UPKOCH 2 парчиња Дрвени Додатоци За Домот Gongfu - во-За Чај-Во Алатки Дамаск Секачи Продавница Чајник Нож Изберете Челик Нерѓосувачки Во Четка Рачка-Мраз Професионална К?

UPKOCH 2 парчиња Дрвени Додатоци За Домот Gongfu - во-За Чај-Во Алатки Дамаск Секачи Продавница Чајник Нож Изберете Челик Нерѓосувачки

DEN 222.40

Новак

Достапно за нарачка

МАЛИ АЛАТКИ ЗА СОБИРАЊЕ МРАЗтехниката што најдобро функционира е да го вметнете ножот во колачите, тулите и туоата, а потоа нежно да го работите нагоре и надолу додека чајот не се олабави и не падне. АЛАТКИ ЗА РЕЗБА НА МРАЗможете да го користите за миење на плехот за чај и навлажнување на тенџерето со чајна вода. Чајник Почиста. ИЗБОР НА МРАЗ ЗА КРШЕЊЕ МРАЗОдржувајте го вашиот чајник долго време, може подобро да го задржи вкусот на чајот. ТОРТА ТУЛА АЛАТКАпуер чај нерѓосувачки игла е професионални алатки за кршење љубопитните чај тула. СЕКАЧОТ за ЧАЈ користи Одлични подароци и алатка за луѓе кои сакаат да пијат чај и да уживаат во чај. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Четката За Чајник-Мазната рачка е удобна и лесна за држење и употреба. - Боја : Кафе-Материјал : Дрво И Нерѓосувачки Челик-Применлив за различни сцени, одлична алатка која подготвува чај. - Одржувајте го вашиот чајник долго време, може подобро да го задржи вкусот на чајот. - Големина : Околу 20, 00Х2, 00Х2, 00см/7, 86Х0, 79Х0, 79ин-Користењето игла за чај за земање чај е почисто отколку користењето раце . - Усвојување материјал, кој е лесен и издржлив.Опис на стокатакејк тула алатка Фина изработка, таа обезбедува практичност.ледениот избор За кршење мраз Се Одликува со нерѓосувачки челик и дрвен материјал, кој има висока издржливост, не е лесен за деформација.чај Машина Оваа четка за чај 2-во-1 е изработена од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба.

Избор на клиент

Време ЗА Третира VKP1126 Мраз Дробилката, Вшмукување База, Бела Новак
Време ЗА Третира VKP1126 Мраз Дробилката, Вшмукување База, Бела

Брзо произведувајте кршен мраз за секаков вид пијалок со едноставно вртење на хромираната челична рачк

DEN 1.33
УПКОХ 2 парчиња Самостојни Кеси За Мраз Платнени Кеси За Мраз Издржливи Пакувања Со Кршен Мраз За Бар Новак
УПКОХ 2 парчиња Самостојни Кеси За Мраз Платнени Кеси За Мраз Издржливи Пакувања Со Кршен Мраз За Бар

Погодно за собирање мраз, разни видови храна како што се : леб, овошје, шеќер и така натаму Изработени од �

DEN 2.33