WiFi Flat Patch Blade Vadead Antenna за Mofi MOFI4500 MOFI 4500 4G LTE рутер 5DB 2,4G / 5,8G MHz RP-SMA машки конектор обратна SMA машко

WiFi Flat Patch Blade Vadead Antenna за Mofi MOFI4500 MOFI 4500 4G LTE рутер 5DB 2,4G / 5,8G MHz RP-SMA машки конектор обратна

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Фреквенција : 2400-2483/4850-4950/5200-5300/5725-5850 MHz 2,4g/5,8g. V.S.W.R : 2.0 : 1 Импеданса : 50 оми. Поларизација : вертикална максимална моќност (W) : 50. Добивка : 3/5 DBI конектор : RP-SMA машки Тоа е за Wi-Fi Antenna Port на уредот. Должина : 6 3/4 инчи (17,3 см). Фреквенција : 2400-2483/4850-4950/5200-5300/5725-5850 MHz 2,4g/5,8g. V.S.W.R : 2.0 : 1 Импеданса : 50 оми. Поларизација : вертикална максимална моќност (W) : 50. Добивка : 3/5 DBI конектор : RP-SMA машки Тоа е за Wi-Fi Antenna Port на уредот. Должина : 6 3/4 инчи (17,3 см). 5 DB Wi Fi Flat Patch Antenna 2,4g / 5,8g MHz RP-SMA машки конектор RP SMA машки за рутер MOFI4500. Тоа е за портата Wi-Fi антена на уредот.

Избор на клиент

Hewlett Packard Enterprise R0Z23A мрежни кабли Новак
Hewlett Packard Enterprise R0Z23A мрежни кабли

Aruba 40g QSFP+ до QSFP+ 15 M AOC Упатство за корисникот Упатство за корисникот Hewlett Packard Enterprise R0 Z23 A Aruba 40g QSFP+ TO QSFP+ 15 M AO

DEN 463.84
Внатрешен лаптоп Vingvo WiFi антена, внатрешна антена со должина од 15 см IPEX интерфејс за WLAN Новак
Внатрешен лаптоп Vingvo WiFi антена, внатрешна антена со должина од 15 см IPEX интерфејс за WLAN

Приклучок и репродукција : Компјутерската внатрешна антена е приклучок и игра, не е потребен возач, лесе

DEN 1.67
Универзална антена Универзална антена, сет од 10 Новак
Универзална антена Универзална антена, сет од 10

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново...

DEN 3.33
Надворешна дневник периодична јаги антена за АТ & Т Обединете го експресниот жариште Sprint Aircard 779S Netgear Fuse Mobile Новак
Proxicast 10 dbi 4g/5g/wifi omni антена + 50 ft про-одделение Coax кабел + бесплатен пакет на лента Новак
Proxicast 10 dbi 4g/5g/wifi omni антена + 50 ft про-одделение Coax кабел + бесплатен пакет на лента

1x Proxicast Висока добивка 10 dbi Универзален широк опсег 4 G / LTE, 5 G & Wi Fi омнирежија на отворено пол / wallидна монт�

DEN 2.33
LORA GATEWAY 915MHz OMNI насочен фиберглас Антена 5dbi за рударски рудар Rak Hnt v2 nebra sybra syncrob.it & bobcat рударска Новак
LORA GATEWAY 915MHz OMNI насочен фиберглас Антена 5dbi за рударски рудар Rak Hnt v2 nebra sybra syncrob.it & bobcat рударска

Компатибилен со Rak Bobcat Hnt Hotspot Miner, Syncrobit Miner, Sensecap Nebra Bobcat Mntd Rak, Finestra Miner, Panther X2, Helium Hnt Rining, ниско ниво на кому�

DEN 207.84
2,4 / 5ghz / 3 dbi @ 2.4Ghz, 5dbi @ 5ghz гумена патка со двојна лента со двојна лента Новак
2,4 / 5ghz / 3 dbi @ 2.4Ghz, 5dbi @ 5ghz гумена патка со двојна лента со двојна лента

2.4 / 5 GHz; Гумена патка; RPSMA Добивка : 3 dbi @ 2.4 Ghz, 5dbi @ 5ghz; Импеданса : 50 оми Фреквенција / ширина на опсег : мулти;

DEN 1.00
Широк опсег на отворено омни антена за Sierra Wireless Oirlink MP70 Router 698-2700MHz 9DB Новак
Широк опсег на отворено омни антена за Sierra Wireless Oirlink MP70 Router 698-2700MHz 9DB

Широка опсег на отворено омни антена со 30тина кабел и заграда за монтирање (пол не е вклучен) SMA конектор

DEN 443.20
Кабел за продолжување на антената Uxcell RP-SMA машки до RP-SMA Femaleенски низок загуба RG174 за радио шунка, антена, безжични Новак
Digi ex50 Мобилен рутер Надворешен дневник Периодичен Yagi антена клеточна 3G 4G 4G LTE XLTE широк опсег насочен Новак
uxcell RG174 Коаксијален кабел за продолжување на антената SMA женски до машки конектор долг 30 см. Новак
uxcell RG174 Коаксијален кабел за продолжување на антената SMA женски до машки конектор долг 30 см.

Земја на производство : Кина; Материјал : метал, електронска жица; Нето тежина : 10g Содржина на пакет : 1 x Ка

DEN 2.67
2PCS 433 MHz SMA GMRS антена со висока фреквенција 3DBI со SMA машки конектор SMA-Male 433MHz GSM GPRS Omni Antenna Alarm System Новак
2PCS 433 MHz SMA GMRS антена со висока фреквенција 3DBI со SMA машки конектор SMA-Male 433MHz GSM GPRS Omni Antenna Alarm System

Пакет : 2 x 433 MHz антена +2 x UFL до SMA Wi Fi кабел за пигтаил на антена Овој комплет ви овозможува да додадете над�

DEN 3.00
MaxMostcom Пасивен индуктивен надворешен кабел за адаптер за надворешни антени за инсесего 5G Mifi M2000 мобилен Hotspot FME Новак
Othmro WiFi антена SMA Femaleенска 5dB 200mm бела, 2,4GHz 5GHz антена за засилувач на рутерот WiFi со Bluetooth/Zigbee антена Новак
Othmro WiFi антена SMA Femaleенска 5dB 200mm бела, 2,4GHz 5GHz антена за засилувач на рутерот WiFi со Bluetooth/Zigbee антена

Опсег на фреквенција : 2,4 / 5.8 GHz ; Должина на антената : 200мм Wi Fi антената е компатибилна со Bluetooth антена и Zigb

DEN 3.00
DJI Дел 05 SMA Антена за FPV Air Ent, пар Новак
DJI Дел 05 SMA Антена за FPV Air Ent, пар

Директно MMCX до кабел за адаптер SMA 90 степени MMCX до кабел за адаптер SMA VSWR Поларизација : LHCP Конектор : RPSMA Д�

DEN 336.00
Супер напојување® 4 x 6dbi 2.4GHz 5GHz двоен опсег WiFi RP-SMA антени засилувач за засилен безжичен RTA1200 RTA1750 RTA2600 Новак
Супер напојување® 4 x 6dbi 2.4GHz 5GHz двоен опсег WiFi RP-SMA антени засилувач за засилен безжичен RTA1200 RTA1750 RTA2600

Супер напојување RPSMA антени се наменети да го прошират опсегот на рутер или безжичен адаптер кој има кон

DEN 191.84
Супер напојување® 2 x 9dbi 2.4GHz 5GHz двоен опсег WiFi RP-SMA антени засилувач за засилен безжичен RTA1200 RTA1750 RTA2600 Новак
Супер напојување® 2 x 9dbi 2.4GHz 5GHz двоен опсег WiFi RP-SMA антени засилувач за засилен безжичен RTA1200 RTA1750 RTA2600

Супер напојување RPSMA антени се наменети да го прошират опсегот на рутер или безжичен адаптер кој има кон

DEN 811.20
Pocaton IPEX-4 IPEX MHF4 GEN4 UFL FEMALE TO IPEX-1 конектор Jackек Машки пин за Intel 7260 7265 3160 BCM94360HMB BCM94360CS2AX Новак
Pocaton IPEX-4 IPEX MHF4 GEN4 UFL FEMALE TO IPEX-1 конектор Jackек Машки пин за Intel 7260 7265 3160 BCM94360HMB BCM94360CS2AX

Конектори : IPEX4 до IPEX1 Конектор Тело и пин : Позлатено злато Должина : 5см (1,97 инчи) Користено широко за ко

DEN 111.68
Надворешен кабел за магнетна антена и адаптер за Netgear Nighthawk M1 MR1100 Mobile WiFi LTE Hotspot Router 5DB Новак
Надворешен кабел за магнетна антена и адаптер за Netgear Nighthawk M1 MR1100 Mobile WiFi LTE Hotspot Router 5DB

5d B магнетна антена со 5ft кабел Кабел за адаптер за антена за Netgear Nighthawk M1 MR1100 Mobile Wi Fi LTE Hotspot Router Фреквенциј�

DEN 303.84
4G LTE / 5G NR Quad Mu- mimo широкопојасен правец Јаги антена 600-6000 MHz, 10dbi LTE фиксна монтажа комплетен комплет со 4x Новак Попуст
4G LTE / 5G NR Quad Mu- mimo широкопојасен правец Јаги антена 600-6000 MHz, 10dbi LTE фиксна монтажа комплетен комплет со 4x

Јачина на сигнал MUMIMO : Оваа Quad MuMimo 4 G LTE 5 G NR антена ви овозможува да го зајакнете сигналот и да ги искорист

DEN 6719.36
Bingfu SMA MALE 4G LTE антена 6dbi компатибилна со Verizon AT & T T-Mobile Sprint 4G LTE безжичен рутер CPE HotSpot IoT Gateway Новак
Bingfu SMA MALE 4G LTE антена 6dbi компатибилна со Verizon AT & T T-Mobile Sprint 4G LTE безжичен рутер CPE HotSpot IoT Gateway

Компатибилна мрежа за превозник : Verizon, во опсег на фреквенција : 698960 MHz, 17102170 MHz, 23002700 MHz; Добивка : 6dbi; Упатс

DEN 1.67
Супер напојување® 1 x 6dbi 2.4GHz 5GHz двојна лента WiFi RP-SMA антена за рутер ASUS RT-AC5300 Tri-band Gigabit Новак
Супер напојување® 1 x 6dbi 2.4GHz 5GHz двојна лента WiFi RP-SMA антена за рутер ASUS RT-AC5300 Tri-band Gigabit

Супер напојување RPSMA антени се наменети да го прошират опсегот на рутер или безжичен адаптер кој има кон

DEN 2.67