 520 Еднонасочна струја мотор

Моторни Погони Моторни Погони Моторни Погони Модел На Производ : GB37 RG (Ексцентричен Излез На Вратило)Диј

DEN 460.80
Давиту Степер Мотор-23 5.5kg.cm 1А хибриден степер мотор 57ХБХ41-1004А Новак
Давиту Степер Мотор-23 5.5kg.cm 1А хибриден степер мотор 57ХБХ41-1004А

Тип : Хибрид Фаза : 2 Број на модел : 57 HBH411004 A Струја / фаза : 1А чекор агол( степени) : 1.8 Забелешка : Ви Благод

DEN 1281.60
Давиту Степер Мотор-Превозот Од Кина!АКТ 5PCS 17 Степер Мотор 17HS5415P1-X6 75oz-во 48mm 1.5 4-олово CE ROSH ISO US DE FR ВЕЛИКА Новак