Лулуадорн Жените Шарм За Нараквици Шепа Печатење Миленичиња Куче Мачка Мониста Сребро Љубов Срце Сребро Шарм Нараквици Шарм За Девојки Жени Љубовник Куче Мајка Љу

Лулуадорн Жените Шарм За Нараквици Шепа Печатење Миленичиња Куче Мачка Мониста Сребро Љубов Срце Сребро Шарм Нараквици Шарм

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Сребрена Мушка За Печатење Шепа, секогаш најдобриот подарок за обожавателите на кучиња, деца, мажи, жени, мајка на кучиња, татко на кучиња, тетка на кучиња, мајка на мачки, татко на мачки, сопственик на миленичиња како посвојување, одгледување, придружник, роденденски подарок. Шарм за нараквици компатибилен со пандора шарм нараквици и повеќето брендови на нараквици и ѓердани синџири. Исто така одлична идеја за додавање на синџирот на клучеви, персонализиран ѓердан. Големина На Дупка од мушка околу 4,5 мм-5 мм дијаметар. Бакар Метал, Главниот Материјал на Шарм. Големина( Lx Wx H) : 12x10, 3x8, 4mm; Тежина : 2.5 g ; шарм дијаметар е околу 4.4 mm одговара шарм нараквици и повеќето брендови на нараквици и ѓердани синџири. Избор на идеја за додавање на персонализиран синџир на клучеви. Одлични идеални подароци за луѓе што ги сакате, почитувате, се грижите За Роденден, Годишнина, Дипломирање, Нова Година, Денот На Вљубените, денот На Мајките, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Бадник, БОЖИЌ, Денот На Независноста, Велики петок, Денот На Споменот, Денот На Ветераните или која било друга посебна пригода за одбележување или чест. Мал Совет за Бакарен Шарм : високо сугерира соблекување на шармот додека се бањате, пливате или вежбате. Лулуадорн Жените Шарм За Нараквици Шепа Печатење Миленичиња Куче Мачка Монистра Сребро Љубов Срце Сребрен Шарм Нараквици Шарм За Девојки Љубител На Жени Куче Мама Љубители На Животни сакам Моето Милениче x Шепа Печатење, секогаш најдобар подарок за куче мајка, мачка тато, сопственик на миленичиња, куче фанови, деца, куче тато, куче тетка, мачка мајка, мажи, жени, како посвојување, подигање, придружник, роденденски подарок. ; Бакар Метал, Главниот Материјал На Шарм, кој е долготраен, има одлична отпорност на корозија и скалирање, отпорност на висока температура и отпорност на ЖИВОТ на УВ ДЕГРАДАЦИЈА. ; Големина( Lx Wx H) : 11, 7x10, 6x8, 1mm; Тежина : 3,3 g ; дијаметарот На Шармот е околу 4,4 mm одговара на привлечност нараквици и повеќето брендови на нараквици и ланчиња синџири. Избор на идеја за додавање на персонализиран синџир на клучеви. ; Одлични идеални подароци за луѓе што ги сакате, почитувате, се грижите За Роденден, Годишнина, Дипломирање, Нова Година, Денот На Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Благодарноста, Бадник, БОЖИЌ, Денот На Независноста, Велики петок, Денот На Споменот, Денот На Ветераните или која било друга посебна пригода за одбележување или чест. ; Секој Шарм доаѓа со Кадифена торба Со Лого Лулуадорн како пакување. ;.

Избор на клиент

Атина Мурано Стакло 925 Стерлинг Сребро Хавајски Шарм Лист Мушка За Нараквица Виолетова Новак
Атина Мурано Стакло 925 Стерлинг Сребро Хавајски Шарм Лист Мушка За Нараквица Виолетова

Questerlials ® единствената продавница за Користење На Автентично италијанско стакло Мурано, 925 сребрено јад�

DEN 1.33
Убави шарми 0-9 Број Шарм Висат Мушка За Нараквица Ѓердан Новак
Убави шарми 0-9 Број Шарм Висат Мушка За Нараквица Ѓердан

6 Број Шарм Висат Мушка За Нараквица Ѓердан Бакар, Големината На Дупката е околу 4,8 мм~5мм Компатибилен Со

DEN 207.84
Шарм приказна Срце Љубов Мајка Мајка Ќерка Син Шарм Висат Монистра Шарм За Нараквици Новак
Шарм приказна Срце Љубов Мајка Мајка Ќерка Син Шарм Висат Монистра Шарм За Нараквици

Големината На Дупката е околу 4,8 мм~5 мм, компатибилна со Европските нараквици пандора Метал : Легура, Сре

DEN 2.00
Лонаго Персоналните Фото Шарм За Нараквица Стерлинг Сребро Прилагодите Слика Шарм Подарок За Жени Девојки Новак
Шарм приказна Розово Злато Мамо Срце Љубов Шарм Мушка за Нараквици Новак
Шарм приказна Розово Злато Мамо Срце Љубов Шарм Мушка за Нараквици

Мајки Ден Подароци За Мајка Мајка Срце Шарм Пандора шармира април раѓање камен, компатибилен Со Пандора

DEN 223.84
Гмкслин Религиозен Крст Шарм за Нараквици Со Бога Сите Работи Се Можни Мушка За Жени Девојки Новак
Гмкслин Религиозен Крст Шарм за Нараквици Со Бога Сите Работи Се Можни Мушка За Жени Девојки

Шармот Е Изработен од Бакар,Најдобар САМ Накит за Привлечност Нараквици или Приврзоци од Ѓердан Големи�

DEN 1.33
АРТШАРМ .Продадени 925 Стерлинг Сребрена Гума Шарм Затка Растојание Мушка за Шарм Нараквици Новак
АРТШАРМ .Продадени 925 Стерлинг Сребрена Гума Шарм Затка Растојание Мушка за Шарм Нараквици

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.00
Мзц Накит Семејство Засекогаш Шарм За Нараквици Дрво На Животот Љубов Шарм Мониста Роденден Новак
Мзц Накит Семејство Засекогаш Шарм За Нараквици Дрво На Животот Љубов Шарм Мониста Роденден

Семејно Стебло На Животот Шармот Е Изработен од Бакар,Најдобар САМ Накит за Привлечност Нараквици или П

DEN 3.00