Големина на муцката на муцката на Хаген Догит Дог: X-LARGE

Големина на муцката на муцката на Хаген Догит Дог: X-LARGE

DEN 128.16

Новак

Достапно за нарачка

90805 Големина : X-LARGE (8,5 "L) Карактеристики : -Муза. Опции за миење : -Подобро е во неколку големини. Димензии : -екстра мали димензии : 3,9 '' l -за териери на Јоркшир, пудлички за играчки, минијатурни dachshunds. -small Димензии : 4,7 '' L -За Whippets, Jackек Расел, Dachshunds.- Средни димензии : 5,5 '' l - за лабрадори, Доберманс, германски овчари, Bullterriers. -Големи димензии : 7.3 '' L - За лабрадорите, Доберманс, германски овчари, Bullterriers. -Extra Големи димензии : 8,5 'L - За Сен Бернард , Велики Данци, Велики Пиринеи.-xx-големи димензии : 9.4 '' l-за Bull Mastiffs.-Xxx-големи димензии : 11,8 '' L-За Bull Mastifs, Rottweiler's Collection : -Догит колекција.

Избор на клиент

Гардијан опрема наречен муцка 10.5insnout sz3xl pnk Новак
Гардијан опрема наречен муцка 10.5insnout sz3xl pnk

Изборот на врвни управувачи, обучувачи и други професионалци! За безбедност кога работите со кучиња за �

DEN 111.84