2 во 1 ЛЦД мрежен тестер комплет мултифункционален пронаоѓач на линија со мултиметар со дигитален потсетник 1312.3ft мерење на должината на мрежата

2 во 1 ЛЦД мрежен тестер комплет мултифункционален пронаоѓач на линија со мултиметар со дигитален потсетник 1312.3ft мерење

DEN 827.52

Новак

Достапно за нарачка

Getе добиете : 1 x кутија за складирање, 1 x пронаоѓач на линија, 1 x мултиметар, упатство за упатства 1 x, 1 кабел, 2 x кабли за поврзување. Со функција за осветлување : Мултиметарот и пронаоѓачот на линијата се опремени со бели LED светилки на предната страна за неограничена работа во темница. Високи перформанси : Сетот на алатки може далечински да тестира кабли до околу 400м, обезбедувајќи ви поудобно тестирање без ограничување на растојанието. Домување на ABS : Надворешната обвивка на инструментот е изработена од ABS, што е лесен и анти -капка и има многу добра отпорност на абење. Лесен за употреба : Употребата на мултиметарот и пронаоѓачот на линијата е многу едноставна, само вклучете го прекинувачот во употреба, мала големина и лесен за носење. Getе добиете : 1 x кутија за складирање, 1 x пронаоѓач на линија, 1 x мултиметар, упатство за упатства 1 x, 1 кабел, 2 x кабли за поврзување. Со функција за осветлување : Мултиметарот и пронаоѓачот на линијата се опремени со бели LED светилки на предната страна за неограничена работа во темница. Високи перформанси : Сетот на алатки може далечински да тестира кабли до околу 400м, обезбедувајќи ви поудобно тестирање без ограничување на растојанието. Домување на ABS : Надворешната обвивка на инструментот е изработена од ABS, што е лесен и анти -капка и има многу добра отпорност на абење. Лесен за употреба : Употребата на мултиметарот и пронаоѓачот на линијата е многу едноставна, само вклучете го прекинувачот во употреба, мала големина и лесен за носење. Спецификација : Тип на ставка : LCD мрежна тестиерматеријал : мерење на должината на Absnetwork : Прибл. 1312.3 FT / 400 MNOISE Функција за дигитален лов : Дигитален потсетникМултаметар Батерија : 1 x 1250m Ah 804045 литиум батерија (вградена) мултиметарска предна светлина : 1 LED сијалица, боја на светлина е линијата за напојување на пронаоѓачот на Whiteline : 1 x 6f22 Алкална сува батерија (исклучена) (исклучена) линија (исклучена) Пронаоѓач на предната светлина : 1 LED сијалица, боја на извор на светлина е бела како да се користи : Вклучете го прекинувачот во списокот со USEPACKACK : 1 x BOX за складирање1 X LINE Пронаоѓач1 X Multimeter1 x Упатство1 Кабел2 X Кабел за поврзување.

Item Type: LCD Network Tester
Material: ABS
Network Length Measurement: Approx. 1312.3ft / 400m
Noise Free Digital Hunt Function: Digital reminder
Multimeter Battery: 1 x 1250mAh 804045 lithium battery (built in)
Multimeter Front Light: 1 LED bulb, light source color is white
Line Finder Power Supply: 1 x 6F22 alkaline dry battery (excluded)
Line Finder Front Light: 1 LED bulb, light source color is white
How to Use:
Turn on the switch to use:
Package List:
1 x Storage Box:
1 x Line Finder:
1 x Multimeter:
1 x Instruction:
1 Cable:
2 x Connecting Cable :

Избор на клиент

Калибратор на процесот на мултифункционален процес Graigar YHS-726 со функција за мерење на прозла Новак
Калибратор на процесот на мултифункционален процес Graigar YHS-726 со функција за мерење на прозла

Терминал за влез / излез на термопар (TC) со компензација на температурата на ладен спој, температурата на

DEN 0.33
Тестер SESU USB C, 2 во 1 тип C USB тестер во боја на екранот IPS Digital Multimeter, струја, температура, со поддршка за кабел Новак
Мерење на мерачи за мерење на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерач Новак
Мерење на мерачи за мерење на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерачи на мерач

13 компјутерски комплет за заварување во една кутија за носење Набавете ги сите видови на мерачи на зава�

DEN 328.00
Aexit 5 Парчиња Тестери P1110 3.8 мм Должина Пролет Натоварени Контакт Тестирање Тест Мулти Тестери Сонда Терминал Новак
SSEYL AT520 AC Низок Ом Метар Новак
SSEYL AT520 AC Низок Ом Метар

Напон : 198 V AC 240v AC ФРЕКВЕНЦИЈА : 50hz Моќ : Макс 15 VA 264мм (Ширина)х107мм (Висина)х350мм (Длабочина) 4кг Точност : От�

DEN 1.67
Водач за дигитален мултиметар и мултиметарски тест на астроаи Новак
Водач за дигитален мултиметар и мултиметарски тест на астроаи

Разновидни поставки : Дигиталниот мултиметар Astroai точно ги мери напонот на AC / DC, струјата AC / DC, отпорот, к

DEN 543.84
KXDFDC MT111 Дигитален мултиметар 6000 брои интелигентни скенирања дигитален мултиметар мерење NCV точно мерење на RMS Новак
Ссеил АТ дигитален пролетен тестер Новак
Ссеил АТ дигитален пролетен тестер

Ни требаат околу 3 работни дена за да го подготвиме за вас и ќе ви ги испратиме со услугата Fed Ex, UPS от или DH

DEN 1.00
Тестер за цврстина на дигиталниот брег на HT-6510O O DUROMEMER Тешка фирма за тестирање на мерачи за ткаенина најлон Новак
Тестер за температура и влажност на тестерите за животна средина на GoWe Anemometer Новак
Тестер за температура и влажност на тестерите за животна средина на GoWe Anemometer

Тестери за температура и влажност на анемометар за животна средина; далечински вентилатор со вграден т�

DEN 5376.00
JF-XUAN 10SETS MULTIMETER TEST CONECTORS Конектори со повеќебојни 4мм Адаптер за продолжување на приклучокот за банана P3005 Новак
profectlen-Us Xl-830L Дигитален Мултиметар LCD Волтметар Амперметар Омметар Ом Волт Тестер Рачен Дигитален Мултиметар Новак
ВУ метар на ниво на мерач на мерач на мерач на аудио волумен на единицата Врв DB табела табела P-200 Новак
ВУ метар на ниво на мерач на мерач на мерач на аудио волумен на единицата Врв DB табела табела P-200

Материјал за покажувач : Никел сребрени ленти Боја на покажувачот : флуоресцентно црвено портокалово Уп

DEN 2.33
CNYST Проценка на бојата Кабинетот за светло кутија со 4 извори на светлина D65 TL84 UV F со напон 110V или 220V Новак
CNYST Проценка на бојата Кабинетот за светло кутија со 4 извори на светлина D65 TL84 UV F со напон 110V или 220V

◆ CAC6004 Кабинет за гледање на боја со четири извори на светлина D65 、 TL84 、 UV 、 f ◆ Производителот на кинеск

DEN 1.67
UXZDX Cujux Дигитален мултиметарски тестер LCD 3-линиски дисплеј волтметар AC DC напон диода капацитивност Новак
UXZDX Cujux Дигитален мултиметарски тестер LCD 3-линиски дисплеј волтметар AC DC напон диода капацитивност

ЛЦД екран : 3,5 инчи Енергија од : 2 CR2032 3 V батерија Модел : ADMS9 LN LCD екран, ADMS9 CLN LCD екран Генерација : Ова најно

DEN 1.67
Преку облога на ултразвучна дебелина мерач со мерен опсег 0,75 до 600 мм преку обложување од 3 до 25 мм Новак
Преку облога на ултразвучна дебелина мерач со мерен опсег 0,75 до 600 мм преку обложување од 3 до 25 мм

Водечкото време е околу 3 работни дена, ова преку обложување на ултразвучна дебелина мерач со гаранција

DEN 7195.84